بازگشت زوج قاتل پس از دوسال فرار از کشور
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. حوادث

بازگشت زوج قاتل پس از دوسال فرار از کشور

فراروخبرگزاری فرارو |
تحقیقات تیم جنایی حکایت از آن داشت که مرد ۴۰ ساله‌ای به نام فرامرز با خواهرزاده‌هایش درگیر شده و از سوی شوهر یکی از خواهرزاده‌هایش به قتل رسیده است.

زوج جوان که پس از قتل دایی خانواده، مخفیانه از کشور فرار کرده بودند، وقتی از سوی پلیس مالزی اخراج شدند در ایران دستگیر شده و لب به اعتراف گشودند.

به گزارش «ایران»، این جنایت ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه شب، بیست و یکم آذر سال ۹۶ رخ داد. مأموران کلانتری ۱۶۰ خزانه در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از نزاع مرگباری در خیابان خزانه بخارایی خبر دادند.

تحقیقات تیم جنایی حکایت از آن داشت که مرد ۴۰ ساله‌ای به نام فرامرز با خواهرزاده‌هایش درگیر شده و از سوی شوهر یکی از خواهرزاده‌هایش به قتل رسیده است.

بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که مقتول و خواهرزاده‌هایش بر سر ارث و میراث پدری باهم اختلاف داشته‌اند و زوج جوان پس از این جنایت متواری و از کشور خارج شده‌اند.

در حالی که ردیابی‌ها برای دستگیری آن‌ها ادامه داشت پلیس دریافت زوج جوان ۱۵ اردیبهشت امسال به کشور برگشته و در خانه‌ای اجاره‌ای زندگی می‌کنند.

پس از هماهنگی‌های قضایی با بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، عامل این جنایت و همسرش بازداشت شدند.

سرهنگ گودرزی، معاون جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: سعید که هویت خود را حامد … معرفی کرده بود، ابتدا منکر جنایت شد، اما در ادامه تحقیقات به قتل اعتراف کرد. به دستور بازپرس زمانی از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

گفتگو با متهم

فریبا خواهرزاده مقتول است. دو روز دیگر باید تولد ۲۰ سالگی‌اش را جشن می‌گرفت، اما حالا در بازداشتگاه به آینده نامعلوم خود فکر می‌کند او بعد از قتل دایی اش به دست شوهر خود از ایران فرار کرد. فریبا درباره جزئیات این ماجرا چنین می‌گوید: بر سر ارثیه خانوادگی با دایی‌ام اختلاف داشتیم. می‌گفت: از خانه‌ای که ما در آن زندگی می‌کردیم سهم می‌برد. پدر و مادرم فوت کرده بودند و دایی‌ام این ادعا را داشت.

شب حادثه چه اتفاقی افتاد؟

مرداد ۹۶ عقد کردم و بعد از آن بیشتر در خانه شوهرم زندگی می‌کردم. تا اینکه قرار شد خانه‌مان را تعمیر کنیم. به خانه پدرم برگشتم ساعت ۱۰ شب بود که با صدای زنگ در از خواب بیدار شدم. از پنجره نگاه کردم دیدم دایی‌ام - فرامرز- است، تعجب کردم به برادرهایم زنگ زدم و چند دقیقه بعد برادر کوچک‌ترم خودش را به خانه رساند و در پارکینگ با دایی‌ام دعوایش شد. فرامرز قمه داشت و آن‌ها با هم درگیر شدند. خواهرم نیز با یک چاقو به طرفداری از برادرم رفت. درگیری ادامه داشت.من به شوهرم زنگ زدم تا برای جدا کردن آن‌ها بیاید، اما فرامرز با قمه‌ای که در دست داشت مدام به شوهرم حمله می‌کرد. یک چاقو روی زمین پارکینگ افتاده بود، شوهرم برای دفاع از خود آن را برداشت و در این میان خواهر و برادرم نیز به فرامرز ضربه‌هایی می‌زدند. درگیری به خیابان کشیده شد و چند لحظه بعد در حالی که فرامرز زخمی شده بود به برادرم گفت: حالم خوب نیست و از آنجا رفت.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار حوادث ایران و جهان

شما چکار کردید؟

۲۰ دقیقه بعد شوهرم تماس گرفت و گفت: فرامرز مرده و از من خواست فرار کنیم.

بعد از قتل کجا رفتید؟

مخفیانه از مرز خارج شدیم و به استانبول ترکیه رفتیم. یک سال و چند ماه آنجا ماندیم. یک قاچاق بر برایمان پاسپورت‌های جعلی درست کرد و با آن‌ها به مالزی رفتیم. اما از شانس بد در فرودگاه مالزی متوجه شدند پاسپورت ما جعلی است و بازداشتمان کردند.سه ماه در زندان مالزی بودیم. اتاقی حدودا ۳۰ متری با ۴۰ نفر زندانی هیچ کدام ایرانی نبودند، پاکستانی، هندی، افغانستانی و. شرایط بدی بود به هر بهانه‌ای کتک می‌خوردیم. درنهایت هم به همراه همسرم به ایران آمدیم. ۵۰ روز بعد هم توسط پلیس دستگیر شدیم. فکر می‌کردم خانواده دایی‌ام رضایت داده‌اند.

