برگزاری مراسم دعای عرفه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

برگزاری مراسم دعای عرفه

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
مراسم قرائت دعای عرفه از ساعتی پیش در اماکن مقدس و محافل سراسر کشور آغاز شده است

خبر تکمیل خواهد شد ….

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، شبکه‌های سیما نیز مراسم برخی از شاخص‌ترین محل‌های برگزاری دعا و نیایش را به صورت زنده پخش می‌کنند.

فهرست پخش این مراسم از شبکه‌های مختلف به شرح زیر است:

شبکه یک: سرزمین عرفات

شبکه دو: حرم مطهر احمدبن موسی (ع) _ شیراز

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

شبکه سه: کربلای معلی

شبکه چهار: حرم مطهر حضرت معصومه (س) _ قم

شبکه پنج: حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) _ ری

شبکه قرآن: حرم مطهر رضوی _ مشهد

شبکه افق: مصلای امام خمینی (ره) _ تهران

در وبسایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

شبکه آموزش: مسجد مقدس جمکران.

گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما از مسجد حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

برگزاری مراسم دعای عرفه - 18برگزاری مراسم دعای عرفه - 19برگزاری مراسم دعای عرفه - 20برگزاری مراسم دعای عرفه - 21برگزاری مراسم دعای عرفه - 22برگزاری مراسم دعای عرفه - 23برگزاری مراسم دعای عرفه - 24برگزاری مراسم دعای عرفه - 25برگزاری مراسم دعای عرفه - 26

برگزاری مراسم دعای عرفه برگزاری مراسم دعای عرفه برگزاری مراسم دعای عرفه برگزاری مراسم دعای عرفه برگزاری مراسم دعای عرفه برگزاری مراسم دعای عرفه برگزاری مراسم دعای عرفه برگزاری مراسم دعای عرفه برگزاری مراسم دعای عرفه

برگزاری مراسم دعای عرفه - 28

برگزاری مراسم دعای عرفه - 30

برگزاری مراسم دعای عرفه - 32

برگزاری مراسم دعای عرفه - 34

برگزاری مراسم دعای عرفه - 36

برگزاری مراسم دعای عرفه - 38

برگزاری مراسم دعای عرفه - 40

برگزاری مراسم دعای عرفه - 42

برگزاری مراسم دعای عرفه - 44

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدیو) اجرای فینال پارسا خائف در عصر جدید

فراروفرارو10 ساعت قبل
فینالیست‌های عصر جدید در برنامه دوشنبه شب، پارسا خائف نوجوان اردبیلی که در بخش خوانندگی به فینال رسیده است، فاطمه عبادی در بخش طراحی با شن، محمد زارع در بخش حرکات نمایشی، گروه دختران نینجا در بخش هنر‌های رزمی و سعید فتحی روشن در بخش شعبده‌بازی بودند که شب جذابی را برای تلویزیون رقم زدند. به گزارش ایرنا، در شبکه‌های اجتماعی حالا بحث بر سر اینکه کدام یک از فینالیست‌ها رتبه نخست را کسب می‌کند بالا گرفته، اما بررسی‌ها از شاخص‌های بازدید کاربران گوگل و بازدید کاربران در اینستاگرام نشان می‌دهد پارسا خائف نوجوان اردبیلی بالاترین میزان دنبال کردن از سوی کاربران گوگل و اینستاگرام را دارد و این مساله نشان می‌دهد او به احتمال زیاد بالاترین شانس را برای کسب رتبه نخست دارد.

