کاهش دمای پایتخت تا ۳۳ درجه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

کاهش دمای پایتخت تا ۳۳ درجه

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
کارشناس هواشناسی کاهش دمای پایتخت تا ۳۳ درجه سانتیگراد را پیش بینی کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ محمد اصغری با بیان اینکه همچنان بارش‌ها در شمال کشور ادامه دارد، گفت: در تهران و کرج نسبت به روز قبل ۶ درجه کاهش دما پیش بینی می‌شود.

وی افزود: در نیمه شمالی کشور نیز این کاهش دمای سراسری را داریم، همچنان بارندگی‌ها ادامه دارد و احتمال وقوع رگبار و سیلابی شدن رودخانه‌ها در شمال شرقی کشور وجود دارد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیوی ادامه داد: در شمال غرب کشور، شمال آذربایجان شرقی، ارتفاعات در آذربایجان غربی و مناطق مرتفع اردبیل نیز بستر وقوع بارش‌های سیل آسا وجود دارد.

اصغری گفت: در شرق کشور، در شمال سیستان و بلوچستان، بخش‌هایی از خراسان جنوبی و کرمان از دیشب با افزایش سرعت باد، با گرد و خاک و طوفان روبرو هستیم که تا چهارشنبه شب ادامه دارد.

وی افزود: چند روز است طوفانی را در منتهی الیه جنوب شرق کشور دنبال می‌کنیم که پایانش به ایران رخنه کرده است، اما ابر‌های آن در اتفاعات بالا هستند، از این رو وقوع بارش ناشی از ظهور ابر‌های همرفتی را در نیمه جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات هرمزگان، کرمان و استان فارس برای ساعات بعد از ظهر خواهیم داشت.

خبری: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

اصغری گفت: همچنان در ۳ تا ۴ روز آینده کاهش دما تداوم خواهد داشت، دمای هوای تهران از ۳۸ درجه دیروز، امروز به ۳۵ درجه رسیده است که تا ۳۳ درجه نیز پیش بینی می‌شود ضمن اینکه هفته آینده اگر افزایش دما اتفاق بیفتد پایدار نیست.

کارشناس هواشناسی پیش بینی کرد: احتمال وقوع بارش امروز و فردا در تهران وجود دارد و کسانی که مسافر شمال کشور هستند نیز در مسیر آبعلی - فیروزکوه و هراز با وقوع بارش در بعد از ظهر مواجه خواهند شد ضمن اینکه در غرب کشور نیز در کردستان، زنجان و قزوین نیز احتمال وقوع بارش وجود دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها