تلاوت صفحه هفتم قرآن مجید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین

تلاوت صفحه هفتم قرآن مجید

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- تلاوت صفحه هفتم قرآن مجید "سوره بقره از آیه ۳۸ تا آیه ۴۸" را با صدای استاد منشاوی می‌شنوید. تاریخ انتشار: 07:00 - 21 مرداد 1398 - کد خبر: ۵۳۹۷۷۵

گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، تلاوت صفحه هفتم قرآن مجید «سوره بقره از آیه ۳۸ تا آیه ۴۸» در قالب فایل صوتی با صدای استاد منشاوی را در اختیار مخاطبان خود قرار داده است.

تلاوت صفحه هفتم قرآن مجید (سوره بقره از آیه ۳۸ تا آیه ۴۸)

کد ویدیو دانلودقُلْنَا اهْبِطُوا مِنْهٰا جَمِيعاً فَإِمّٰا يَأْتِيَنَّكُمْ مِنِّي هُدىً فَمَنْ تَبِعَ هُدٰايَ فَلاٰ خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَ لاٰ هُمْ يَحْزَنُونَ ۳۸گفتیم: همه از بهشت فرود آیید، تا آن گاه که از جانب من راهنمایى براى شما آید، آنان که پیروى او کنند هرگز بیمناک و اندوهگین نخواهند شدو الذین کفروا و کذبوا بآیٰاتنٰا أولٰئک أصحٰاب النٰار هم فیهٰا خٰالدون 39و آنان که کافر شدند و تکذیب آیات ما کردند اهل دوزخند و در آتش آن همیشه معذب خواهند بودیٰا بنی إسرٰائیل اذکروا نعمتی التی أنعمت علیکم و أوفوا بعهدی أوف بعهدکم و إیٰای فارهبون ۴۰اى بنى اسرائیل، به یاد آرید نعمتهایى که به شما عطا کردم، و به عهد من وفا کنید تا به عهد شما وفا کنم، و تنها از من بر حذر باشیدو آمنوا بمٰا أنزلت مصدقا لمٰا معکم و لاٰ تکونوا أول کٰافر به و لاٰ تشتروا بآیٰاتی ثمنا قلیلا و إیٰای فاتقون ۴۱و به قرآنى که فرستادم ایمان آورید که تورات شما را تصدیق مى کند، و اول کافر به آن نباشید، و آیات مرا به بهاى اندک نفروشید، و تنها از قهر من بپرهیزیدو لاٰ تلبسوا الحق بالبٰاطل و تکتموا الحق و أنتم تعلمون ۴۲و حق را به باطل مپوشانید و حقیقت را پنهان نسازید و حال آنکه (به حقانیت آن) واقفیدو أقیموا الصلاٰة و آتوا الزکٰاة و ارکعوا مع الرٰاکعین ۴۳و نماز به پا دارید و زکات بدهید و با خدا پرستان حق را پرستش کنیدأ تأمرون النٰاس بالبر و تنسون أنفسکم و أنتم تتلون الکتٰاب أ فلاٰ تعقلون ۴۴چگونه شما مردم را به نیکوکارى دستور مى دهید و خود را فراموش مى کنید و حال آنکه کتاب خدا را مى خوانید، چرا اندیشه نمى کنید؟و استعینوا بالصبر و الصلاٰة و إنهٰا لکبیرة إلاٰ على الخٰاشعین ۴۵و یارى جویید از خدا به صبر و نماز، که نماز (با حضور قلب) امرى بسیار بزرگ و دشوار است مگر بر خداپرستان فروتنالذین یظنون أنهم ملاٰقوا ربهم و أنهم إلیه رٰاجعون ۴۶آنان که مى دانند به پیشگاه خدا حاضر خواهند شد و بازگشتشان به سوى او خواهد بودیٰا بنی إسرٰائیل اذکروا نعمتی التی أنعمت علیکم و أنی فضلتکم على العٰالمین ۴۷اى بنى اسرائیل، یاد کنید از نعمتهایى که به شما عطا کردم و (به نعمت کتاب و رسول) شما را بر عالمیان برترى دادمو اتقوا یوما لاٰ تجزی نفس عن نفس شیئا و لاٰ یقبل منهٰا شفٰاعة و لاٰ یؤخذ منهٰا عدل و لاٰ هم ینصرون ۴۸و حذر کنید از آن روزى که هیچ کس به کار دیگرى نیاید، و شفاعت هیچ کس پذیرفته نشود، و فدا و عوض از کسى قبول نکنند، و هیچ یارى کننده و فریاد رسى نخواهند داشت

