راز خط کشیدن زیر چشم خانم‌ها از زبان حدیثه تهرانی+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
راز خط کشیدن زیر چشم خانم‌ها از زبان حدیثه تهرانی+عکس

راز خط کشیدن زیر چشم خانم‌ها از زبان حدیثه تهرانی+عکس

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
حدیثه تهرانی با انتشار این عکس نوشت:

درس زیاد می‌خواندم و هر جایی که برایم مهم بود با یک مداد زیرش خط می‌کشیدم. «قانون اول نیوتن» همیشه یکی از سوال‌های امتحانی بود. «قانون جاذبه» هم. گفتم جاذبه … یاد چشم‌های مادرم افتادم یاد چشم‌های تو و چشم … عضو مهمی ست. اگر نه، زن‌ها اینقدر با دقت، رو به آینه زیرش با مداد خط نمی‌کشیدند! حمید جدیدی.

منبع خبر : منظوم حدیثه تهرانی

در خبری بخوانید: اخبار سرگرمی و تفریحی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جزیره اسرارآمیزی در ایران که خاکش قابل خوردن است + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، خاک جزیره هرمز دارای ترکیبات آتشفشانی و اکسید‌های آهن است و جالب است بدانید این خاک خوراکی بوده و در مصارف غیر خوراکی هم استفاده می‌شود. در گویش محلی به این خاک گلک گفته می‌شود و در طبخ غذا، ادویه‌های خوش رنگ و پخت نان استفاده می‌شود. گلک متعلق به کوهی قرمز رنگ است که محلی‌ها به آن دلک می‌گویند. یکی از نان‌های خوشمزه‌ای که با این خاک تهیه می‌شود نان تمشی نام دارد. بیشتر بخوانید: اقیانوسی از ابر در ایرانانتهای پیام/

روش پخت بره کامل در طبیعت

تابناکتابناک1 روز قبل
بره معمولا به صورت شکم‌پر و برای ارائه در مراسم‌های خاص تهیه می‌شود اما شیوه قدیمی‌تر و سالم‌تر، پخت بدون پر کردن شکم بر روی آتش است. اکنون راهنمای پخت بره بر روی هیزم به شکل طبیعی و بدون شکم پر کردن و همچنین دورچین خوش طعم آن را در تابناک می‌بینید و فرامی‌گیرید.

نظرها

اخبار بیشتر