امضای تفاهم نامه جشنواره پویانمایی و برنامه‌های عروسکی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

امضای تفاهم نامه جشنواره پویانمایی و برنامه‌های عروسکی

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
با حضور معاون امور استان‌های رسانه ملی و استاندار هرمزگان تفاهم نامه سومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیون امضا شد
امضای تفاهم نامه جشنواره پویانمایی و برنامه‌های عروسکی - 0

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ علی دارابی در آیین امضای تفاهم نامه سومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیون ایران گفت: جشنواره سوم در نیمه دوم سال ۹۸ در هرمزگان برگزار می‌شود. جشنواره پویانمایی در دور دوم که در کرمانشاه برگزار شد دستاورد‌های زیادی داشت. بخش عروسکی به آن اضافه شده بود و ۹۴۲ مربوط به بخش غیر دولتی بود.

معاون امور استان‌های رسانه ملی ادامه داد در کنار برگزاری این جشنواره اهداف متعددی از جمله کمک به توسعه گردشگری در استان میزبان داریم. در دور دوم استاندار کرمانشاه گفت: این جشنواره یک شناسنامه گردشگری برای ما ایجاد کرد.

وی افزود: سیاست ما در معاونت استان‌ها اولویت دادن به استان‌های مرزی است. از سال آینده تقویم تولیدات و جشنواره پویانمایی را به دلیل تقارن با محرم در نیمه دوم سال برگزار خواهیم کرد.

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

فریدون همتی استاندار هرمزگان نیز در این نشست گفت: این اتفاق دارد به خوبی پیش می‌رود و در تلاش هستیم یک جشنواره متفاوت از دو دوره قبل برگزار کنیم.

وی ادامه داد: رفتن گروه‌های عروسکی در میان مردم تأثیرات بسیار خوبی در شادی آفرینی خواهد داشت. ما به چنین برنامه‌های سرگرم کننده و سازنده‌ای نیاز داریم.

همتی گفت: ارتباطی که با هنرمندان استان‌ها و افراد مستعد برقرار می‌شود از اتفاقات مثبت این جشنواره است. ما می‌توانیم از طریق این جشنواره جاذبه‌های فرهنگی تاریخی آداب و سنن و … را به نمایش بگذاریم و باید تلاش کنیم که ظرفیت‌های عظیم کشورمان را معرفی کنیم.

وی ادامه داد: باید فکری هم برای هنرمندان محلی کنیم و تبلیغات جشنواره را ارتقا بدهیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خاطرات یک پورن استار در اصفهان روی پرده رفت + فیلم

ایمناایمنا15 ساعت قبل
به گزارش ایمنا مستند داستانی «ایکسونامی» در ژانر اجتماعی آماده نمایش شده است. در این مستند، یک پورن‌ استار آمریکایی تجربه رسیدن به آزادی‌‌های جنسی در ایالات متحده را روایت می‌کند. محسن آقایی اصفهانی است و تولید این فیلم اولین تجربه او در زمینه مستندسازی نام گرفته است. تولید این مستند ۹۰ دقیقه‌ای که ۲٫۵ سال زمان برده، به صورت مشترک در ایران و آمریکا انجام شده است که روز گذشته (۲۰ آبان ماه) در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان، به صورت همزمان رونمایی شد. نمایش این فیلم برای افراد کودکان، نوجوانان، افراد زیر ۱۸ سال، بیماران قلبی و … اکیدا توصیه نمی‌شود

پست جنجالی مهناز افشار بعد از طلاق به محمدرضا گلزار + فیلم و عکس

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، محمدرضا گلزار زیر پست آخر مهناز افشار در صفحه شخصی اش در اینستاگرام کامنتی جالب و جنجالی نوشته و با ایمان قلب که همین موضوع باعث شده که کاربران فضای مجازی شروع به شایعه سازی در مورد علاقه گلزار به مهناز افشار کنند. محمدرضا گلزار و مهناز افشار از بازیگران پرکار و محبوب سینمای ایران هستند که بازی‌های مشترک زیادی با هم دارند. مهناز افشار و محمدرضا گلزار در عشق تعطیل نیستمهناز افشار و محمدرضا گلزار در سریال عاشقانهمهناز افشار و محمدرضا گلزار در فیلم زهر عسلبازی محمدرضا گلزار و مهناز افشار در کمابازی محمدرضا گلزار و مهناز افشار در آتش بسعکس مشترک محمدرضا گلزار و مهناز افشار در کلاغ پرپاسخ اینستاگرامی گلزار به منتقدان کنسرتشمحمدرضا گلزار، در پستی اینستاگرامی، پاسخ منتقدان کنسرتش در لس‌آنجلس را داد. آماری عجیب از تعداد بلیتهای فروخته‌شده کنسرت محمدرضا گلزار در مهمترین سالن کنسرت دنیا منتشر شده است. انتقادی که (نکاتی درباره سلیقه مخاطب در آمریکا گفته بود) بنا به گفته بسیاری به دور از شان بود جزئیات ممنوع الکاری مهناز افشار مهناز افشار نمی‌داند در ایران ممنوع‌الفعالیت است یا نه اما می‌گوید با اینکه رسما چیزی در این باره به او اعلام نشده اما از برخی صاحبان فیلم‌ها شنیده که ممنوع‌الفعالیت است.

مکانیک‌هایی با ناخن‌های فرنچ شده | ویدئوی حرف‌های کیانا و نیلوفر را ببینید

همشهریهمشهری2 روز قبل
علی آقا صاحبکار آنهاست؛ صاحبکار کیانا یاراحمدی و نیلوفر فرهمند، شاگردان مکانیکی. اعضای خانواده‌ام نزدیک ۱۵سال است که ماشین‌هایشان را پیش علی آقا می‌آورند و به او اطمینان داشتم. ما هم سعی می‌کردیم در مغازه علی آقا باشیم و جای دیگری نرویم. علی آقا را کیانا به من معرفی کرده بود. از وقتی شما آمده‌اید مشتری‌های علی آقا بیشتر شده یا کمتر؟ کیانا: علی آقا خیلی مشتری دارد.

دردسرهای مرض شیرین

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ بیماری دیابت در اکثر موارد علامت خاصی ندارد و برای تشخیص آن باید قند خون را اندازه گرفت و بعد از آن آزمایش و چکاپ خون انجام داد.

شبی با دانشجویان دانشگاه شریف

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در خوابگاه شهید مصطفی احمدی روشن، پای صحبت‌های دانشجویان نشست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ دانشجویان در این دیدار‌ها از دغدغه‌هایشان گفتند و می‌خواهند پاسخ شان قول پیگیری باشد؛ از دغدغه‌های فرهنگی گرفته تا موضوع‌های سیاسی و اقتصادی که جای آن در دانشگاه‌هاست.

هفته ترویج علم

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر