پلمب تالار برگزارکننده عروسی در شب شهادت امام باقر+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آفتاب‌نیوز
  4. حوادث

پلمب تالار برگزارکننده عروسی در شب شهادت امام باقر+عکس

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز |
دادستان شهرستان قدس ضمن اشاره به پلمب واحد صنفی تالاری که در شب شهادت امام باقر (ع) اقدام به برگزاری مراسم عروسی کرده بود، از برخورد با واحد مربوطه بر اساس قانون نظام صنفی خبر داد.

آفتاب‌‌نیوز :

مجید کاویانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قدس اظهار داشت: با حضور عوامل قضایی و انتظامی، واحد تالاری که در پنجشنبه هفته گذشته و در شب شهادت امام باقر (ع) اقدام به برگزاری مراسم عروسی کرده بود، پلمب و بنری نیز با درج علت پلمب در درب این واحد صنفی نصب شد.

وی با بیان اینکه این اقدام در شب شهادت امام باقر (ع) هتک حرمت و توهین به مقدسات بود، افزود: در شب عزای اهل بیت ضمن برگزاری مراسم عروسی دامنه آن را به خیابان‌های شهر کشاندند و افکار عمومی شهرستان را جریحه‌دار کردند و برای متصدی واحد صنفی نیز احضاریه برای حضور و ارائه توضیحات لازم صادر شد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث ناگوار

پلمب تالار برگزارکننده عروسی در شب شهادت امام باقر+عکس - 5

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قدس بیان داشت: این پلمب به منظور جنبه پیشگیرانه و متنبهانه برای سایر واحد‌های مربوطه است که به هر کیفیتی مراسم عروسی را برگزار نکنند.

کاویانی با اشاره به برخورد طبق قانون با این واحد صنفی تصریح کرد: بر اساس قانون نظام صنفی با واحد تالار مربوطه برخورد خواهد شد.

وی عنوان کرد: اقدامات دادستانی نیز از باب پیشگیری از وقوع تخلفات و آگاه‌سازی سایر واحد‌های تالار است تا اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند و در صورت عدم توجه، دادستانی شهرستان قدس برخورد خواهد کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ لحظه کشته شدن گروگانگیر برزیلی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
یک مرد مسلح در «ریو دو ژانیرو» برزیل تمام مسافران یک اتوبوس را گروگان گرفته است. پلیس با شلیک به عامل گروگان‌گیری در برزیل و کشتن او، مسافران اتوبوس را آزاد کرد.

گاو وحشی به حیوان آزاری گاوباز پاسخ محکمی داد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران21 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک گاوباز اسپانیایی که دقایقی گاو وحشی را درگیر حرکات نمایشی خود کرده بود، سرانجام پاسخ محکمی از حیوان گرفت. گاو وحشی به مرد گاوباز حمله‌ور شد و پس از ضربات پی در پی، او را به شدت مجروح کرد. بیشتر بخوانید: اقدام جالب حامیان حقوق حیوانات در مراسم گاوبازی + فیلمانتهای پیام/دعوای وحشتناک گاو وحشی و گاوباز + فیلم
الفالف1 روز قبل
شرق: زنی که متهم است چهار نفر را با خوراندن قرص سیانور به قتل رسانده است، بعد از دستگیری ادعا کرد او عامل این جنایت نیست. کارآگاهان با پیگیری موضوع فهمیدند این زن همسر برادر الهام است. کشته‌شدن شوهر، زن برادر و دوست الهام نشان می‌داد این زن ۳۸ ساله در ماجرا نقش دارد. متهم در ادامه اعترافاتش گفت: بعد از مرگ پسرم من، زن برادر و شوهرم دچار عذاب وجدان شدیم و تصمیم گرفتیم خودکشی کنیم. به همین‌دلیل من از ملایر با اتوبوس به تهران آمدم و از ناصر‌خسرو چند کپسول سیانور خریدم.

فیلم/ لحظه انفجار مرگبار مخزن گاز پراید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فرار میلیمتری یک مرد خوش شانس از مهلکه + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک عابر پیاده در تایلند مشغول حرکت در پیاده رو بود که ناگهان خودروی شاسی بلندی با سرعت زیاد از مقابل او عبور کرد. در کمال ناباوری، این مرد لحظاتی بعد بدون آسیب دیدن از محل حادثه خارج شد. بیشتر بخوانید: فرار میلیمتری یک مرد خوش شانس از مهلکه + فیلمانتهای پیام/عبور خودروی شاسی بلند از مقابل مرد تایلندی

راننده کامیونی که ناخواسته، خودروی پلیس را له کرد/ مرگ افسر پس از تصادفی وحشتناک + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده کامیونی که قصد گردش به راست در یکی از خیابان‌های مسکو را داشت، ناخواسته یک ماشین پلیس را له کرد. افسر پلیس تصمیم داشت از سمت راست کامیون سبقت بگیرد اما پس از تصادفی وحشتناک با کامیون، جان خود را از دست داد. بیشتر بخوانید: انفجار انبار مهمات در عراق + فیلمانتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر