فیلم/ ترامپ، عربستان را به خاک سیاه می‌نشاند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. بین‌المللی

در ادامه بخوانید

تصاویر پهپادهای یمن در عمق عربستان سعودی+فیلم

رکنارکنا19 ساعت قبل

درخواست یک عراقی از مداح معروف ایرانی +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
انتخاب هوشمندانه مضمون و قالب و زمان و مکان یکی از رموز ماندگار آثار هنری هست که در مورد این شعر میثم مطیعی اتفاق افتاده است. اینکه یک عراقی جلوی ایشان را بگیرد و درخواست کند قطعه شعری را یک مداح ایرانی برایش بخواند بارزترین دلیل اثرگذاری و ماندگاری قطعه معروف انتم الشرفاء است. امیدوارم به اندازه کافی تولیدات اینچنین برای معرفی اسلام و انقلاب و حتی فرهنگ کشورمان انجام بگیرد. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴دانلود
تسنیمتسنیم22 ساعت قبل
موسوی، راوی کتاب، خاطرات ارزشمندی از دوران اسارت در عراق و همچنین در دست کومله دارد. بعد از اتمام جنگ، بنیاد حفظ آثار و حوزه هنری به فکر ثبت خاطرات جنگ افتادند و من نیز کم‌کم بخشی از کارم را به خاطره‌نویسی دفاع مقدس اختصاص دادم. بعد از انجام مصاحبه‌ها، با کمک حوزه هنری، مستند داستانی از خاطرات موسوی تهیه شد. از اردوگاه‌های عراق تا زندان‌های کومله؛ داستان جذاب فرار اولین اسیر ایرانیخاطرات موسوی از چند وجه حائز اهمیت است؛ نخست اینکه او اولین اسیری است که موفق شد از اردوگاه‌های عراق فرار کند، همین نکته کتاب را خواندنی می‌کرد. رفتار ایرانی‌ها با اسرای عراقی کاملا با آنچه در اردوگاه‌های عراق رخ داد، متفاوت بود.

فیلم | دومین پرواز اوخوتنیک، پهپاد جنگنده روسیه

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در قلب جنگل‌های هیرکانی در مازندران، منطقه‌ای که همیشه جای وسوسه‌کننده‌ای بوده است، در کنار شروین‌کوه و شهریارکوه و در روستایی به همین نام یعنی سنگده قرار گرفته است. این مکان وسوسه کنند که به اسم جنگل سنگده شناخته می‌شود در نزدیکی سه شهر یعنی ساری، تهران و سمنان قرار دارد. در بخش ایرانگردی امروز قصد داریم سری به این بهشت روی زمین بزنیم، پس همراهمان باشید.

عکس/ فرود اضطراری هواپیمای در مزارع ذرت

10+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز16 ساعت قبل
به گزارش آفتاب‌نیوز؛ مورفی در این گفت‌وگو به پرسش‌هایی در مورد چرایی نزدیکی امارات به ایران، چشم‌انداز روابط ایران و عربستان، اقدامات اخیر اسرائیل علیه ایران و سایر مسائل مرتبط با ایران و منطقه پاسخ داده است. «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران پیشتر گفته بود که رهبران اسرائیل، امارات متحده عربی و عربستان سعودی (تیم ب) در حال تحریک ترامپ برای جنگ علیه ایران هستند. «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر اسرائیل اقدام نظامی علیه تجهیزات و منافع ایران در سوریه و در مرز با لبنان را مجاز دانسته است. روسیه اخیرا مانور نظامی مشترکی را با ایران برگزار کرد و در دیگر سو در برابر حمایت اسرائیل علیه منافع ایران در سوریه سکوت کرده است. با این حال، می‌تواند توضیح‌دهنده علت سکوت عراق نسبت به حملات اسرائیل علیه منافع ایران باشد.

نظرها

اخبار بیشتر