راهکار و مشاوره خدمت یک شرکت دانش بنیان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

راهکار و مشاوره خدمت یک شرکت دانش بنیان

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
در کنار محصولات مختلف شرکت‌های دانش بنیان و کسب و کار‌های نوپا داشتن یک مسیر مشخص و روشن برای رسیدن به اهداف از اهمیت بالایی برخوردار است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ یک شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران محصولی دارد که همه شرکت‌ها و سازمان‌ها به آن نیاز دارند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

با توجه به توسعه کسب و کار‌های کوچک و بزرگ و ارائه خدمات مختلف برون سازی کردن قسمتی از خدمات و کار‌ها می‌تواند هم مقرون به صرفه باشد و هم مسیر آینده را هموار سازد.

خبری: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

در کنار محصولات مختلف شرکت‌های دانش بنیان و کسب و کار‌های نوپا داشتن یک مسیر مشخص و روشن برای رسیدن به اهداف از اهمیت بالایی برخوردار است؛ خدماتی که اکنون با گسترش این زیست بوم در اختیار فعالان فناوری قرار گرفته است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نماهنگ «سازش» با صدای سعید کرمی منتشر شد

مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سعید کرمی سومین اثر رسمی‌اش را با عنوان «انتظار»، در اختیار اهالی موسیقی قرار داد. کرمی در هفته‌های گذشته قطعه‌های «سرنوشت» و «انتظار» را منتشر کرده بود و اکنون با انتشار سومین اثر رسمی‌اش وارد فاز تازه‌ای از فعالیتش شده است. کرمی علاوه بر آهنگسازی قطعه «سازش» نواختن کلارینت را هم برعهده دارد. «سازش» نخستین اثر رسمی سعید کرمی در عرصه خوانندگی است. این هنرمند پس از مدتی برای آموختن کلارینت به ترکیه رفت.

حمله احسان علیخانی به بازیگر زن سینما: کجای تلویزیون رقصیدی؟ +فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 روز قبل

طلاق عجیب شریفی نیا و همسرش/ ماجرای صیغه کردن یک بازیگر زن چه بود؟ +تصاویر

3+
رکنارکنا1 روز قبل

هنرمندان غدیر به حوزه هنری آمدند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

انتقاد معاون رئیس‌جمهور از آمارهای «فرار مغزها» / بازگشت ۱۳۰ دانشجوی ایرانی از ۱۰۰ دانشگاه برتر/ قوانین ایران ضامن واردات است+ فیلم

الفالف1 روز قبل
این همان کاری است که از آن با عنوان «شکار مغزها» یاد می‌کنند. ما نیازمند اقتصادی هستیم که از نفت جدا شود و به دنبال این باشد که بر روی نیروی انسانی جوان سرمایه‌گذاری کند. وی ادامه داد: بر این اساس ما تلاش داریم تا سرمایه‌گذاران سنتی را به سمت سرمایه‌گذاری در حوزه‌های نوین دانش‌بنیان هدایت کنیم. زیرا این جوانان ایده‌هایی را ارائه می‌دهند که مردم پشت آنها هستند و ارتباطی با رانت دولتی ندارند. این روش تکثیر نخل از روش کشت بافت است و در ایران تنها یک شرکت به دانش فنی آن دست یافته است.

عید الله الاکبر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر