(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. بین‌المللی

(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش

فراروخبرگزاری فرارو |
نیروهای حشد الشعبی و دستگاه امنیتی عراق در این عملیات ۱۲ روستا در نزدیکی شهر الطارمیه واقع در مناطق العناز، عرب رشید محمود و عرب عساف در شمال عراق را بازرسی و پاکسازی کردند.

نیروهای امنیتی و حشد الشعبی عراق ۱۲ روستا واقع در شمال عراق را در چارچوب مرحله دوم عملیات نظامی اراده پیروزی پاکسازی کردند.

به گزارش فرارو، بخش رسانه هیئت حشد شعبی عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد: یگان‌هایی از نیروهای حشد الشعبی و نیروهای امنیتی عراق صبح امروز در دومین مرحله از عملیات اراده پیروزی در شمال عراق که از حمایت هوایی جنگنده‌های ارتش و یگان‌ هوایی این کشور برخوردار بود، شرکت کردند.

طبق بیانیه یاد شده، نیروهای حشد الشعبی و دستگاه امنیتی عراق در این عملیات ۱۲ روستا در نزدیکی شهر الطارمیه واقع در مناطق العناز، عرب رشید محمود و عرب عساف در شمال عراق را بازرسی و پاکسازی کردند.

فرماندهی عملیات مشترک عراق روز شنبه از آغاز مرحله دوم عملیات اراده پیروزی با هدف تقویت امنیت و ثبات در مناطق شمال عراق و اطراف آن در استان‌های دیالی، صلاح‌الدین و الانبار خبر داده بود.

همچنین دستگاه امنیتی عراق امروز در بیانیه‌ای از بازداشت گروهی از داعشی‌ها در استان کرکوک خبر داد.

گروه رسانه امنیتی عراق اعلام کرد، با تعقیب مستمر داعشی‌ها در استان کرکوک در شمال عراق تیپ‌های اطلاعاتی پلیس فدرال وابسته به مرکز اطلاعات عراق سه تروریست تحت تعقیب را بازداشت کردند.

این گروه گزارش داد، تروریست‌های بازداشت شده در تحقیقات اولیه به عضویت خود در گروه تروریستی داعش و نیز حضور یکی از آنها در درگیری‌ها با نیروهای عراقی اعتراف کردند.

گروه یاد شده افزود، اقدامات قانونی لازم برای این سه تروریست انجام شده و آنها به دستگاه قضایی ارجاع داده شدند.

دستگاه امنیتی عراق پنج‌شنبه گذشته سه تن از خطرناک‌ترین اعضای داعش را در استان کرکوک بازداشت کرد.

نیروهای امنیتی عراق با پشتیبانی و حمایت جنگنده‌های ائتلاف ضد داعش به عملیات خود برای نابودی گروهک‌های داعشی باقی مانده در مخفیگاه‌هایی در استان نینوا در نزدیکی مرزهای عراق با سوریه ادامه می‌دهند.

گروه رسانه امنیتی عراق اعلام کرد، یگان‌هایی از فرماندهی عملیات نینوا و نیروهای عشایر عراق در منطقه هم مرز با سوریه و تا عمق ۱۰ کیلومتر عملیات بازرسی را با هدف نابودسازی داعشی‌های باقی مانده اجرا کردند.

طبق گزارش این بخش مذکور، عملیات از منطقه بئر عقله در شمال آغاز شده و تا تل غزال در جنوب ادامه داشته و منطقه اطراف دریاچه سنیسله در مرزهای مشترک عراق-سوریه را شامل شد.