چرا باید رضایت می‌دادند؟

برای اینکه چند ماه قبل با پرداخت ۲۳۰ میلیون تومان پول به اولیای دم دایی‌ام که خاله‌ها و دایی‌هایم می‌شوند رضایت گرفتیم.

مخارج زندگی‌تان را در این مدت از کجا می‌آوردید؟

برادرشوهرم تمام هزینه‌ها را می‌داد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تفریح به شرط مرگ/ ماجرای تلخ غرق شدن بیش از ۹۰۰ صد ایرانی در دریا + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، هر ساله شاهدیم که صدها نفر از هموطنانی که برای گذراندن تعطیلات تابستان و اندکی تفریح به دریا می‌روند، به یکی از بدترین اشکال مرگ که همان غرق شدگی است، گرفتار شده، خاطره‌ای تلخ نیز در ذهن و جان بازماندگان بر جای می‌گذارند. بیشتر بخوانید: لحظه غرق شدن کشتی باری شباهنگ در آب‌های خزر + فیلمانتهای پیام/

چگونه هنگام سقوط آسانسور زنده بمانیم؟ + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل

حمله‌ گاو وحشی به شهروندان اسپانیایی + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک گاو وحشی در جریان رویدادی خیابانی در یکی از شهرهای اسپانیا، به شهروندان حمله‌ور شد و ده‌ها تن را مجروح کرد. این گاو وحشی، همچنین جان دو مرد میانسال را گرفت. بیشتر بخوانید: سارق مسلح با اسلحه خودش کشته شد + فیلمانتهای پیام/

چگونه از آسانسور در حال سقوط زنده خارج شویم! + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، هر از گاهی خبرهایی در مورد خرابی آسانسورها و حتی آسانسور در حال سقوط می‌شنویم که نگران کننده است. این خبرها بحث زنده ماندن در آسانسور در حال سقوط رو داغ کرده. هیچکس دوست ندارد داخل یک آسانسور در حال سقوط گرفتار شود، ولی در صورت بروز چنین وضعیتی باید راه زنده ماندن در آسانسور در حال سقوط رو یاد گرفت. بیشتر بخوانید: اصابت صاعقه در نزدیکی عابر پیاده + فیلمانتهای پیام/دانستن نکاتی ساده در آسانسور در حال سقوط + فیلم
رکنارکنا23 ساعت قبل
صارم رضایی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان با اشاره به پیداشدن جسد دختربچه غرق‌شده در آبشار آب سفید اظهار داشت: در ۲۸ تیرماه امسال دختربچه ۶ساله‌ای به نام مائده شهیدی که اصالتا الیگودرزی ولی ساکن اراک بود، حین بازی در کنار آبشار آب سفید الیگودرز غرق می‌شود. وی افزود: پس از اطلاع از حادثه کار تجسس توسط نیروهای امدادگر، غواص هلال‌احمر، نیروهای محلی، نیروهای سپاه سد رودبار، فدراسیون غریق نجات کشور، هیئت غریق نجات استان لرستان و شهرستان الیگودرز تلاش‌های زیادی جهت پیداشدن این دختر انجام دادند، اما به‌دلیل حجم بیش از حد آب امکان ادامه تجسس وجود نداشت. وی عنوان کرد: طی روزهای اخیر با کاهش حجم آب با تلاش نیروهای امدادگر محلی هلال‌احمر امروز از ساعت ۶صبح اقدام به تجسس کردند و جسد دختربچه پس از حدود یک ماه پیدا شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

طغیان رودخانه‌ها در استان هرمزگان| سیلاب راه فنوج - کتیج را بست+فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز10 ساعت قبل
مدیر کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: براثر بارندگی و طغیان رودخانه فصلی راه فرعی فنوج - کتیج- رمشک از عصر روز جمعه بسته شد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

فاتحه‌خانی و سخنرانی رئیس‌جمهور روحانی در میثاق با آرمان‌های امام: با تضعیف دولت کسی قدرت نمی‌گیرد

خبری9 ساعت قبل

توقیف نفتکش ایرانی غیر قانونی بوده است

خبری9 ساعت قبل

۲ شرط سران الاهلی برای برانکو/ مهلت اندک ایوانکوویچ!

خبری9 ساعت قبل

ارائه خدمات به کشاورزان و روستائیان از طریق اپلیکیشن

تابناکچند ثانیه قبل

«دکتر، مهندس بیکار» |دکتر و فوق لیسانس شانس کمتری برای یافتن شغل از دیپلمه‌ها دارند

تسنیمچند ثانیه قبل

مدیر بازداشتی اداره غله گنبدکاووس: پس از ۱ روز آزاد شدم/آلودگی ۷۰۰ تن گندم دولتی به فضولات حیوانی در حال بررسی است

تسنیمچند ثانیه قبل

هفته سوم لیگ برتر|شکست خانگی یاران جهانبخش مقابل ساوتهمپتون

فارس10 دقیقه قبل

برترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۷-۹۸| برانکو بهترین سرمربی، بیرانوند مرد سال و صیادمنش پدیده لیگ

نود11 دقیقه قبل

وقتی یک بازیگر به عنوان خواننده در مراسم حاضر شد! /حضور سرپرست فدراسیون والیبال

فارس11 دقیقه قبل

بوندسلیگا؛ پیروزی مطمئن لورکوزن در زمین حریف

نود11 دقیقه قبل