اجازه نمی‌دهیم ترامپ قدس را به صهیونیست‌ها هدیه کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

اجازه نمی‌دهیم ترامپ قدس را به صهیونیست‌ها هدیه کند

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
یکی از مسئولان جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد ملت فلسطین به رئیس جمهور آمریکا اجازه نخواهد داد قدس را به رژیم صهیونیستی هدیه کند

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، یکی از مسئولان جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد ملت فلسطین به رئیس جمهور آمریکا اجازه نخواهد داد قدس را به رژیم صهیونیستی هدیه کند.

خالد البطش در مصاحبه با این شبکه گفت: قدس اساس رویارویی صهیونیست‌ها با امت عربی و اسلامی است و اگر قدس از صحنه کنار گذاشته شود، امت از بین خواهد رفت. اما فلسطینی‌ها به مقاومت ادامه خواهند داد. ملت فلسطین نگاه یک و نیم میلیارد مسلمان را به قدس جلب کرد.

البطش افزود: طرح دونالد ترامپ برای «صلح اقتصادی» در معامله قرن، به معنای هدیه کردن قدس به صهیونیست هاست، اما ملت فلسطین هرگز اجازه چنین کاری را نخواهد داد. مشکل آن است زمانی که فلسطینی‌ها با قدرت مانع از یورش شهرک نشینان به مسجد الاقصی می‌شوند، یک ارتش تا دندان مسلح وارد عمل می‌شود تا فلسطینی‌ها را مجازات کند. این نبرد، نبرد ملت فلسطین و همه آزادمردان جهان علیه رژیم صهیونیستی است.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیابومجاهد: برای تحقق آرمان فلسطین امید ما به محور مقاومت استابومجاهد سخنگوی کمیته‌های مردمی مقاومت فلسطین در مصاحبه با شبکه المیادین گفت: توطئه‌های عرب‌ها نتوانست فلسطینی‌ها را وادار کند که از سرزمین خود چشم پوشی کنند. نگرانی ما امروز آن است که بعضی عرب‌ها به اشغالگران برای تقسیم زمانی و مکانی مسجد الاقصی چراغ سبز نشان داده باشند. ایستادگی اهالی قدس امروز اشغالگران را وادار کرد تا سیاست متفاوتی را در یورش شهرک نشینان به مسجد الاقصی در پیش بگیرند. اهالی قدس امروز پرچمدار امت در دفاع از مسجد الاقصی بودند. موضع گیری ضعیف بعضی کشورهای عربی توطئه چینی علیه آرمان فلسطین است. امید ما به محور مقاومت و پایداری است که مانعی در برابر آمریکا و عواملش در منطقه است. اشغالگران فقط زبان مقاومت را می‌فهمند.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

شاهکارهای مهندسان صنعت دفاعی در تحریم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پیچیده‌ترین دستاوردهای دفاعی ایران در شرایط ۴۰ سال تحریم و فشار خارجی با سختکوشی متخصصان توانمند ایرانی حاصل شده استبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ساخت انواع تجهیزات پیشرفته دفاعی نام صنعت دفاعی ایران را پرآوازه کرد. یکی از انواع این دستاوردها موشک‌هایی است که مواضع تروریست‌های داعش در سوریه را از فاصله بسیار دور با دقت هدف قرار داد.

محصولات ایرانی در روستا‌های ساحل عاج

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از آبیجان‎، برخی از محصولات تولیدی ایران در دور افتاده‌ترین روستا‌های ساحل عاج بازار فروش خود را پیدا کرده است و به فروش می‌رسد.

بخشی از جدیدترین صحبت‌های ظریف با NBC

مهرمهر1 روز قبل
محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان در گفت‌وگو با NBC گفت: در طول ۲۵۰ سال گذشته همواره از خود دفاع کرده‌ایم و درس‌های خوبی به کسانی که به کشور ما تجاوز کرده‌اند، داده‌ایم.

کلید اصلی حل مشکلات موجود از زبان رهبر انقلاب

مهرمهر1 روز قبل
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب در دیدار امروز خود با رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت فرمودند: مسئولان به «تولید داخلی» به عنوان «کلید اصلی حل مشکلات موجود» توجه کامل کنند.

سخنان یک جوان در مواجهه با رهبر انقلاب

تابناکتابناک1 روز قبل
یکصد و پانزده نفر از مدال‌آوران المپیادهای علمی کشوری و جهانی به همراه اعضای تیم ملی والیبال جوانان ایران چندی پیش با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. در جریان این دیدار یکی از مدال آوران المپیادهای علمی خارج از روال درخواست سخن گفتن را مطرح کرد و نقدش را نسبت به وضعیت کشور و آنچه فرار از مغزها خواند، مطرح کرد. این سخنان و پاسخ رهبری را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

ظریف: ممکن است مقامات آمریکایی بگویند باید در ساختمان سازمان ملل بخوابم| نمی‌دانم آمریکا می‌خواهد با چه کسی مذاکره کند!

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
محمدجواد ظریف گفت: این‌چنین نبوده است که ورود من به آمریکا حتی بدون تحریم اخیر، راحت باشد و هر بار، آمریکایی‌ها برای من روادید یک بار ورود صادر کرده‌اند. وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه با شبکه ان‌بی‌سی آمریکا در پاسخ به سوال خبرنگار این شبکه آمریکایی مبنی بر این که با توجه به تحریم آمریکا آیا شما دیگر می‌توانید به آمریکا سفر کنید، تصریح کرد: این‌چنین نبوده است که بدون این تحریم ورود من به آمریکا راحت باشد. وی افزود: البته ممکن است محدودیت‌های بیشتری را نسبت به قبل که اجازه تردد به سه ساختمان را داده بودند، ایجاد کنند و بگویند که در ساختمان سازمان ملل بخوابم. بنابراین آمریکایی‌ها کسی را تحریم کرده‌اند که مجوز گفت‌وگو می‌دهد و همچنین کسی را تحریم کرده‌اند که مجری مذاکرات است. ظریف این بخش از گفت‌وگوی خود با این شبکه معتبر آمریکایی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر