واقعیت‌های تغییر رئیس اینستکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

واقعیت‌های تغییر رئیس اینستکس

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
وزارت خارجه آلمان استعفای برند اربل را از ریاست سازوکار ویژه تعامل اقتصادی و مالی با ایران معروف به اینستکس اعلام کرد

وزارت امور خارجه آلمان استعفای برند اربل را از ریاست سازوکار ویژه تعامل اقتصادی و مالی با ایران معروف به اینستکس اعلام کرد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

نفتکش آدریان دریا در حال ترک جبل الطارق است

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک؛ نفتکش ایرانی گریس ۱ که اوایل هفته مجوز ترک جبل الطارق را پس از یک ماه توقیف دریافت کرد، در حال ترک منطقه است. این نفتکش بدست تفنگداران دریایی انگلیس با اتهام واهی ناقض تحریم‌های اتحادیه اروپا ضد سوریه توقیف شده بود. جوزف بارل کفیل وزیر خارجه اسپانیا ادعا کرد آن کشتی به درخواست آمریکا توقیف شده بود که از مدتها قبل سعی در محدود کردن صادرات نفت ایران داشته است. دولت جبل الطارق متعاقبا تایید کرد واشنگتن در آخرین دقایق بر اساس ادعاهایی درخواست کرده بود روند آزادی کشتی ایرانی توقیف شده متوقف شود. تصویر مقابل حرکت گریس ۱ را به سمت مقصد خود نشان می‌دهد.

(ویدیو) شهردار یک شهر مذهبی کشور که ۶ فرزندش ساکن آمریکا هستند!

فراروفرارو6 ساعت قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین16 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- صفحه منتسب به پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب در فضای مجازی به نقل از معظم له چنین پستی را منتشر کرد: استعداد ایرانی از متوسط استعداد جهانی بالاتر است. من یک وقتی سال‌ها پیش این را می‌گفتم، احساس می‌کردم که بعضی‌ها تردید دارند؛ امروز این حرف در دنیا دارد تکرار و گفته می‌شود که استعداد ایرانی استعداد بالاتر است. ما را به معنای واقعی کلمه عقب نگه داشتند؛ در دوران حکومت قاجار یک جور، در دوران حکومت پهلوی یک جور دیگر؛ ما عقب نگه داشته شدیم. استعداد ایرانی از متوسط استعداد جهانی بالاتر است. من یک وقتی سال‌ها پیش این را می‌گفتم، احساس می‌کردم که بعضی‌ها تردید دارند؛ امروز این حرف در دنیا دارد تکرار و گفته می‌شود که استعداد ایرانی استعداد بالاتر است؛ بنابراین عقب نگه داشته شدیم، عقب ماندیم؛ دنیا پیشرفته، دانش بشری پیشرفته.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز12 ساعت قبل
به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از پایگاه خبری اتاق ایران، نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با حضور جمعی از فعالان اقتصادی برگزار شد. موشکافی بخش صنعت و استمرار چالش‌ها در این حوزه و همچنین اصلاح ساختار بودجه دو محوری بود که رئیس اتاق بازرگانی ایران بر آن تاکید کرد. عملکرد اتاق ایران در سال ۹۷در ادامه، علیرضا اشرف دبیرکل اتاق ایران به ارایه گزارش عملکرد اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در سال گذشته پرداخت. تعداد و محتوای تفاهم‌نامه‌های منعقد شده از سوی اتاق ایران با دستگاه‌های اجرایی و مراکز معتبر داخلی و بین‌المللی، تعداد نشست‌های رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق ایران و… از دیگر محورهایی بود که در گزارش دبیرکل اتاق ایران با ذکر تعداد و جزییات به آنها پرداخته شد. بخش خصوصی همگام با دولتاز سوی دیگر، مظفر علیخانی معاون فنی و خدمات بازرگانی اتاق ایران، عملکرد کمیته ارزی اتاق ایران را در سال ۹۷ تشریح کرد.

فیلم/ وقوع سیل در شهر استانبول ترکیه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
خانه ملتخانه ملت18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عبدالرضا مصری زنگ پایان نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۷ مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی را رأس ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه به صدا درآورد. نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه بعدی مجلس رأس ساعت ۸ صبح روز یکشنبه، ۳ شهریورماه با ادامه دستور کار هفتگی برگزار می‌شود. /پایان پیام

نظرها

اخبار بیشتر