جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. فرهنگ

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی

انتخابخبرگزاری انتخاب |
فیلم سینمایی «تپلی و من» به کارگردانی حسین قناعت که در ژانر کودک و نوجوان ساخته شده و از دوم مردادماه روی پرده سینما رفته تا کنون ۱۹۴ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان فروش داشته است و ۱۸ هزار مخاطب پای تماشای این اثر در ۹۶ سینما نشسته‌اند.
جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی - 0

آمار فروش فیلم‌های سینمایی از ابتدای مردادماه از فروشی هفت میلیاردی در این دو هفته حکایت دارد. همچنین یک فیلم جدید از امروز روی پرده سینماها رفته است.

به گزارش ایسنا، فیلم سینمایی «تپلی و من» به کارگردانی حسین قناعت که در ژانر کودک و نوجوان ساخته شده و از دوم مردادماه روی پرده سینما رفته تا کنون ۱۹۴ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان فروش داشته است و ۱۸ هزار مخاطب پای تماشای این اثر در ۹۶ سینما نشسته‌اند.

فیلم «سرکوب» ساخته رضا گوران نیز پس از یک هفته نمایش در ۴۴ سینما بیش از ۲۳۶ میلیون تومان فروش داشته است و حدود ۱۸ هزار مخاطب آن را در سینماهای تهران و شهرستان تماشا کرده‌اند. این اثر با محدودیت سنی ۱۲+ سال روی پرده سینماها رفته است.

«قصر شیرین» سیدرضا میرکریمی نیز که از دوم مردادماه روی پرده رفت پس از یک هفته اکران حدود ۶۸۵ میلیون تومان فروش داشته و بیش از ۵۷ هزار نفر را به سینماها کشانده است. از این مقدار فروش به تفکیک ۴۳۴ میلیون و ۵۶۸ هزار تومان حاصل فروش در سینماهای تهران بوده است و اکنون این اثر ۹۸ سینما در اختیار دارد.

فیلم سینمایی «نیوکاسل» محسن قصابیان که از ۲۶ تیرماه در سینماهای سراسر کشور به نمایش درآمده، ‌ تا امروز با داشتن بیش از ۷۱ هزار مخاطب و در اختیار داشتن ۱۱۰ سینما، ۷۹۲ میلیون و ۷۰۴ هزار تومان فروش داشته است.

فیلم «کار کثیف» به کارگردانی خسرو معصومی پس از چهار هفته نمایش با درون‌مایه‌ای اجتماعی و محدودیت سنی ۱۵+ سال، با در اختیار داشتن ۵۸ سینما، حدود ۱۸۱ میلیون تومان فروش داشته است.

«ایکس لارج» ساخته محسن توکلی در ژانر کمدی سه میلیارد و ۳۹۶ میلیون تومان فروش داشته و ۳۴۲ هزار مخاطب آن را در سینماها تماشا کرده‌اند. به تفکیک از این مقدار فروش و پس از پنج هفته نمایش، یک میلیارد و ۷۲۶ میلیون تومان حاصل فروش در تهران بوده است.

فیلم سینمایی «زهرمار» سیدجواد رضویان که از ۲۹ خردادماه روی پرده سینماها رفته، پس از شش هفته نمایشحدود چهار و نیم میلیارد تومان فروش داشته و ۴۰۸ هزار مخاطب آن را در ۱۷۶ سینما تماشا کرده‌اند. «زهرمار» از مجموع فروشش بیش از دو میلیارد تومان در تهران فروش داشته است.

در وبسایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

فیلم «سرخپوست» به کارگردانی نیما جاویدی توانسته در هشت هفته نمایش روی پرده سینماها ۱۲ میلیارد تومان فروش داشته باشد و نزدیک به یک میلیون مخاطب به سینما جذب کرده است. به تفکیک از این مقدار فروش، هشت میلیارد تومان حاصل فروش در سینماهای تهران بوده است.

«شبی که ماه کامل شد» ساخته نرگس آبیار که از ۱۵ خردادماه روی پرده سینماها رفته است، پس از هشت هفته نمایش، ۱۵ میلیارد و ۶۳۸ میلیون تومان فروش داشته و بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر آن را تماشا کرده‌اند. این فیلم سینمایی در ۱۶۵ سینما در تهران و شهرستان‌ها به نمایش درآمده که از این مقدار هشت میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان حاصل نمایش این اثر در تهران بوده است.

فیلم «دختر شیطان» قربان محمدپور با هشت هفته اکران ۸۷۳ میلیون تومان فروش داشته و با در اختیار داشتن ۱۳۴ سینما در مجموع زمان اکرانش، ۸۵ هزار نفر آن را در سینماهای تهران و شهرستان تماشا کرده‌اند.

فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی پس از هشت هفته اکران بیش از ۱۰ میلیارد تومانفروش داشته و حدود ۹۳۰ هزار نفر پای تماشای این اثر نشسته‌اند. به تفکیک از این مقدار فروش با در اختیار داشتن ۱۷۳ سینما، پنج میلیارد و ۷۱۸ میلیون تومان حاصل فروش در تهران بوده است.

فیلم سینمایی «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده و تهیه‌کنندگی الهام غفوری و جلیل شعبانی از امروز، ۹ مردادماه روی پرده سینماهای تهران و شهرستان‌ها رفته است.

آمار و اطلاعات استفاده‌شده در این گزارش بر اساس داده‌هایی است که در سامانه فروش سینمای ایران قرار گرفته است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خواننده و نوازنده‌ای که فرنگی‌ها را هم به شگفتی واداشت (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل
اینکه ایران به لحاظ برخورداری از انواع موسیقی‌های محلی مناطق مختلف خود، الگویی متنوع از موسیقی نواحی در میان کشورهای دنیا محسوب می‌شود، امری بدیهی است. طبعا در این میان موسیقی خراسان و به‌طور مشخص، شمال خراسان نیز به عنوان نمونه‌ای درخشان از موسیقی نواحی ایران جایگاه مهمی در این عرصه دارد. یکی از مثال‌های مهم در این زمینه، می‌توان به اجرای ستال ۲۰۰۰ حاج قربان سلیمانی فقید به همراه پسرش علیرضا و نوه‌اش هیبت‌الله در فرانسه اشاره کرد. اجرای حاج قربان، علیرضا و هیبت‌الله سلیمانی از آن‌رو اهمیت دارد که بیش از هر چیز بیانگر انتقال این سنت موسیقایی از نسلی به نسل دیگر است. این از غرایب روزگار ما در این سرزمین گربه‌سان نیست؟ موسیقی شمال خراسان-بحرطویل-استاد حاج قربان سلیمانی
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین14 ساعت قبل
امسال همزمان با تولد ۶۶ سالگی مرکز موسیقی بتهوون دو نوار نقره‌ای از طرف مرکز موسیقی بتهوون و خانه موزه بتهوون به آقایان انوشیروان روحانی و قاسم عابدین اهدا شد. در شهریور ماه امسال، همزمان با سالگرد یک سالگی خانه موزه بتهوون، این مرکز تصمیم گرفت و اعلام شد که هرسال به یک اثر و یک هنرمند «خاطره ساز» نمادی با عنوان «نوار نقره‌ای بتهوون» تعلق بگیرد. بر همین اساس، امسال همزمان با تولد ۶۶ سالگی مرکز موسیقی بتهوون دو نوار نقره‌ای از طرف مرکز موسیقی بتهوون و خانه موزه بتهوون به آقایان انوشیروان روحانی و قاسم عابدین اهدا شد. نسخه دوم نوارهای نقره‌ای اهدا شده برای بازدید در خانه-موزه بتهوون به نشانی تهران، کریم‌خان‌زند-میرزای شیراری-شماره۶۹ به نمایش گذاشته می‌شود. خانه-موزه بتهوون بر اساس خاطرات، اسناد خانوادگی و مستندات موسیقی معاصر از ۱۵شهریور۱۳۹۷ مصادف با نود و پنجمین سالگرد تولد کریم چمن‌آرا؛ بنیانگذار مرکز موسیقی بتهوون فعالیت رسمی موزه‌ای خود را آغاز کرده است.

بشنوید | حمله حسن عباسی به مسعود کیمیایی | زیر تابوت شماها را پنج‌ هزار نفر هم نمی‌گیرد …

همشهریهمشهری19 ساعت قبل
حسن عباسی می‌گوید: ما به امثال شما شرایطی دادیم که تو این مملکت بالا بیایید. زیر تابوت شماها را پنج‌ هزار نفر هم نمی‌گیرد اما زیرتابوت افرادی متعلق به فکر ما را میلیون‌ها تشییع‌کننده هستند. دریافت ۱ MB کد خبر ۴۷۸۹۷۵

همت مردم دراحیای بنا‌های تاریخی

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
گزارش اختصاصیهمت مردم دراحیای بنا‌های تاریخیبازسازی و مرمت برخی بنا‌های قدیمی تهران با همت مالکان آن‌ها و همچنین بهره‌مندی از تسهیلات ویژه مرمت بافت‌های تاریخی، در حال انجام است.

موسیقی متن فیلم کوچ‌نشین‌ها؛ دیمیتری تیومکین

تابناکتابناک21 ساعت قبل
فیلم سینمایی «کوچ نشین‌ها / The Sundowners» به کارگردانی فرد زینمان محصول سال ۱۹۶۰ است. دبورا کار، رابرت میچام، پیتر اوستینوف، گلینیس جونز و دینا مریل مقابل دوربین جک هیلیارد بازی کردند. دیمیتری تیومکین موسیقی متن این فیلم را ساخت که قطعه اصلی آن را بر روی تصاویری از این فیلم در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

آنونس «کتونی زرنگی» منتشر شد/ پخش پس از ایام فاطمیه

مهرمهر18 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پروژه، سریال تلویزیونی «کتونی زرنگی» به کارگردانی علی ملاقلی پور و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه، پس از ایام فاطمیه روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. تصویربرداری این سریال آخرین روزهای خود را سپری می‌کند و مراحل فنی آن به طور همزمان پیش می‌رود تا بزودی آماده پخش شود. به همین مناسبت نخستین آنونس رسمی این سریال منتشر شد. ساخت این آنونس را سیاوش کردجان برعهده داشته است. هدایت هاشمی، افسانه چهره‌آزاد، ملیکا شریفی‌نیا، علی سلیمانی، جواد پورزند، شاپور کلهر، با معرفی زوج علیرضا جعفری و مصطفی ساسانی، با حضور محمود جعفری، با هنرمندی برزو ارجمند و سحر ولدبیگی و بازیگران خردسال رادمهر رزمجوی و عماد شعبانی در «کتونی زرنگی» به ایفای نقش می‌پردازند.

نظرها

اخبار بیشتر