فتحی می‌گوید خیالتان راحت، ما می‌ترسیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. ورزشی
فتحی می‌گوید خیالتان راحت، ما می‌ترسیم

فتحی می‌گوید خیالتان راحت، ما می‌ترسیم

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
معاون سابق باشگاه استقلال گفت: هر زمان که فتحی می‌گوید خیال هواداران راحت ما بیشتر می ترسیم.

به گزارش مشرق، علی نظری جویباری در خصوص اینکه ارزیابی‌اش از نقل و انتقالات باشگاه استقلال چیست، گفت: واقعا نمی‌دانم با چه زبانی و با چه لهجه‌ای بگویم که مسئول نقل و انتقالات وظیفه دارد بازیکنی را که سرمربی انتخاب می‌کند را جذب کند، نه اینکه او خودش با نظر خودش برود و بازیکن بگیرد. کسی که مسئولیت نقل و انتقالات را برعهده دارد نباید دیدگاه فنی داشته باشد، چون فردا این سرمربی است که باید به هواداران پاسخ بدهد. وظیفه مسئول نقل و انتقالات این است که بازیکنی که به او معرفی می‌شود را با هر سیاستی که دارد جذب کند.

وی افزود: در این سالها هرگاه کامران منزوی، من، بهرام امیری و علی امیری و … در باشگاه استقلال سمت داشتیم، همین کار را انجام دادیم و بازیکن مدنظر سرمربی را جذب کردیم، اما متأسفانه استقلال تبدیل به ویترینی شده که بازیکنان مدنظر آقایان می‌آیند و اگر خوب باشند سال بعد می‌روند و اگر هم بد باشند، چندین سال در این تیم می‌مانند.

معاون سابق باشگاه استقلال تأکید کرد: چرا بازیکنانی مثل تیام، جباروف، پاتوسی از استقلال رفتند؟ اینها که باکیفیت بودند و باید می‌ماندند چرا جدا شدند؟ آقایان با افتخار گفتند قرارداد گرو و نویمایر را فسخ کردند، مگر فسخ کردن با پرداخت ۱۰ میلیارد هنر است؟ این حرف را که من نمی‌زنم، بلکه ملکی عضو سابق هیأت مدیره گفت. مسئولان باشگاه استقلال توضیح بدهند روی چه حسابی با دلار ۱۲، ۱۳ هزار تومانی به بازیکنان بی‌کیفیت این همه پول پرداخت می‌کنند. به نظر من یا این مسائل پشت پرده دارد یا اینکه آقایانی که در استقلال کار می‌کنند بی‌تجربه هستند، یا به قول دوستان، پیراهن این باشگاه بزرگ برای بعضی از مسئولان استقلال گشاد است.

نظری جویباری در خصوص اینکه چرا این همه بازیکن خارجی به استقلال می‌آید و می‌رود و آیا این موضوع جای سؤال ندارد، گفت: کامران منزوی همیشه می‌گفت بازیکن خارجی یا باید داخل زمین باشد یا اصلا جذب نشود، الان هم تعجب می‌کنم که آقای منزوی عضو هیأت مدیره است و این مسائل را می‌بیند و چیزی نمی‌گوید، چرا باید امثال گرو و نویی‌مایر به استقلال بیایند و به دلار پول بگیرند؟ جالب است هر بازیکن خارجی هم که به استقلال می‌آید و عملکرد خوبی دارد، فتحی بلافاصله مصاحبه می‌کند و به هواداران می‌گوید خیالتان راحت، این بازیکن ماندنی است.

وی تأکید کرد: با حرف زدن که نمی‌شود کار کرد. فیلم صحبت‌های مدیرعامل استقلال در فضای مجازی پخش شده و او چند بار گفت که پاتوسی در استقلال می‌ماند، اما آخر سر این بازیکن هم از استقلال جدا شد. وقتی فتحی میگوید خیال هواداران راحت باشد، بیشتر می‌ترسیم و مطمئن باشید وقتی مدیرعامل باشگاه چنین صحبتی انجام می‌دهد حتما مسئله‌ای پشت پرده است.

