کشف حجاب بازیگر زن ایرانی در ترکیه + عکس و حاشیه‌های تلخ زندگی بهارک صالح نیا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. سرگرمی

کشف حجاب بازیگر زن ایرانی در ترکیه + عکس و حاشیه‌های تلخ زندگی بهارک صالح نیا

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: بهارک صالح نیا پس از مهاجرت به ترکیه و آغاز همکاری با جم کشف حجاب کرد. او برای توجیه عمکرد خود اعلام کرد که 10 سال به دنبال رسیدن به خواسته اش بوده است. شرایط این بازیگر زن آنطور که شنیده شده است به حاشیه کشیده شده است.

کشف حجاب بازیگر زن ایرانی در ترکیه + عکس و حاشیه‌های تلخ زندگی بهارک صالح نیا - 1

حجم ویدیو: 13.34M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۲:۴۱

بهارک صالح نیا بازیگر سینماو تلویزیون متولد ۱۳۶۴ در شهرتهران میباشد. وی بازیگری را ازتئاتر زیر نظر استاد حمید سمندریان شروع کرد. اولین کار تصویری خود را با سریال بی صدا فریاد کن (مهدی فخیم زاده ۱۳۸۵) شروع کرد.

بهارک صالح نیا دوسال گذشته به شبکه جم پیوست. اوایل سال۹۶ ماجرای پیوستن بازیگران و کارگردانان سینما و تلویزیون به شبکه ماهواره‌ای جم موج خبری گسترده‌ای راه انداخت و اسامی مانند چکامه چمن ماه، صدف طاهریان، مانی کسراییان، رابعه اسکویی، محمدتقی راوندی، مهدی مظلومی و سعید ابراهیمی فر و … شنیده شد. البته پس از مدتی برخی از این بازیگران از جم جدا شده و به کشور بازگشتند.

بهارک صالح نیا که قبل از پیوستن به جم در پروژه سینمایی تاریخی و پرهزینه «یتیم خانه ایران» یکی از نقش‌های مکمل فیلم را بازی کرده بود پس از رسیدن به ترکیه کشف حجاب کرد.

کشف حجاب بازیگر زن ایرانی در ترکیه + عکس و حاشیه‌های تلخ زندگی بهارک صالح نیا - 8

آغاز با سمندریان و پایان…

بهارک صالح نیا ۳۰ ساله هرچند مدت کوتاهی در کلاسهای حمید سمندریان شرکت داشت اما اغلب فعالیت هایش در ایفای نقش‌های آثار تلویزیونی بوده است.

کشف حجاب بازیگر زن ایرانی در ترکیه + عکس و حاشیه‌های تلخ زندگی بهارک صالح نیا - 11

بهارک صالح نیا کار بازیگری را با سریال «بی صدا فریاد کن» ساخته مهدی فخیم زاده با ایفای نقش افسر نیروی انتظامی آغاز کرد و در ادامه بیشتر در تله فیلمهای مختلف ظاهر شد. از جمله کارگردانانی که صالح نیا در چند تله فیلم با او همکاری داشت سعید ابراهیمی فر بود که خود این روزها مشغول کار برای جم است. تله فیلمهای «پیوند» و «شب سال نو» و اپیزود «شب بارانی» از مجموعه تلویزیونی «یک لحظه دیرتر» از جمله ساخته‌های ابراهیمی فر بوده‌اند که بهارک صالح نیا در آنها ایفای نقش داشته است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار و سرگرمی روز

بهارک صالح نیا در کنار فعالیت‌های تصویری، فعالیتهایی در تئاتر هم داشت و با گروههایی چون «پارکینگ» و «نیل» همکاری کرده بود.

همکاری با مجیدی و ایفای نقش فرعی

وی در ساخته پرهزینه مجید مجیدی یعنی «محمد رسول ا.. (ص)» هم نقشی کوتاه ایفا کرده بود. بهارک صالح نیا در فیلم مجیدی نقش «ثوبیه» کنیز همسر ابولهب را ایفا کرده بود؛ کنیزی که طی اتفاقاتی به دایگی پیامبر می‌رسد اما ابولهب اجازه نمی‌دهد وی به پیامبر شیر دهد.

کشف حجاب بازیگر زن ایرانی در ترکیه + عکس و حاشیه‌های تلخ زندگی بهارک صالح نیا - 17

بهارک صالح نیا که حالا سر از جم درآورده درباره ایفای نقش در فیلم مجیدی بیان داشته بود: زمانی که جلوی دوربین قرار می‌گرفتم یک حس بسیار خوب داشتم. در حقیقت انگار من نبودم و ثویبه به من برای بازی در این فیلم تزریق شده بود. حتی زمانی هم که فیلم را می‌دیدم حس می‌کردم این زنی که نقش آن را در این فیلم بازی کردم من نیستم و شخصیتی جدای از من بود.

کمی عجله دارد!!!

این بازیگر که بعد از مهاجرت به ترکیه و همکاری با جم کشف حجاب کرده است در آخرین متن اجتماعی خود در توجیه مهاجرت آورده است: سلام ….. یک دفاعیه قبل از قضاوت … حدود ده سال سعى کردم کارى رو که عاشقشم یاد بگیرم، راه درست رو برم تا بتونم سرم رو بالا بگیرم وبگم من چیزیم که براى بهش رسیدن تلاش کردم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

کشف حجاب بازیگر زن ایرانی در ترکیه + عکس و حاشیه‌های تلخ زندگی بهارک صالح نیا - 21کشف حجاب بازیگر زن ایرانی در ترکیه + عکس و حاشیه‌های تلخ زندگی بهارک صالح نیا - 22کشف حجاب بازیگر زن ایرانی در ترکیه + عکس و حاشیه‌های تلخ زندگی بهارک صالح نیا - 23

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

فیلم | تبریک عید غدیر توسط رهبرانقلاب به امام خمینی (ره)

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در ۱۰۰ کیلومتری شیراز، یکی از تاریخی‌ترین و زیباترین شهرهای استان فارس وجود دارد که سال‌های دور میهمان پادشاهی بوده است که علاقه‌های عجیب و غریب و بلندپروازی‌هایش سرنوشت تاریخ را تغییر داد. اگر از قدمت این شهر بپرسید باید گفت که به دوران هخامنشیان و حمله‌ اسکندر و در نهایت به اواخر دوران اشکانی و ابتدای شکل گیری حکومت ساسانیان خواهد رسید.
پارس نیوزپارس نیوز23 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
«روسی» با بازی طناز طباطبایی، صابر ابر، امیر آقایی و میلاد کی مرام از دو روز دیگر اکران می‌شود. امیرحسین ثقفی که پیش از این «همه چیز برای فروش»، «مردی که اسب شد» و «مرگ کسب و کار من است» را ساخته بود، اسفند ۹۶ فیلمبرداری «روسی» را به پایان رساند. در این فیلم بازیگران شناخته شده بسیاری ایفای نقش می‌کنند و پیش بینی می‌شود در گیشه تابستان امسال سهم قابل قبولی را بدست آورد و مخاطبان پرتعدادی را به سالن‌های سینما بکشاند. طراحی پوستر «روسی» را عرفان بهکار برعهده داشته است.

نظرها

اخبار بیشتر