برگزاری نماز عید سعید قربان در واشنگتن + ویدئو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین

برگزاری نماز عید سعید قربان در واشنگتن + ویدئو

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
نماز عید سعید قربان به امامت «محمد عاصی» امام جمعه واشنگتن طبق سال‌های گذشته روبروی مرکز اسلامی واشنگتن دی‌سی در پیادرو اقامه شد.

اعتمادآنلاین| نماز عید سعید قربان به امامت «محمد عاصی» امام جمعه واشنگتن طبق سال‌های گذشته روبروی مرکز اسلامی واشنگتن دی‌سی در پیادرو اقامه شد.

منبع: مهر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل
الفالف1 روز قبل
آخرین قیمت خودروها در بازارگروه اقتصادی الف، ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۰۲ ۳۹۸۰۶۰۲۰۳۷روزنامه دنیای اقتصاد جدول قیمت خودروهای داخلی را منتشر کرده است. بررسی قیمت‌ها نشان از ثبات و در برخی موارد کاهش جزئی دارد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴ -بنابر گزارش یک انجمن حامی حقوق زنان در ترکیه، تنها ظرف ماه ژوئیه گذشته ۳۲ زن در این کشور به قتل رسیده‌اند. امینه بولت، ۳۸ ساله، هفته گذشته با ضربات چاقوی همسر سابقش کشته شد. انتشار ویدیویی از این قتل فجیع که مقابل چشمان فرزند ۱۰ ساله آنها و در شهر قرخ قلعه روی داد خیلی زود به خشم عمومی علیه «زن‌کشی» در ترکیه دامن زد. ما در مبارزه با خشونت کنار زنان و کودکان ایستاده‌ایم. «تیم فوتبال بشیکتاش ترکیه هم با صدور اطلاعیه‌ای در این باره موضع‌گیری کرده است:» ما در برابر این قساوت ساکت نخواهیم ماند. در ترکیه، این تقاضای ما به عنوان زن است؛ این که ما را نکشند.

نظرها

اخبار بیشتر