وی با اشاره به استعفای روز گذشته علی خطیر از معاونت ورزشی استقلال گفت: اینها دیگر بچه‌بازی است، متأسفانه وقتی مشکل پروپیچ حل شد، آقایان طوری رفتار کردند که انگار فتح الفتوح کردند، در حالی که مسئله پروپیچ را باید زودتر از اینها حل می‌کردند. بعد از اینکه رفتن پاتوسی قطعی شد، دوستان گفتند ما قید این بازیکن را زدیم که پول پروپیچ را بدهیم، بعد از چند روز دیدیم که اعلام شد پول پروپیچ را فیفا خودش از حساب استقلال پرداخت کرد. پس مشخص شد که برنامه‌ای برای ماندن پاتوسی وجود نداشت. مگر قرار بود پول پاتوسی از حساب استقلال در فیفا پرداخت شود؟ این حرفها همه تناقض است.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

نظری ادامه داد: ‌مدیران استقلال ۲ ماه وقت داشتند که پول پروپیچ را پرداخت کنند، آنقدر معطل کردند که کار به روز آخر کشید و وقتی روز آخر مشکل حل شد، به همه حمله کردند. جالب است، مرتب می‌گویند چرا بازیکنانی به فیفا می‌روند برنده می‌شوند. معلوم است وقتی پول بازیکن را ندهید، او شما را محکوم می‌کند. بعد از پرداخت پول هم مدعی شدند برخی بدهی‌ها مربوط به افشارزاده، افتخاری و فتح‌الله‌زاده بوده است، در حالی که بدهی مربوط به شخص نیست و مربوط به باشگاه استقلال است.

معاون سابق استقلال تصریح کرد: مگر هر روز نمی‌گویند استقلال صد میلیارد بدهکار است؟ اگر همین الان بخواهند مدیرعامل را عوض کنند، صد نفر کاندید می‌شوند. اگر استقلال بدهی دارد، چطور این همه کاندیدا دارد که مدیرعاملش شوند؟ پس حتما چیزی هست. خود امیرحسین فتحی که الان دم از بدهی‌های استقلال می‌زند، قبل از حضورش به عنوان مدیرعامل عضو هیأت مدیره بود، چطور آقای فتحی زمانی که عضو هیأت مدیره بود، حرف از بدهی‌ها نمی‌زد؟ مدیرعامل کنونی استقلال همان کسی است که زیر قرارداد شفر را امضا کرده بود، ولی الان می‌گوید ما بدهی پروپیچ را که مربوط به مدیران قبلی است پرداخت کردیم. اگر آقایان بدهی را از جیب مبارک پرداخت کردند، بیایند و بگویند مطمئن باشند مردم آنها را حمایت می‌کنند.

نظری ادامه داد: وقتی پول استقلال از ایرانسل و این طرف و آن‌طرف می‌آید پرداخت بدهی یک بازیکن این همه سر و صدا ندارد. خیلی از درآمدهای استقلال مربوط به زمان افتخاری است، اما آقایان یکبار هم نگفته‌اند که افتخاری چنین کار مثبتی کرده. زمانی که پولها را می‌گیرند مربوط به افشارزاده و افتخاری و دیگران نیست، اما زمانی که بدهکار می‌شوند، بدهی‌ها مربوط به مدیران قبلی است. آقایان همین صیادمنش را از زمان مدیریت افتخاری دراختیار داشتند و او را فروختند و درآمدزایی کردند، آیا یکبار گفتند که افتخاری صیادمنش را جذب کرد؟ جالب است قرار بود پول صیادمنش خرج بدهی به شفر و ماندن پاتوسی شود، آیا بدهی شفر را دادند؟ آیا پاتوسی ماند؟ فتح‌الله‌زاده، اولیایی، افشارزاده، افتخاری و … همه مدیران و کارمندان استقلال بودند. یکی مثل فتح‌الله‌زاده تلاش بیشتری می‌کند و مدیریتش خوب است، یکی هم مدیریت ضعیفی دارد. بدهی‌های استقلال مربوط به استقلال است نه اشخاص، پس لطفا آقایان هر روز نگویند ما بدهی فلان شخص را پرداخت کرده‌ایم.

