تخصیص نیافتن اعتبار برای جبران خسارت‌ سیل به راه‌های خراسان‌شمالی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. حوادث
تخصیص نیافتن اعتبار برای جبران خسارت‌ سیل به راه‌های خراسان‌شمالی

تخصیص نیافتن اعتبار برای جبران خسارت‌ سیل به راه‌های خراسان‌شمالی

ایسناخبرگزاری ایسنا |
مدیر کل دفتر بحران استانداری خراسان شمالی گفت: برای جبران خسارت های ناشی از سیل به راه ها و ابنیه این استان هنوز رقمی اختصاص نیافته است.

‌مدیر کل دفتر بحران استانداری خراسان شمالی گفت: برای جبران خسارت‌های ناشی از سیل به راه‌ها و ابنیه این استان هنوز رقمی اختصاص نیافته است.

نظری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، ‌با اشاره به اینکه سیل سال جاری در حوزه تاسیسات زیربنایی که شامل راه و ابنیه نیز می‌شود، ۵۵۰ میلیارد تومان خسارت وارد کرد، افزود: مکاتبات لازم در این زمینه صورت گرفته است و امیدوار هستیم خسارت راه و ابنیه خراسان شمالی در مرحله دوم دیده شود.

وی ادامه داد: در حوزه هایی همچون کشاورزی، آب و فاضلاب و … مبلغ ۲۲۸ میلیون تومان اعتبار برای جبران خسارت سیل در نظر گرفته شده است که تاکنون ۶۳ میلیارد تومان اعطا شده است.

نظری در ادامه با بیان اینکه در حوزه مسکن نیز سهمیه‌های خوبی برای ساخت منازل سیل زده در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: شش هزار و ۵۰۰ سهمیه برای ساخت منازل در این استان مصوب شد که در گام نخست توزیع تسهیلات یک هزار و ۵۰۰ سهمیه انجام شد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث فوری

به گفته وی از این تعداد یک هزار و ۴۰۰ سهمیه برای منازل روستایی و ۱۰۰ سهمیه برای منازل شهری است.

این مقام مسئول تاکید کرد: روند اعطای تسهیلات به متقاضیان به این گونه است که شخص متقاضی در ابتدا باید پی کنی را انجام دهد و بعد از آن امر اعطای تسهیلات به شخص متقاضی انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: این امر برای هزینه کرد تسهیلات فقط در امر خانه سازی است نه جای دیگر.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ لحظه وحشتناک انفجار جایگاه پمپ بنزین!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
دوربین نصب شده روی داشبورد یک خودروی عبوری در خیابان‌های کامبوج، لحظه انفجار پمپ بنزین و فرار مردم را ضبط کرده است. علت این حادثه و میزان تلفات آن اعلام نشده است.

تنبیه عجیب مرد سیگاری در پمپ بنزین + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، سیگار کشیدن در جایگاه‌های سوخت به دلیل احتمال اشتعال و آتش سوزی ممنوع است. یک راکب موتور سه چرخ در چین که قصد نداشت سیگار خود را در پمپ بنزین کنار بگذارد، به شکل عجیبی توسط مامور جایگاه تنبیه شد. پلیس چین این فرد را پس از شناسایی، بازداشت کرد. بیشتر بخوانید: لحظه انفجار پمپ بنزین در کامبوج + فیلمانتهای پیام/خاموش کردن سیگار با کپسول آتش نشانی

فیلم/ له شدن خودروی سواری توسط تریلی!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فرود اضطراری هواپیما در بزرگراه‌های اصلی کرواسی +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین22 ساعت قبل
فرود اضطراری هواپیمایی کوچک بر روی یکی از بزرگراه‌های اصلی کرواسی رانندگان را غافلگیر کرد. این هواپیما حامل یک زن و مربی پرواز او بود که به‌دلیل نقص فنی هواپیما مجبور به فرود اضطراری شدند.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
رکنا: زن معتاد که پس‌از قتل شوهر سابق اش قصد داشت جسد او را با تاکسی به محل دیگری منتقل کند بزودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود. بدین ترتیب مأموران کلانتری ۱۲۸ تهران نو با حضور در محل زن جوان را دستگیر کردند. این زن گفت: روز حادثه به بهانه دیدن او را به خانه کشاندم و غذایش را مسموم کردم. دختر این زن که در دادسرا حاضر شده بود نیز به بازپرس پرونده گفت: مادرم انسان خوبی است. صبح دیروز این پرونده به شعبه دهم دادگاه کیفری ارجاع داده شد تا زن جوان به اتهام قتل شوهر سابقش محاکمه شود.

فیلمی از سیل هولناک اخیر استانبول

مهرمهر1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر