۲۸ کشته در اثر طوفان و سیل در شرق چین (فیلم)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران

۲۸ کشته در اثر طوفان و سیل در شرق چین (فیلم)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |
وزش باد‌های سهمگین و در پی آن بارش باران‌های سیل‌آسا در شرق چین به کشته‌شدن دست‌کم ۲۸ نفر و ناپدید شدن ۲۰ نفر دیگر منتهی شده است.

در ادامه بخوانید

دلبر طناز؛ شهرام شکوهی

تابناکتابناک1 روز قبل
نکن تو هی ناز دلبر طنازتو هستی منی تو مستی منیتو هستی منی آتیش نزن منوتو مستی منی تو هستی منیتو مستی منی جهانو دور من نگردوناز جا نکن منو آتیش نزن منواشاره کن به باد و باروننکن تو هی ناز دلبر طنازدیوونه‌تر از این نمیشمدلبر طناز من که به هر سازرقصیدمو نموندی پیشمماهی مهتابی خوبی جذابیخراب مستی چشاتمداغم تب دارم عشقم بیمارممریض حال خنده هاتمنکن تو هی ناز دلبر طنازدیوونه‌تر از این نمیشمدلبر طناز من که به هر سازرقصیدمو نموندی پیشمماهی مهتابی خوبی جذابیخراب مستی چشاتمداغم تب دارم عشقم بیمارممریض حال خنده هاتمدوباره مستم دوباره مستم «دلبر طناز» قطعه‌ای از شهرام شکوهی است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «دلبر طناز» قطعه‌ای از شهرام شکوهی است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

(ویدیو) اجرای فینال پارسا خائف در عصر جدید

فراروفرارو9 ساعت قبل
فینالیست‌های عصر جدید در برنامه دوشنبه شب، پارسا خائف نوجوان اردبیلی که در بخش خوانندگی به فینال رسیده است، فاطمه عبادی در بخش طراحی با شن، محمد زارع در بخش حرکات نمایشی، گروه دختران نینجا در بخش هنر‌های رزمی و سعید فتحی روشن در بخش شعبده‌بازی بودند که شب جذابی را برای تلویزیون رقم زدند. به گزارش ایرنا، در شبکه‌های اجتماعی حالا بحث بر سر اینکه کدام یک از فینالیست‌ها رتبه نخست را کسب می‌کند بالا گرفته، اما بررسی‌ها از شاخص‌های بازدید کاربران گوگل و بازدید کاربران در اینستاگرام نشان می‌دهد پارسا خائف نوجوان اردبیلی بالاترین میزان دنبال کردن از سوی کاربران گوگل و اینستاگرام را دارد و این مساله نشان می‌دهد او به احتمال زیاد بالاترین شانس را برای کسب رتبه نخست دارد.

پاکسازی خان شیخون از تروریست‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از دمشق؛ ارتش سوریه پس از آزادی خان شیخون درصدد پاکسازی و بازگشایی راه ترانزیتی دمشق به حلب است.
انتخابانتخاب6 ساعت قبل
بررسی هایی جدید از دریاچه «روپکوند» واقع در هیمالیا نشان می‌دهد صدها اسکلت تاریخی که در این دریاچه پیدا شده نه تنها به یک نژاد واحد وابسته نیستند، بلکه از چندین نژاد مختلف جمع شده‌اند. این دریاچه که در هیمالیا واقع شده است، میزبان صدها اسکلت تاریخی است. این مطالعه روی ۳۸ اسکلت انجام شده و نشان می‌دهد که نژاد اسکلت هایی که در طول هزاران سال در دریاچه باقی مانده‌اند بسیار متفاوت است. ادوین هارنی زیست شناس تکاملی از دانشگاه هاروارد در این خصوص گفت: "ما از نتایج ژنتیک اسکلت‌های روپکوند بسیار شگفت زده شدیم. به طور معمول اسکلت‌های منطقه باید با پیشینه‌ای از شرق مدیترانه همراه می‌شد اما نتایج نشان می‌دهد که دریاچه روپکوند میزبان نژادهای متعدد دیگری است. "
پارس نیوزپارس نیوز8 ساعت قبل
سلام علیکمواژه پدر از کودکی در ذهن من همراه با عظمت، استواری، قدرت، جلال، شکوه معرفت، دانائی و از همه مهمتر پشتوانه نقش بسته است. و فرقی نمیکند تو چند سالت باشد؛ کودک یکساله، دانش آموز ۹ ساله یا جوان ۲۰ ساله یا داماد ۲۵ ساله، یا میان سالی ۳۹ ساله، هر چه باشی نیاز به پشتواه‌ای چون کوه را به نام پدر برایت همیشه مثل همان روز اول وجود دارد! خدا را شاکرم بابت تولد پدرم که همه‌ی این‌ها را باهم برایم داشت و امروزم را از سالها شاگردی در محضرش دارم. پدر بزرگوارم، آقای حاج میرفتاح رضوی زادروزتان مبارک
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین23 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- سجاسرود گفت: در سال گذشته تعداد ۱۶۸ حلقه از چاه‌های غیرمجاز منطقه با صدور دستور قضائی لازم و نظارت بر عملکرد ضابطین قضائی مسدود گردیده است. وحید بختیاری، رئیس دادگاه عمومی بخش سجاسرود در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، اظهار کرد: طی فاصله زمانی ابتدای سال ۱۳۹۷ تا پایان سال ۱۳۹۷ تعداد ۱۶۸ حلقه از چاه‌های غیرمجاز منطقه با صدور دستور قضائی لازم و نظارت بر عملکرد ضابطین قضائی مسدود گردیده و در ادامه این اقدام در سال ۹۸ تعداد ۱۲ حلقه چاه غیر مجاز دیگر مسدود گردیده است. وی گفت: متخلفین در اقدام غیرمجاز تعداد ۱۸ حلقه از این چاه‌های پر شده را لایروبی و مجددا در چرخه بهره بداری قرار داده بودند که با گزارش مامورین اداره امور منابع طبیعی دستورات لازم صادر و تعداد ۵ حلقه از چا‌های مذکور مجددا مسدود شد. رئیس دادگاه عمومی بخش سجاسرود عنوان کرد: کشور ما جزو مناطق کم آب دنیا محسوب می‌شود و استفاده غیرمجاز و بی رویه از منابع آبی بخصوص آب‌های زیرزمینی تهدید جدی برای امنیت ملی کشور در سال‌های آتی است. وی تصریح کرد: در راستای حفظ حقوق عامه و برخورد قاطع با عاملین حفر و استفاده از این چاه‌های غیر مجاز، به امید خدا روند برخورد با متخلفین تا پر شدن آخرین چاه غیرمجاز منطقه با قدرت و جدیت ادامه خواهد داشت.

نظرها

اخبار بیشتر