نجات سگ محبوس در گونی توسط راهداران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. اجتماعی

نجات سگ محبوس در گونی توسط راهداران

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
راهداران محور قیدار به همدان (استان زنجان) سگی را گوشه جاده و داخل گونی پیدا می‌کنند که گلوش را بسته بودند تا جان دهد که با تلاش راهداران نجات پیدا می کند.

برترین‌ها: راهداران محور قیدار به همدان (استان زنجان) سگی را گوشه جاده و داخل گونی پیدا می‌کنند که گلوش را بسته بودند تا جان دهد که با تلاش راهداران نجات پیدا می‌کند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برنابرنا10 ساعت قبل
کارشناس سازمان هواشناسی شرایط جوی کشور را طی هفته جاری تشریح کرد. به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به وضعیت جوی کشور طی روزهای آینده، گفت: برای اکثر مناطق کشور جوی آرام و آسمانی آفتابی پیش بینی می‌شود. این کارشناس سازمان هواشناسی یادآور شد: باراش باران در سواحل دریای خزر سبب می‌شود کاهش نسبی دما برای استان‌های گیلان، گلستان و مازندران رخ دهد. وی با بیان اینکه پدیده غالب در غرب کشور وزش باد پیش بینی می‌شود، گفت: تهران امروز آسمانی صاف گاهی وزش باد را تجربه خواهد کرد. رفیعی با بیان اینکه بیشینه دمای تهران امروز ۳۵ درجه بالای صفر و کمینه دما ۲۴ بوده است، افزود: شهرکرد با دمای ۷ درجه خنک‌ترین و اهواز با ۴۶ گرم‌ترین مراکز استان بوده‌اند.
صدا و سیماصدا و سیما54 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی تهران، ​محمد علی اسفنانی گفت​: با شکایت شاکی خصوصی و نظر کارشناسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، ​ پرونده تخلف گرانفروشی یک شرکت معتبر خودروساز به این اداره کل ارسال شد و برای رسیدگی در اختیار شعبه مربوطه قرار گرفت. وی افزود: در نهایت پس از احراز تخلف؛ این شرکت با رأی قطعی شعبه پنجم تجدیدنظر تعزیرات حکومتی تهران به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۱۸۱ میلیون و ۳۰۰ هزار جزای نقدی در حق دولت و ممهور شدن پروانه واحد به مهر تخلف اول و از حیث اضافه دریافتی به مبلغ ۵۹۰ میلیون و ۶۹۰ هزار ریال در وجه شاکی پرونده محکوم شد.

رالی خانوادگی تاکسیرانی تهران

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
فارسفارس23 ساعت قبل
بالندگی اخلاق پزشکی در حوزه کار با کودک بیمار بسیار اهمیت دارد و حال اگر درمان، فرآیندی سخت و طولانی باشد، هر روز آن برای پزشک معالج تجربه‌ای فراتر از تخصص را رقم می‌زند. به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، عظیم مهرور رئیس بیمارستان فوق‌تخصصی کودکان مبتلا به سرطان محک در یادداشتی به مناسبت روز پزشک نوشت: بارها درباره اخلاق پزشکی شنیده‌ و خوانده‌ایم و درخصوص تعهدهای پزشکی گفت‌وگو کرده‌ایم. در این میان، آنگاه که صحبت از کودک بیمار می‌شود، این موضوع حساسیت بیشتر می‌یابد چرا که کودک، فردی است که آینده را می‌سازد و پزشک در آینده کودک بیمار، نقش دارد. کودک بیمار یک فرد نیست، خانواده‌ای است که مفهوم آینده را همراه خود دارد. روز پزشک بهانه‌ای می‌شود برای مرور دوباره ویژگی‌های خاص این حرفه و نگاهی مجدد به تعابیری که در دنیای متفاوت آن وجود دارد مانند کودک بیمار.

دانشجویان دیروز، سربازان امروز

صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از «ایثار» سید مستجاد حسینی نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران در کاروان ویژه حج جانبازان، گفت: ۲۲ جانباز و دیگر اعضای کاروان ویژه حج جانبازان به سلامت به میهن اسلامی بازگشتند. مدیر کل اردویی و ورزشی بنیاد گفت: جانبازان این کاروان ترکیبی از جانبازان ضایعه نخاعی، قطع عضو و شیمیایی هستند و به همین جهت این کاروان دارای جایگاهی ویژه در مراسم حج بود و این حضور در ابعاد مختلف قابل توجه بوده است. مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد درباره شرایط جانبازان در حج امسال اظهار داشت: با توجه به شرایط آب و هوایی نامناسب و سختی‌هایی که برای جانبازان وجود داشت، اما این عزیزان با مراقبت‌های انجام شده توانستند اعمال حج خود را انجام دهند. حسینی با بیان اینکه شرایط به گونه‌ای مهیا شد که جانبازان اعمال و مناسک خود را به خوبی انجام دهند و به سلامت به میهن اسلامی بازگردند، گفت: امکانات برای تردد جانبازان مهیا بود و اعمال جانبازان بدون دغدغه و به خوبی انجام شد. امسال همچنین برنامه‌های تجلیل از ایثارگران هر کاروان کاروان برگزار شد.

نظرها

اخبار بیشتر