وی در پایان این گفت‌وگو در خصوص اینکه دیدگاهش از استقلال فصل جدید چیست، گفت: من مطمئن هستم که هوادار استقلال انگیزه دارد از تیمش حمایت کند. از آنها هم می‌خواهم که دست به دست هم بدهند و از این مربی جوان که به تیم آمده حمایت کنند. امیدوار هستم که با حضور استراماچونی شاهد یک رایکوپ دیگر در استقلال باشیم و این مربی بتواند سبک فوتبال استقلال را عوض کند. مطمئنا او نیاز به حمایت دارد و شاید در هفته‌های ابتدایی چندان با وضعیت استقلال آشنا نباشد، اما اگر حمایت شود مطمئنا می‌تواند استقلال را از شرایطی که طی سالهای اخیر به وجود آمده خارج کند.منبع: فارس

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
سعید داورپناه به خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره وضع تیم بسکتبال نفت آبادان گفت: ترکیب بازیکنان نفت مثل پارسال نیست، ولی بازیکنان فعلی واقعا تلاش می‌کنند. هیچ تیمی مثل ما تمرین نمی‌کند و به نظرم براساس همان تمرینات و با کار گروهی خوب، ​ مهرام را هم در هفته پنجم شکست دادیم. مهرام تیمی بزرگ با مهره‌های خوب است، ولی تمرکز ما از این تیم بیشتر بود. وی درباره رویارویی با صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان مهرام افزود: ​ صمد دوست صمیمی من بیرون از زمین است و همیشه خیلی خوب بازی می‌کند. برایمان فرقی ندارد که تیم‌های دیگر بازیکن خارجی بیاورند، به نظرم تا زمانی که کار گروهی انجام دهیم، ​ وضعیت تیم خیلی فرق می‌کند.
برترین‌هابرترین‌ها13 ساعت قبل
خبرورزشی: روزی در دفتر روزنامه خبرورزشی پذیرای زنده‌یاد ناصر حجازی و احمدرضا عابدزاده بودیم. سال‌های آخر عمر حجازی عزیز بود و او دیگر خودش متوجه بیماری‌اش شده بود. احمدرضا عابدزاده که انگار بعد از آن عمل جراحی سنگین شوخ‌طبع‌تر شده بود، خطاب به استادش ناصر حجازی می‌گفت: «من همیشه دوست داشتم مثل شما خوش‌تیپ و خوش‌پوش باشم. دوست دارم شما با آن کفش ورزش کنید و بیماری را شکست دهید. شاید او روزی ۴، ۵ ساعت تمرین می‌کرد، اما من یادم هست زمانی که در تاج بازی می‌کردم برای رایکوف شرط کردم که یک روز در میان تمرین می‌کنم.
رکنارکنا12 دقیقه قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، مائوریسیو پوچتینو شب قبل با تصمیم مدیران باشگاه تاتنهام هاتسپرز از سمت خود برکنار شد تا خوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی شود. مورینیو تا سال ۲۰۲۳ با این تیم لندنی قراردادش را به امضا رساند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
درخشش خوبی مقابل ایران داشتید و موفق شدید در اردن سه امتیاز مهم به دست بیاورید. برای صعود به جام‌جهانی قطر باید به مرحله نهایی مقدماتی برسیم، در این مسیر باید ایران را می‌بردیم و به‌خوبی می‌دانستیم درصورت کسب هر ۳ امتیاز راه صعودمان به جام‌جهانی هموار خواهد شد. قبل از مسابقه گفته بودم هدف ما کسب پیروزی برابر ایران است و بعد از آن روی دیدار برابر بحرین تمرکز کرده‌ایم. با برد بحرین همه‌چیز به سود عراق می‌شود و صعود به‌عنوان صدرنشین بیش از هر زمان دیگر محقق خواهد شد. همان‌طور که گفتم در دیدار با ایران می‌دانستیم چه بازی مهمی را پیش‌رو داریم و ۳ امتیاز آن برایمان حیاتی بود و از سوی دیگر برای رسیدن به جام‌جهانی باید این بازی را می‌بردیم.
فوتبالیفوتبالی4 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی بحرین بعد از تساوی مقابل عراق گفت: عراق در این بازی نزدیک بود، دروازه ما را باز کند اما این اتفاق نیفتد. سوسا، سرمربی تیم ملی بحرین بعد از این تساوی گفت: عراق در این بازی نزدیک بود، دروازه ما را باز کند اما این اتفاق نیفتاد. تیم ملی عراق خوب بازی کرد البته ما نیز با وجود سردی هوا عملکرد خوبی داشتیم. از زمانیکه هدایت تیم ملی بحرین را به دست گرفتم، تیم پیشرفت کرده است. وی افزود: تفاوتی میان تیم ملی بحرین و عراق وجود ندارد و در تمام تیم‌های گروه ما قوی هستند و نمی‌خواهند شکست بخورند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- رضا زارعی، رئیس فدراسیون کوهنوردی گفت: بزرگ‌ترین مشکل ما در فصل سرما، کوهنوردی افراد عادی است. رئیس فدراسیون کوهنوردی تاکید کرد: مسابقات کاپ آسیا و کمپ آموزشی اتحادیه جهانی از ۲۴ لغایت ۳۰ بهمن ماه در تهران برگزار می‎شود. بیشترین میزان دغدغه ما در این فصل، افراد عادی هستند که به کوه می‎روند. زارعی با بیان مجدد این موضوع که بزرگ‌ترین مشکل ما در این فصل، صعود افراد عادی است، یادآور شد: خط برف در ارتفاع ۱۸۰۰ متری قرار دارد و نزدیک شهرها است. افراد عادی وقتی بدن‎شان گرم می‎شود، تصمیم به صعود می‎گیرند و بالاتر می‎روند.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

بازگشت به ایتالیا، ‌ وجه اشتراک ابراهیموویچ و همسرش

فارس1 روز قبل

بین افزایش قیمت بنزین و میزان کمک معیشتی به خانوارها چقدر تناسب وجود دارد؟ /ملاحظات اجتماعی طرح افزایش قیمت بنزین در نظر گرفته نشد

سلامت نیوز21 ساعت قبل

بخش خبری ۲۰:۳۰ مورخ ۲۷ آبان ۹۸ + فیلم

باشگاه خبرنگاران1 روز قبل

واکنش لوموند به موضع واشنگتن درباره «قانونی دانستن» شهرک سازی اسرائیل

افکارنیوز19 ساعت قبل

آمریکا مواضع خود درباره شهرک‌سازی‌ در کرانه باختری را تغییر می‌دهد

فارس1 روز قبل

مسئولان مثلث گمشده قزوین را دریابند

ایسنا2 ساعت قبل

آیا اصلاحات عراق گره از مشکلات می‌گشاید؟

خبرآنلاین2 ساعت قبل

تشکیل جلسه شورای امنیت درباره شهرک‌سازی‌ها در سرزمین‌های اشغالی

ایلنا23 ساعت قبل

برای بررسی وضعیت بازار شخصا به سطح بازار خواهم رفت/ نظارت‌ها بر بازار مقطعی نیست/ کالاها را از مبدا تولید و واردات رصد می‌کنیم

ایلنا1 روز قبل

سهمیه بنزین اسنپ و تپسی قطعی شد

افکارنیوز1 روز قبل

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

۳۰ هزار میلیارد تومان، هزینه سالانه دخانیات بر سلامت

اقتصاد آنلاین8 دقیقه قبل

افزایش ۲ برابری ابتلا به سرطان مقعد در‌ آمریکا

فارس9 دقیقه قبل

ثبت نام ۹۲ هزار دیده بان برای پیشگیری از جرایم انتخاباتی

فارس10 دقیقه قبل

۷۰ درصد از مقالات علوم پایه‌ای است

ایسنا10 دقیقه قبل

میزان تشعشعات رادیویی کشور از زبان وزیر ارتباطات

ایسنا10 دقیقه قبل