فیلم | رهبر انقلاب این شرکت آمریکایی را جنایتکار‌تر از داعش می‌داند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ

فیلم | رهبر انقلاب این شرکت آمریکایی را جنایتکار‌تر از داعش می‌داند

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
کلیپ جدید سایت رهبرانقلاب درباره شرکت آمریکایی «بلک واتر» و اشاره حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام حج امروز و دیدارهای مختلف به آن را مشاهده می‌کنید.

دریافت ۱۴ MB

در خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

وقتی شهید باقری قسم جلاله میخورد

مهرمهر15 ساعت قبل
شهید باقری در صوت ماندگاری که از وی به جا مانده است می‌گوید: برای نتیجه فقط اخلاص عمل فایده دارد، به والله، اگر کسی در این جنگ تاثیر داشته باشه، چه با تجربه چه بی‌تجربه.

انتقاد کیهان به حضور فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی + فیلم

الفالف1 روز قبل
گروه فرهنگی الف، ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۱۳:۳۷ ۳۹۸۰۶۰۲۰۹۴کیهان نوشت: یک زن بازیگر سینما و تئاتر، در کنسرت یکی از خوانندگان دست به رفتاری سخیف زد. این بازیگر [فرزانه کابلی] که سالهاست به انزوا رانده شده، در حین برگزاری کنسرت سالار عقیلی به روی صحنه رفت و دست به انجام حرکاتی مغایر با فرهنگ ایرانی و اسلامی زد! نکته تاسف‌آور اینکه خواننده یاد شده، گویا از پیش از قصد زن بازیگر مطلع بوده است. او در حین اجرا نیز، مانع کار زشت زن بازیگر نشد. لازم به ذکر است کابلی را بسیاری از مردم با نقش مادر علی کوچولو به خاطر می‌آورند و او بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما است.

حجت الاسلام قرآئتی مهمان «بدون تعارف»

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
حجت الاسلام قرائتی: چه فایده داره؟ خبرنگار: از ب بسم الله حال ما رو می‌گیرین، بابا مردم الآن­ می‌گن حاج آقا قرائتی چند سالشونه. حجت الاسلام قرائتی: فامیل قرائتی معناش اینه که پدر در پدر ما معلم قرآن بودند. حجت الاسلام قرائتی: من در ضرب المثل‌ها هم حتی می‌تونم بگم پنج ثانیه هم فکر نمی‌کنم، همون طور دردهنم خلق می‌شه. حجت الاسلام قرائتی: نهخبرنگار: نیستید؟ حجت الاسلام قرائتی: نه، نسبت به گذشته بهتریم، اما نسبت به اونی که باید باشیم؛ خیلی عقبیم. حجت الاسلام قرائتی: آخه هر شبی یه نقطه ضعفی رو نشون می‌ده، قهرا مسئولین باید ناراحت بشن.
ایسناایسنا18 ساعت قبل
رییس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان، گفت: ورود دانشگاه به توسعه دانش بنیان علمی نیاز اساسی استان است و در این راستا دانشگاه‌های نسل چهارم باید توسعه یابند. رییس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان، عنوان کرد: ورود دانشگاه به توسعه دانش بنیان علمی نیاز اساسی استان است و در این راستا دانشگاه‌های نسل چهارم باید توسعه یابند. وی افزود: اعتبارات آموزش عالی، سر فصل ملی است و در استان امکان کمک مستقیم وجود ندارد، لذا درخواست می‌شود اعتبارات آموزش عالی استان ارتقا یابد. وی در ادامه از احداث دومین خوابگاه خارجی دانشجویان دانشگاه کردستان در آینده نزدیک خبر داد. وی یادآور شد: از همه ظرفیت‌های استان در جهت توسعه آموزش عالی بهره خواهیم گرفت.
انتخابانتخاب2 ساعت قبل
او در گفت‌وگوی خود با ایکنا خطاب به مسئولان می‌گوید: لطفا درباره کافه‌ها صورت‌مسئله را پاک نکنید و راهبرد فرهنگی ارائه دهید. آنچه عرض می‌کنم حاصل تجربه فعالیت من در حوزه‌های فرهنگی اجتماعی طی ۱۰ سال گذشته است. اگر جوانان در کافه گفت‌وگو نکنند، معلوم نیست در چه فضایی می‌خواهند بنشینند و گپ بزنند. سیاست‌گذاران فرهنگی جامعه می‌توانند به آن جهت دهند که گعده‌ها چه سمت و سویی گیرد. ظرفیت سوم این است که کافه می‌تواند محیطی برای جریان‌سازی اجتماعی، فرهنگی و … باشد.

نظرها

اخبار بیشتر