تلاوت صفحه هفتم قرآن مجید - 7

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پاسدوبل؛ انجمن موسیقی آلخمسی

تابناکتابناک18 ساعت قبل

فیلم/ گل طارمی در یکقدمی بهترین گل سال قطر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل

(ویدیو) شهردار یک شهر مذهبی کشور که ۶ فرزندش ساکن آمریکا هستند!

فراروفرارو6 ساعت قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین20 ساعت قبل
استان تاریخی ایران را می‌توان فارس نامید، تمامی جاذبه‌های تاریخی موجود در این استان خود گواه این امر هستند، از تخت جمشید گرفته تا حافظیه و شاه چراغ و …در این مطلب باز هم موضوعی را مطرح می‌کنیم که در نوع خود بسیار هیجان انگیز است و برگی دیگر از تاریخ سرزمین بزرگمان را رو می‌کند، پس همراهمان باشید.

حمله انتحاری به یک مراسم عروسی در غرب کابل/ ۶۳ کشته و ۱۸۲ زخمی +عکس و فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 ساعت قبل
به گزارش مشرق، وزارت کشور افغانستان اعلام کرد که در نتیجه حمله انتحاری شنبه‌شب گذشته به یک مراسم عروسی در غرب شهر کابل دست‌کم ۶۳ نفر کشته و ۱۸۲ نفر زخمی شده‌اند. نصرت رحیمی، سخنگوی وزارت کشور افغانستان، امروز یک‌شنبه (۲۷ اسد)، گفت که در این حمله زنان و کودکان در میان قربانیان این رویداد هستند. این انفجار حوالی ساعت ۱۰:۴۰ شنبه‌شب گذشته در سالن عروسی «شهر دبی» در نزدیکی ایستگاه بهادرخان و در کنار جاده فیض‌محمد کاتب در حوزه ششم امنیتی شهر کابل به وقوع پیوست. به گفته نصرت رحیمی، یک عامل انتحاری مواد منفجره همراه خود را در نزدیکی جایگاه داماد منفجر کرده است. هرچند وزارت کشور افغانستان شمار قربانیان را ۶۳ کشته و ۱۸۲ زخمی اعلام کرده است، اما برخی از شاهدان این رویداد و وکیل گذر منطقه می‌گویند شمار تلفات بیشتر از آمار رسمی است.
دنیای خودرودنیای خودرو21 ساعت قبل
از آن‌جاکه ما به دنبال تعمیرات شفاف در سطح شهر تهران هستیم، این نرم‌افزار را طراحی و تعبیه کردیم. در سطح شهر تهران این مبحث قانون‌مند نشده است به‌همین‌دلیل ما به دنبال قانون‌مند کردن امداد هستیم. خودروهای امداد مذکور در شهر تهران با مراجعه به ما و پذیرش قوانین می‌توانند همکاری خود را آغاز کنند. چرا کار را از اتاق اصناف آغاز کردید؟ به هرحال متولی انجام این کار، اتاق اصناف است که امروز به دست هیات‌رئیسه افتتاح شد و می‌توان‌گفت اولین استارت‌آپ اتاق اصناف است. زیرا در این شرایط مکانیک یا تعمیرکار متعهد خرید قطعه می‌شود، با چنین عملکردی ۹۰درصد مشکلات حل می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر