استقبال گرم از نوشت افزار ایرانی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

استقبال گرم از نوشت افزار ایرانی

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
هر آنچه از نوشت افزار بخواهید در نمایشگاه تولیدکنندگان نوشت افزار ایرانی موجود است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ هر آنچه از نوشت افزار بخواهید از مداد، مداد رنگی و کیف گرفته تا جامدادی، خط کش و گونیا در نمایشگاه تولیدکنندگان نوشت افزار ایرانی موجود است.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی روز جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
سوگیری بخش قابل توجهی از رسانه‌ها در حوزه‌های غیرسیاسی نیز تحت تأثیر گارد سیاسی آن‌ها قرار دارد. به عنوان یک نمونه ملموس، سفر خارجی «رامبد جوان» و نحوه پرداختن شبکه ماهواره‌ای «من و تو» به ماجرا، قابل بررسی است. تصویر رامبد در شبکه من وتو (قبل از مصاحبه) اما پس از آنکه رامبد شایعه مهاجرت از ایران را تکذیب کرد و طی مصاحبه‌ای از قصد خود برای تولید فصل جدید خندوانه خبر داد، ورق برگشت. تصویر رامبد در شبکه من وتو (بعد از مصاحبه) نظرسنجی کانال تلگرامی من وتوآیا واقعا مردم ایران با تولید و پخش فصل جدید «خندوانه» مخالفند؟! برنامه‌ای که در دوره‌های متوالی از سوی افکارعمومی به عنوان محبوب‌ترین جنگ تلویزیونی انتخاب شده است.

پایان جشنواره نمایشهای آیینی و سنتی

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
گزارش تصویریپایان جشنواره نمایشهای آیینی و سنتینوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی که به مدت یک هفته با اجرای ۱۵۱ اثر در کاشان و تهران برگزار شد، امشب پایان می‌یابد
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با انتقاد از صداوسیما به خاطر تولید سریال «بوی باران» به این نکته اشاره کرد «بوی باران» جریان نفوذ در صدا و سیما را نشان می‌دهد! روزنامه جوان نوشت: مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با انتقاد از صداوسیما به خاطر تولید سریال «بوی باران» به این نکته اشاره کرد «بوی باران» جریان نفوذ در صدا و سیما را نشان می‌دهد! وحید جلیلی عنوان کرد: رسانه ملی ۱۵میلیارد تومان سفارش می‌دهد سریالی مثل بوی باران بسازند تا در اوج جنگ نرم، این را فرو کند در ذهن ملت؛ یک تصویر کثیف و سیاه، از جامعه ایرانی. مسئول شورای سیاستگذاری جشنواره مردمی عمار ادامه داد: آقای رسانه ملی که دولت را نقد می‌کنی که نفوذ تا کجایت رسیده، بوی باران را هم ببین تا بفهمی جریان نفوذ تا کجای خودت رسوخ کرده است! این‌ها باید بدانند که سکوت در برابر باندبازی‌های مفسده‌انگیزشان حدی دارد و قطعا مصلحت آن‌ها به مصلحت انقلاب ترجیح داده نمی‌شود.

کلافه؛ رضا یزدانی

تابناکتابناک21 ساعت قبل
ایمناایمنا12 ساعت قبل
به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی، آیت‌الله سیدیوسف طباطبایی‌نژاد در دیدار با مدیرعامل صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن و بناهای تاریخی و فرهنگی با اشاره به برخی از اشکالات مبنایی در عملکرد سازمان میراث فرهنگی اظهار کرد: به‌جای این‌که هر خانه قدیمی توسط سازمان میراث فرهنگی نگهداری شود بهتر است تعدادی از این خانه‌ها و بناها را حفظ کرد تا عملکرد گذشتگان در ساخت خانه برای آیندگان باقی بماند. وی ادامه داد: بودجه‌ای برای نگهداری همه این بناها وجود ندارد و از توان میراث فرهنگی خارج است که بتواند همه این بناها را احیا کند، از سوی دیگر اجازه خرید و فروش این بناها به مالکان آن داده نمی‌شود و آنان نیز توان نگهداری و مرمت بنا را ندارند بنابراین باید راهکاری را در نظر گرفت و در حفظ همه خانه‌های تاریخی و قدیمی تجدید نظر شود. طباطبایی نژاد با اشاره به فراموش شدن برخی از مشاغل و ساخت تعدادی از محصولات صنایع‌دستی قدیمی خاطر نشان کرد: پیشنهاد می‌شود موزه دائمی راه‌اندازی شود که در آن برخی از رشته‌های صنایع‌دستی گذشتگان همچون کوزه‌های قدیمی، سفال‌ها و پوستین‌ها در آن نگهداری شود. ۹۴ بنای تاریخی اصفهان واگذار می‌شودهادی میرزایی مدیر عامل صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن و بناهای تاریخی و فرهنگی، گفت: آثار تاریخی نشان دهنده اوج هنر معماری در طول تاریخ است و مرمت بناهای تاریخی یکی از راهکارهای زنده نگاه داشتن تمدن ایرانی- اسلامی است. وی با اشاره به تأکیدات موجود در بند «ز» ماده ۱۱۴ برنامه چهارم توسعه کشور مبنی بر تشکیل صندوق احیا، ادامه داد: منابع مالی دولت قطعا پاسخگوی حفظ و احیا همه ابنیه تاریخی کشور نیست، بنابراین قانون گذار زمینه واگذاری موقت بناهای در مالکیت دولت را به بخش خصوصی فراهم کرده است تا این بناها مرمت شوند.
خبرآنلاینخبرآنلاین15 ساعت قبل
به گزارش خبرآنلاین از تبریز، اولین کنسرت جاز فیوژن در تبریز شامگاه جمعه در سالن هتل ‍‍‍‍‍‍پتروشیمی تبریز توسط گروه موسیقی شیمشک برگزار شد. این کنسرت به‌عنوان ننٔو جاز با اجرای قطعه‌هایی از جمله، آذربایجانم، ای ایران، لاچین، اوزون، ‌ اینجه، ‌ پل، ‌ فریدم، شیمشک، بیر آن‌دا دنیا همراه بود. در بخشی از این کنسرت چند قطعه از رپرتوار جز امثال آرماندوز رومبا، تیک ده‌ای‌ترین و … اجرا شد. ‌غلامرضا کریم‌زاده، نقی صاحب‌قرانی، ‌ میلاد حیاتی و علی چاووشی نوازندگان این گروه بودند که همه قطعات به صورت بی‌کلام همراه با تنظیم و سخاتار جدیدی اجرا شدند. موسسه ندای طنین برگزاری این کنسرت را بر عهده داشت که با استقبال و حضور بالای مردم همراه بود.

نظرها

اخبار بیشتر