فیلم/ توهین محمد قانبیلی به خبرنگاران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز

فیلم/ توهین محمد قانبیلی به خبرنگاران

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
محمد قانبیلی عضو شورای عالی استان‌ها که چند وقت پیش با چک 6.5 میلیاردی فخر فروشی می‌کرد ، حالا به خبرنگاری که این اظهارات را منتشر کرد، حمله کرده و با الفاظ بدی به او توهین میکند.

دریافت ۲ MB

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پیام جونیور براندائو برای هواداران پرسپولیس (ویدیو)

ایلناایلنا1 روز قبل

فیلم/ فرار راننده بی وجدان پس از تصادف

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ساعت قبل

آمریکایی احمقی که از دو مرد ایرانی کتک خورد! + فیلم

اقتصادنیوزاقتصادنیوز6 ساعت قبل
به گزارش اقتصاد نیوز، حمله مرد آمریکایی به دو ایرانی در دوبی با کتک خوردن وی خاتمه یافت. مهاجم که وارد مغازه دو جوان ایرانی شده بود، مدام می‌گفت فورا خلیج فارس را ترک کنید! این درحالی بود که دو مرد ایرانی قصد داشتند این آمریکایی را از مغازه خود بیرون کنند ولی با حمله او روبرو و در نهایت از خود دفاع کردند. بخشی از این درگیری را در فیلم کوتاهی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده می‌بینید. حجم فیلم:۲ مگابایت
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین8 ساعت قبل
از آنجایی که سرقتی رخ نداده بود و آثار ورود افراد غریبه به خانه نیز مشاهده نمی‌شد بلافاصله تحقیقات از مرد میانسال آغاز شد. دستگیری در صحنه قتلبا اینکه مرد میانسال مدعی بود در زمان جنایت در خانه حضور نداشته اما متخصصان پزشکی قانونی زمان تقریبی قتل را ۸ ساعت قبل اعلام کردند. از سوی دیگر باتوجه به اظهارات متناقض مرد میانسال وی به دستور بازپرس جنایی به عنوان تنها مظنون این جنایت بازداشت شد. هیچ کسی باور نمی‌کند که من مرتکب قتل همسر و دخترم شده باشم. از همسرم خواستم که بعد از ظهر به همراه دخترم به محل کارم بیایند تا از آنجا به تبریز برویم.

نظرها

اخبار بیشتر