کیف ضد گلوله برای دانش‌آموزان آمریکایی!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف

کیف ضد گلوله برای دانش‌آموزان آمریکایی!

الفخبرگزاری الف |
براساس گزارش موسسه مطالعات تسلیحات کوچک مستقر در سوئیس در سال ۲۰۱۸، شمار غیرنظامیان آمریکایی دارای سلاح گرم بیش از ۳۹۳ میلیون نفر است.

در ادامه بخوانید

فیلم/ تعقیب و گریز قاچاقچیان شیشه در تهران

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
ایسناایسنا1 روز قبل
هفته دوم لیگ دسته یک با پیروزی و صدرنشینی تیم‌های بادران، نود و قشقایی دنبال شد. هفته دوم لیگ دسته یک عصر امروز با برگزاری ۹ دیدار به پایان رسید که تیم‌های میزبان توانستند نتایج خوبی را کسب کنند. مس کرمان، فجرسپاسی، نود ارومیه، بادران تهران و داماش گیلان در خانه رقبای خود را شکست دادند و قشقایی توانست در خارج از خانه مقابل خوشه طلایی ساوه به پیروزی دست یابد. همچنین مس رفسنجان با استقلال خوزستان، گل ریحان البرز با آلومینیوم اراک و ملوان انزلی با آرمان گهر به تساوی رضایت دادند. در جدول لیگ دسته یک تیم‌های بادران، نود ارومیه و قشقایی ۶ امتیازی هستند و تیم‌های علم و ادب تبریز و نیروی زمینی ارتش امتیازی را کسب نکردند.

لزوم مراقبت از اقتصاد کشور

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آیت الله امامی کاشانی در خطبه دوم نماز جمعه با تاکید بر اینکه باید از اقتصاد کشور مراقبت کنیم، گفت: دشمن بداند ملت ایران از انقلاب دست برنمی دارد. وی با اشاره به اینکه سرمایه گذاران با پرداخت مالیات و خمس و زکات به کشور کمک می‌کنند، گفت: در این شرایط کشور توانگر و با فقر مقابله می‌شود؛ فقر بلای بسیار بدی است و باید از اقتصاد کشور مراقبت کنیم، جلوی احتکار را بگیریم، فساد مالی ناشی از غفلت انسان از خداست و نباید از آخرت غافل باشیم. آیت الله امامی کاشانی با اشاره به روز صنعت دفاعی کشور گفت: در دیداری که مسئولان این وزارتخانه با رهبری در گذشته داشتند، گزارش‌هایی از فعالیت‌های بخش دفاعی کشور ارائه کردند و روز گذشته با رونمایی از سامانه پدافند باور نیز بار دیگر شاهد قدرت نمایی ایران در بخش دفاعی کشور بودیم. امام جمعه موقت نماز جمعه تهران گفت: اقتدار نظامی، علمی و اقتدار در تمام فنون، اخلاق اسلامی و سیاست اسلامی از نکات مورد توجه در جمهوری اسلامی ایران است. امام جمعه موقت تهران گفت: دشمن امروز استقامت ایران را فهمیده است و می‌داند جمهوری اسلامی ایران با مقاومت به استقامت رسیده است.

حاشیه‌های عصر جدید

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
انتخابانتخاب6 ساعت قبل
جالب است بدانید که مغولها در تاریخ باستان هرگز لباس‌های خود را نمی‌شستند. امپراتوری مغول، بزرگترین امپراتوری سرزمینی در تاریخ جهان، در سال ۱۲۰۶ تأسیس شد و قرن‌ها رونق داشت. بسیاری از مورخان اظهار داشتند که مغول‌ها به دلیل یک خرافات رایج هرگز لباسهای خود را نمیشستند. مغولان به این اسطوره اعتقاد داشتند که اژدها کنترل چرخه آب را انجام می‌دهد و شستن لباس یا حمام باعث آلوده شدن آب و اژدها می‌شود. بعضی از مورخان اظهار داشته‌اند که مغول‌ها بوی بدی می‌دادند و وقتی یک انبوه مغول‌ها نزدیک مکانی می‌شد، ابتدا بوی بد بدن آنها می‌رسید.

زمان راه اندازی بازار متشکل ارزی

صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بازار سرمایه در هفته گذشته با رشد ۴ هزار و ۷۳۶ شاخص بورس مثبت ارزیابی می‌شود. این رشد از کانال ۲۶۶ هزار واحد عبور کرد.

نظرها

اخبار بیشتر