(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 14(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 15(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 16(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 17(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 18(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 19(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 20(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 21(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 22(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 23(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 24(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 25(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 26(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 27(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 28(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 29(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 30(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 31(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 32(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 33(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 34(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 35(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 36(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 37(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 38(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 39(تصاویر) عملیات نظامی اراده پیروزی نیروهای عراقی علیه داعش - 40

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پیدا شدن جانور عجیب الخلقه در ایستگاه متروی متروکه! +فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، پیدا شدن یک موجود عجیب‌الخلقه در زیرزمین یکی از ایستگاه‌های متروی روسیه خبرساز شد. این ویدئو این جانور سفید‌رنگ را درحالی که سر خود را از داخل یک توده بیرون می‌آورد نشان می‌دهد. در این ویدئو این جانور که دارای سری به شکلی عجیب و چشمانی قرمزرنگ است دیده می‌شود. مدیر این کانال پس از انتشار ویدئو مدعی شد که این فیلم کوتاه در یک ایستگاه متروی متروکه در روسیه تهیه شده‌است. او در توضیح این ویدئو نوشت: " ظاهرا محل تهیه این ویدئو روسیه و در یک ایستگاه متروی متروکه بوده است.

فیلم | لحظه سلام نماز صبح در جوار کعبه و پرواز پرندگان بر فراز خانه خدا

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در ۱۰۰ کیلومتری شیراز، یکی از تاریخی‌ترین و زیباترین شهرهای استان فارس وجود دارد که سال‌های دور میهمان پادشاهی بوده است که علاقه‌های عجیب و غریب و بلندپروازی‌هایش سرنوشت تاریخ را تغییر داد. اگر از قدمت این شهر بپرسید باید گفت که به دوران هخامنشیان و حمله‌ اسکندر و در نهایت به اواخر دوران اشکانی و ابتدای شکل گیری حکومت ساسانیان خواهد رسید.

بازداشت یکی از تروریست‌های نزدیک به ابوبکر البغدادی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه؛ وزارت دفاع عراق یکی از افراد نزدیک به سرکرده گروه تروریستی داعش را در الانبار بازداشت کرد. وزارت دفاع عراق از بازداشت یکی از تروریست‌های نزدیک به ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش خبر داد و اعلام کرد: سازمان اطلاعات نظامی با اجرای عملیات مهمی توانست یکی از مهم‌ترین تروریست‌ها را در الانبار بازداشت کند. پیش از آزادسازی مناطق عراق از چنگال داعش، این تروریست امیر نظامی این منطقه بود و یکی از افراد نزدیک به ابوبکر البغدادی محسوب می‌شود که در کوچاندن شماری از خانواده‌های عراقی نقش داشت.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، «علی شمخانی» دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در مصاحبه‌ای با شبکه «ان‌بی‌سی نیوز» گفت: ما نمی‌بایست توافق هسته‌ای دوران ریاست جمهوری (باراک) اوباما (برجام) را امضاء می‌کردیم. ادامه دارد …

فیلم | تبریک عید غدیر توسط رهبرانقلاب به امام خمینی (ره)

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در ۱۰۰ کیلومتری شیراز، یکی از تاریخی‌ترین و زیباترین شهرهای استان فارس وجود دارد که سال‌های دور میهمان پادشاهی بوده است که علاقه‌های عجیب و غریب و بلندپروازی‌هایش سرنوشت تاریخ را تغییر داد. اگر از قدمت این شهر بپرسید باید گفت که به دوران هخامنشیان و حمله‌ اسکندر و در نهایت به اواخر دوران اشکانی و ابتدای شکل گیری حکومت ساسانیان خواهد رسید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- یک مقام وزارت خارجه آمریکا از هشدار واشنگتن به یونان در مورد هرگونه اقدام کمکی به ابرنفتکش ایرانی آدریان دریا خبر داد. به گزارش به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ یک مقام آمریکایی از هشدار واشنگتن به یونان در مورد ورود ابرنفتکش ایرانی «آدریان دریا» به ساحل جزیره «کالاماتا» این کشور خبر داد. یک مقام آمریکایی از هشدار واشنگتن به یونان در مورد ورود ابرنفتکش ایرانی «آدریان دریا» به ساحل جزیره «کالاماتا» این کشور خبر داد. وی مدعی شد به یونان هشدار داده که هرگونه کمک به این نفتکش با پیامد‌های قضایی همراه خواهد بود. نفتکش ایرانی آدریان دریا روز گذشته پس از ۴۵ روز توقیف در سواحل جبل الطارق به سمت آب‌های آزاد حرکت کرد.

نظرها

اخبار بیشتر