موسیقی متن فیلم همین‌گونه بمان؛ انیو موریکونه

تابناکتابناک1 روز قبل
فیلم سینمایی «همین گونه بمان / Cosi come sei / Stay as You Are» به کارگردانی آلبرتو لاتوادا بر اساس فیلمنامه‌ای از خوزه لوئیس آلکائینه محصول سال ۱۹۷۸ است. ناستاسیا کینسکی، مارچلو ماسترویانی، باربارا د روسی، آنیا پیرونی، فرانسیسکو رابال، جیلیانا کالاندرا، ماسیمو بونتی، ردولفو بیگوتی، آلبرتو لاتوادا، مونیکا راندال و خوزه ماریا کافارل در این فیلم مقابل دوربین خوزه لوئیس آلکائینه بازی کردند. انیو موریکونه موسیقی متن این فیلم را ساخت که قطعه اصلی آن را بر روی تصاویری از این فیلم می‌بینید و می‌شنوید.

راه مقابله با ساسی مانکن را بلدیم؟ + ویدیو

ایسناایسنا1 روز قبل
مهدوی ادامه می‌دهد: ما به آهنگ‌های معروف لس‌آنجلسی روی آورده‌ایم و این آهنگ‌ها حتی در مداحی‌هایمان نیز رسوخ کرده است. متولیان امر فرهنگی کشور گمان می‌کنند می‌توانند با ایجاد تغییرات در شعر آهنگ‌های مشهوری که مخاطب زیاد دارند ولی در داخل دارای مجوز نیستند، ماهیت آنها را عوض کنند. این سرود مذهبی هم به گفته این کارشناس برگرفته از ملودی یک آهنگ آن ور آبی است که برای کودکان ساخته شده است. خیلی‌ها به واسطه‌ ملودی شعر را حفظ می‌شوند. ممکن است همان آهنگ‌ها ملودی و شعر خوبی داشته‌ باشند ولی وقتی روی ملودی آنها شعر مذهبی می‌گذارند به مردم حالتی از انزجار دست خواهد داد و احساس می‌کنند به فرهنگ عاشورا توهین شده است.

دلبر طناز؛ شهرام شکوهی

تابناکتابناک1 روز قبل
نکن تو هی ناز دلبر طنازتو هستی منی تو مستی منیتو هستی منی آتیش نزن منوتو مستی منی تو هستی منیتو مستی منی جهانو دور من نگردوناز جا نکن منو آتیش نزن منواشاره کن به باد و باروننکن تو هی ناز دلبر طنازدیوونه‌تر از این نمیشمدلبر طناز من که به هر سازرقصیدمو نموندی پیشمماهی مهتابی خوبی جذابیخراب مستی چشاتمداغم تب دارم عشقم بیمارممریض حال خنده هاتمنکن تو هی ناز دلبر طنازدیوونه‌تر از این نمیشمدلبر طناز من که به هر سازرقصیدمو نموندی پیشمماهی مهتابی خوبی جذابیخراب مستی چشاتمداغم تب دارم عشقم بیمارممریض حال خنده هاتمدوباره مستم دوباره مستم «دلبر طناز» قطعه‌ای از شهرام شکوهی است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «دلبر طناز» قطعه‌ای از شهرام شکوهی است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.
سینماپرسسینماپرس9 ساعت قبل
حسن پور با بیان اینکه اساسا سیاست گذاران فرهنگی کشور نسبت به کودکان و نوجوانان توجه لازم را ندارند اظهار داشت: کودکان و نوجوانان هرگز دغدغه مسئولان کلان فرهنگی کشور نبوده و نیستند!؛ مسئولان فرهنگی کشور و کسانی که حوزه فرهنگ را ریل گذاری می‌کنند با کودکان و نوجوانان بیگانه شده‌اند. سینمای کودک هیچ اتفاق و دستاورد دیگری ندارد. البته وقتی سینمای کودک در تولید و پخش و اکران به شدت دچار مشکل است و خروجی اقتصادی خوبی را ندارد نتیجه این اتفاق چندان درو از انتظار هم نیست! سالن هایی که سال‌ها قبل به سینمای کودک اختصاص داشت مدت‌ها است متروکه شد و از بین رفته، مانند سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که وضعیت بسیار ناراحت کننده‌ای دارد. خلاصه اوضاع سینمای کودک چندان خوب نیست.

نظرها

اخبار بیشتر