استودیو پلیس پایتخت به چه منظور تشکیل شد؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. اجتماعی
استودیو پلیس پایتخت به چه منظور تشکیل شد؟

استودیو پلیس پایتخت به چه منظور تشکیل شد؟

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
سردار محمدرضا مهماندار به ماموریت‌های استودیو پلیس پایتخت پرداخت و گفت:‌ آموزش و ارتقای فرهنگ عمومی با تولید و پخش برنامه‌ها‌ی آموزشی فرهنگی و آموزش کاربران ترافیک و همچنین انتشار اخبار و اطلاع‌رسانی از جمله اهداف ایجاد استودیو پلیس پایتخت است.

به گزارش افکارنیوز،

سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت در مراسم افتتاح استودیو پلیس پایتخت به نقش بی‌بدیل رسانه پرداخت و اظهار داشت: فرهنگ‌سازی و آموزش و همچنین اطلاع‌رسانی دو کارکرد رسانه در پیشگیری اجتماعی است.

اخبار اجتماعی-رئیس پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: شهر تهران با بیش از ۱۲ میلیون جمعیت ثابت و شناور با بی‌نظمی، گره ترافیکی، آلودگی هوا، ناهنجاری اجتماعی، مهاجرت، تصادفات و سوانح و سوء مصرف مواد و … نشان می‌دهد که برای موفقیت در تمام حوزه‌ها نیازمند اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی است.

وی به ماموریت‌های استودیو پلیس پایتخت پرداخت و گفت: ‌ آموزش و ارتقای فرهنگ عمومی با تولید و پخش برنامه‌ها‌ی آموزشی فرهنگی و آموزش کاربران ترافیک و همچنین انتشار اخبار و اطلاع‌رسانی از جمله اهداف ایجاد استودیو پلیس پایتخت است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

وی به مطالعات تطبیقی مراکز استودیو پلیس شهرهای مهم جهان برای ساخت این مجموعه اشاره و بیان کرد: با برگزاری جلسات هم‌اندیشی با مسئولین و کارشناسان این مرکز طراحی و ساخته شد؛ این مرکز دارای دو هسته فیبر نوری به طول ۲۳ کیلومتر از مقر پلیس راهور پایتخت تا صدا و سیما است؛ استودیو تلویزیونی فضای باز و اتاق فرمان از جمله تجهیزات استودیو پلیس پایتخت است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نجات عقاب گرفتار در چنگ اختاپوس در اقیانوس آرام + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک عقاب سر سفید توسط ماهیگیران از دست یک اختاپوس نجات پیدا کرد. این اتفاق در آب‌های اقیانوس آرام در شهر کواتسینو ساند در ایالت بریتیش کلمبیای کانادا به وقوع پیوست. بیشتر بخوانید: حمله عقاب به مرغ دریایی نگون بخت + فیلمانتهای پیام/

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر