معصومی نژاد در بلبشو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

معصومی نژاد در بلبشو

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به زودی در نقش یکی از شخصیت‌های طنز سیاسی بلبشو

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ برنامه بلبشو که نگاهی طنز آلود به مسائل سیاسی جهان دارد به زودی از خبرگزاری صدا و سیما پخش خواهد شد.

این برنامه با استفاده از عروسک برخی سیاستمداران و شخصیت‌های سیاسی جهان از جمله حمید معصومی نژاد ساخته شده است.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

شاهکارهای مهندسان صنعت دفاعی در تحریم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پیچیده‌ترین دستاوردهای دفاعی ایران در شرایط ۴۰ سال تحریم و فشار خارجی با سختکوشی متخصصان توانمند ایرانی حاصل شده استبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ساخت انواع تجهیزات پیشرفته دفاعی نام صنعت دفاعی ایران را پرآوازه کرد. یکی از انواع این دستاوردها موشک‌هایی است که مواضع تروریست‌های داعش در سوریه را از فاصله بسیار دور با دقت هدف قرار داد.

کلید اصلی حل مشکلات موجود از زبان رهبر انقلاب

مهرمهر1 روز قبل
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب در دیدار امروز خود با رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت فرمودند: مسئولان به «تولید داخلی» به عنوان «کلید اصلی حل مشکلات موجود» توجه کامل کنند.

بخشی از جدیدترین صحبت‌های ظریف با NBC

مهرمهر1 روز قبل
محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان در گفت‌وگو با NBC گفت: در طول ۲۵۰ سال گذشته همواره از خود دفاع کرده‌ایم و درس‌های خوبی به کسانی که به کشور ما تجاوز کرده‌اند، داده‌ایم.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رادیو آلمان، پس از سقوط دولت ایتالیا بواسطه استعفای «جوزپه کنته» نخست وزیر این کشور قرار است احزاب سیاسی رایزنی‌ها و نشست‌های مشورتی خود را از بعدازظهر امروز آغاز کنند. احزاب سیاسی ایتالیا در نظر دارند با هدف تعیین وضعیت برای دولت آتی نشست‌های کارشناسانه و فشرده‌ای را برگزار کنند. بر اساس برخی اخبار منتشر شده پارلمان ایتالیا نیز در حال برخی رایزنی‌ها برای تعیین تکلیف درخصوص دولت آتی این کشور است. گفتنی است ۲ هفته پس از آن که اختلاف میان دو حزب اصلی حاضر در ائتلاف حاکم ایتالیا از جناح راست افراطی به اوج خود رسید، دولت این کشور سقوط کرد. نخست وزیر ایتالیا روز گذشته با حضور در مجلس سنای این کشور و پس از یک سخنرانی طولانی با انتقاد شدید از «بی‌مسئولیتی» ماتئو سالوینی، معاون خود را آغازگر اختلاف‌ها درون دولت و «عامل سقوط» آن خواند.

پاکسازی خان شیخون از تروریست‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از دمشق؛ ارتش سوریه پس از آزادی خان شیخون درصدد پاکسازی و بازگشایی راه ترانزیتی دمشق به حلب است.

سخنان یک جوان در مواجهه با رهبر انقلاب

تابناکتابناک17 ساعت قبل
یکصد و پانزده نفر از مدال‌آوران المپیادهای علمی کشوری و جهانی به همراه اعضای تیم ملی والیبال جوانان ایران چندی پیش با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. در جریان این دیدار یکی از مدال آوران المپیادهای علمی خارج از روال درخواست سخن گفتن را مطرح کرد و نقدش را نسبت به وضعیت کشور و آنچه فرار از مغزها خواند، مطرح کرد. این سخنان و پاسخ رهبری را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

نظرها

اخبار بیشتر