امریکا منطقی جز زورگویی ندارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر

امریکا منطقی جز زورگویی ندارد

مهرخبرگزاری مهر |
آیت‌الله موحدی کرمانی، خطیب نماز جمعه تهران: تنبلی و زودرنجی از صفاتی است که باید تلاش کرد از انسان دور شود، زیرا اگر زودرنج باشیم تحمل سخن حق را نخواهیم داشت.

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب6 ساعت قبل
بررسی هایی جدید از دریاچه «روپکوند» واقع در هیمالیا نشان می‌دهد صدها اسکلت تاریخی که در این دریاچه پیدا شده نه تنها به یک نژاد واحد وابسته نیستند، بلکه از چندین نژاد مختلف جمع شده‌اند. این دریاچه که در هیمالیا واقع شده است، میزبان صدها اسکلت تاریخی است. این مطالعه روی ۳۸ اسکلت انجام شده و نشان می‌دهد که نژاد اسکلت هایی که در طول هزاران سال در دریاچه باقی مانده‌اند بسیار متفاوت است. ادوین هارنی زیست شناس تکاملی از دانشگاه هاروارد در این خصوص گفت: "ما از نتایج ژنتیک اسکلت‌های روپکوند بسیار شگفت زده شدیم. به طور معمول اسکلت‌های منطقه باید با پیشینه‌ای از شرق مدیترانه همراه می‌شد اما نتایج نشان می‌دهد که دریاچه روپکوند میزبان نژادهای متعدد دیگری است. "
پارس نیوزپارس نیوز8 ساعت قبل
سلام علیکمواژه پدر از کودکی در ذهن من همراه با عظمت، استواری، قدرت، جلال، شکوه معرفت، دانائی و از همه مهمتر پشتوانه نقش بسته است. و فرقی نمیکند تو چند سالت باشد؛ کودک یکساله، دانش آموز ۹ ساله یا جوان ۲۰ ساله یا داماد ۲۵ ساله، یا میان سالی ۳۹ ساله، هر چه باشی نیاز به پشتواه‌ای چون کوه را به نام پدر برایت همیشه مثل همان روز اول وجود دارد! خدا را شاکرم بابت تولد پدرم که همه‌ی این‌ها را باهم برایم داشت و امروزم را از سالها شاگردی در محضرش دارم. پدر بزرگوارم، آقای حاج میرفتاح رضوی زادروزتان مبارک

(ویدیو) اجرای فینال پارسا خائف در عصر جدید

فراروفرارو9 ساعت قبل
فینالیست‌های عصر جدید در برنامه دوشنبه شب، پارسا خائف نوجوان اردبیلی که در بخش خوانندگی به فینال رسیده است، فاطمه عبادی در بخش طراحی با شن، محمد زارع در بخش حرکات نمایشی، گروه دختران نینجا در بخش هنر‌های رزمی و سعید فتحی روشن در بخش شعبده‌بازی بودند که شب جذابی را برای تلویزیون رقم زدند. به گزارش ایرنا، در شبکه‌های اجتماعی حالا بحث بر سر اینکه کدام یک از فینالیست‌ها رتبه نخست را کسب می‌کند بالا گرفته، اما بررسی‌ها از شاخص‌های بازدید کاربران گوگل و بازدید کاربران در اینستاگرام نشان می‌دهد پارسا خائف نوجوان اردبیلی بالاترین میزان دنبال کردن از سوی کاربران گوگل و اینستاگرام را دارد و این مساله نشان می‌دهد او به احتمال زیاد بالاترین شانس را برای کسب رتبه نخست دارد.
پارس نیوزپارس نیوز11 ساعت قبل
رکنارکنا8 ساعت قبل
به حرکت درآمدن موهای مجری در فیلم نیز، از پیش در حافظه آی پد وجود دارد و بدون فوت کردن شعبده‌باز نیز به نمایش درمی‌آید. این شعبده باز چه کرد؟ او در مرحله اول نمایش به سمت میز داوران می‌رود تا در مقابل آن‌ها اجرا کند. سپس روی جلد آن عبارت «آیا می‌خواهی بازی کنی؟» را می‌نویسد و داخل کلبه می‌گذارد. او عروسک را داخل کلبه می‌گذارد و در کلبه را می‌بندد. ناگهان دود زیادی صحنه نمایش را فرامی‌گیرد، دختری با ظاهری عجیب از کلبه بیرون می‌آید و کلبه از هم می‌پاشد!

سفر کدام زنان عربستان به خارج از کشور آزاد شد؟ +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین23 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر