بدل حمید معصومی‌نژاد در بلبشو + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. فرهنگ

بدل حمید معصومی‌نژاد در بلبشو + فیلم

خبرنگار صدا و سیما در رم یکی از شخصیت‌های طنز سیاسی بلبشو است.
بدل حمید معصومی‌نژاد در بلبشو + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، طنز سیاسی بلبشو به زودی از رسانه ملی پخش می‌شود.

این برنامه با بهره گیری از مسائل سیاسی روز و با استفاده از عروسک‌های سیاستمداران و برخی خبرنگاران ساخته شده است.

یکی از خبرنگارانی که در این طنز عروسکی حضور دارد حمید معصومی‌نژاد خبرنگار صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در رم پایتخت ایتالیا است.

بیشتر بخوانید: بلبشو در برنامه‌های سیاسی صدا و سیما + فیلم 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیانتهای پیام/

طنز عروسکی بلبشو + فیلم

در وبسایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

کلافه؛ رضا یزدانی

تابناکتابناک3 ساعت قبل

پشت صحنه چالش‌های خانه سینما

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
کلاکت این هفته به موضوعاتی چون پشت صحنه چالش‌های خانه سینما و کتاب «به من گفتند تنها بیا» پرداخته استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در کلاکت این هفته خواهید دید: >> پشت صحنه چالش‌های خانه سینما و انتخابات جدید هیئت مدیره>> سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان>> منطقه پرواز ممنوع>> وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای توضیح درباره پول‌های مشکوک در سینما به کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی رفت>> «به من گفتند تنها بیا» در صدر کتاب‌های پرفروش>> نهمین جشنواره بین المللی «دف؛ نوای رحمت» در سنندج کردستان

قنبریان: مرحوم هاشمی مشوق تجمل‌گرایی بود

مهرمهر1 روز قبل
حجت‌الاسلام قنبریان در برنامه ثریا گفت: مرحوم هاشمی در دهه شصت بیشترین خطبه‌ها را درباره عدالت اجتماعی داشتند اما بعد از جنگ دعوت به مانور تجمل میکرد!

پرواز تا اقتدار

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
مهمان این قسمت از برنامه بدون تعارف ۵۴ سال دارد و ۲۰ سال است که خلبان هواپیمای جنگنده است و افزون بر آن، کار تحسین برانگیز و شجاعتی مثال زدنی داردبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ بدون تعارف این هفته به یکی از آشیانه‌های هواپیما‌های جنگنده نیروی هوایی ارتش رفته است. مهمان این قسمت از برنامه بدون تعارف ۵۴ سال دارد و ۲۰ سال است که خلبان هواپیمای جنگنده است و افزون بر آن، کار تحسین برانگیز و شجاعتی مثال زدنی دارد. سرهنگ حمید گرجی خلبان هواپیمای جنگنده از قابلیت‌های جنگنده‌های ایرانی می‌گوید.
تسنیمتسنیم4 ساعت قبل
مشکینی، آسیب‌های اجتماعی را مورد اشاره قرار داد و گفت: ستایشگران اهل‌بیت شاید نتوانند در ارتباط با برخی از این آسیب‌ها اثرگذاری آنچنانی داشته باشند اما نسبت به مقوله خانواده می‌توان اقداماتی انجام داد. صهیونیسم در دنیا چند نقطه مهم را مورد توجه قرار داده که یکی از آن‌ها خانواده است. وی نقش رسانه‌ها را مورد اشاره قرار داد و گفت: رسانه‌ها در برخی موارد، به آسیب‌ها دامن می‌زنند مثلا به بهانه مقابله با خیانت، به ترویج آن می‌پردازند. این کارشناس مسائل اجتماعی اضافه کرد: فرمول مناسب هیات‌ها و ستایشگران برای اثرگذاری در مقوله خانواده‌ و کاهش آسیب‌های این حوزه را ارتباط با مردم و دغدغه‌مند کردن خانواده‌ها به مسائل تربیتی است. کارشناس مسائل اجتماعی در پایان گفت: اگر این مسیر طی شود، آنوقت می‌شود گفت که در شعر هم اشاره‌ای به یک موضوع در مقوله آسیب‌های خانواده بشود.
تسنیمتسنیم3 ساعت قبل
مالک همچنین توضیح داد: امیدوارم خصیصه‌هایی که من برای کتابم در نظر گرفته‌ام و قصه‌ای که طراحی کرده‌ام، جذابیت رمان را فراهم آورده باشد. شخصا احساس می‌کنم «رؤیای بعد از ظهر» ماجرایی دیگر از انقلاب اسلامی را بیان کرده است؛ به‌طوری که نوجوان هم از خواندنش خسته نمی‌شود. وی دربارۀ نگارش این رمان خاطرنشان کرد: من قبل از اینکه «رؤیای بعد از ظهر» را بنویسم، خیلی از کتاب‌های داستانی مرتبط با انقلاب اسلامی را خواندم. به زعم من این نیاز گروه کودک و نوجوان است. به گفته این نویسنده؛ اتفاقا این مسئله جدی است و دیگران نیز آن را تأیید می‌کنند که بچه‌ها جذب هر داستانی نمی‌شوند.

نظرها

اخبار بیشتر