پسر جوانی که در مقابل چشمان دوستانش بلعیده شد/ جزییات
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. اجتماعی
پسر جوانی که در مقابل چشمان دوستانش بلعیده شد/ جزییات

پسر جوانی که در مقابل چشمان دوستانش بلعیده شد/ جزییات

برناخبرگزاری برنا |

به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از غرق شدن جوانی ۱۸ ساله در رودخانه بابلرود روستای آرمیچ کلا این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عبداله رضوانی فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر غرق شدن فردی در رودخانه بابلرود روستای آرمیچ کلا، بلافاصله ماموران انتظامی این فرماندهی به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: با حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل مشخص شد، جوانی ۱۸ ساله که به همراه ۲ نفر از دوستانش برای شنا به رودخانه رفته بود به دلیل عدم مهارت لازم در شنا دچار حادثه غرق شدگی شده است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

سرهنگ رضوانی گفت: با حضور گروه‌های امداد و نجات جسد نامبرده به بیرون از آب منتقل و تحویل سردخانه شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر در پایان از شهروندان و مسافران خواست، ضمن توجه به هشدار‌های ماموران انتظامی و امدادی از شنا در مناطق ممنونه و خطرآفرین خودداری کرده و برای شنا از طرح‌های سالم سازی دریا که امکانات امدادی لازم در آن فراهم شده است استفاده کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایران‌جیبایران‌جیب1 روز قبل
در حالی‌که سازمان هواشناسی هشدار ورود سامانه بارشی به کشور را داده، مسئولان آبی وضعیت سدها را نرمال اعلام کرده‌اند و گفته شده که …در حالی‌که سازمان هواشناسی هشدار ورود سامانه بارشی به کشور را داده، مسئولان آبی وضعیت سدها را نرمال اعلام کرده‌اند و گفته شده که اقدامات مدیریت سیلاب انجام شده است. معاون امور آب و آبفای وزیر نیرو با اشاره به پیش‌بینی سازمان هواشناسی درباره باران‌های سیل‌آسا، تصریح کرد: پیش‌بینی‌هایی که در ۴۸ ساعت اخیر و نهایتا سه روز انجام می‌شود، قابل اطمینان است، چراکه پیش‌بینی‌هایی که برای بهمن‌ماه و اسفندماه صورت گرفت، چندان مطابق نبود و استان گیلان را تحت تاثیر قرار داد. این عدد حتی از پارسال نیز که سال‌تری بود، ۵ درصد بیشتر بوده است. ورود سامانه بارشی جدید به کشورطبق اعلام سازمان هواشناسی، امروز، یکشنبه به تدریج سامانه بارشی جدیدی از شمال غرب وارد کشور می‌شود و در دامنه‌های زاگرس مرکزی واقع در غرب و شمال غرب بارش برف و در ارتفاعات البرز در استان‌های قزوین، البرز و دامنه‌های زاگرس مرکزی در جنوب غرب بارش پراکنده را به دنبال دارد. در اواخر وقت روز دوشنبه از شمال شرق کشور خارج می‌شود و طی این روز بارش برف در جنوب آذربایجان غربی، غرب کردستان، شمال کرمانشاه و جنوب لرستان شدت بیشتری دارد.

نظرها

اخبار بیشتر