انتصاب در شورای سیاست‌گذاری سلامت صدا و سیما
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

انتصاب در شورای سیاست‌گذاری سلامت صدا و سیما

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
دکتر کیانوش جهانپور به عنوان عضو اصلی شورای سیاست گذاری سلامت سازمان صدا و سیما، منصوب شد
انتصاب در شورای سیاست‌گذاری سلامت صدا و سیما - 0

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ متن حکم آقای محمدمهدی قاسمی به این شرح است.

جناب آقای دکتر جهانپور

رییس محترم مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

احتراما، با توجه به تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه آموزش سلامت، بدینوسیله به مدت یکسال به عنوان عضو اصلی شورای سیاست گذاری سلامت سازمان صدا و سیما منصوب می‌گردید.

خبری: اخبار فرهنگی و هنری روز

بدیهی است، وظیفه اصلی این شورا احصاء اولویت‌ها، سیاست گذاری و نظارت بر اجرای اهداف نظام سلامت کشور و ابلاغ راهبرد‌های رسانه‌ای آن‌ها به مجموعه همکاران و واحد‌های مختلف سازمان صدا و سیما است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عید الله الاکبر

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل

هنرمندان غدیر به حوزه هنری آمدند

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
فارسفارس17 ساعت قبل
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، با اشاره به قدمت ساخت خوابگاه دانشجویی طالقانی که ۶۰ سال از عمرش می‌گذرد، گفت: در کرمانشاه بیش از ۳۵ سال است که خوابگاه دانشجویی ساخته نشده است. محمدرضا غلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، با اشاره به فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حوزه فرهنگی و دانشجویی اظهار داشت: سال گذشته دبیرخانه امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بین دانشگاه‌های استان رتبه نخست را کسب کرد. معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به شرکت ۶۰ درصدی دانشجویان این دانشگاه در مسابقات قرآن و عترت، افزود: رتبه نخست از لحاظ تعداد شرکت کننده ازآن دانشگاه شد. معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تاکید کرد: نظارت کمی و کیفی طبخ و عرضه غذا امسال با دانشجویان است. * برگزاری کنگره پ‍ژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشور به میزبانی کرمانشاهمعاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از برگزاری کنگره پ‍ژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشو از پنجم تا هشتم شهریورماه جاری به میزبانی کرمانشاه خبر داد و افزود: این کنگره سالیانه امسال به میزبانی کرمانشاه برگزار می‌شود.

انتقاد معاون رئیس‌جمهور از آمارهای «فرار مغزها» / بازگشت ۱۳۰ دانشجوی ایرانی از ۱۰۰ دانشگاه برتر/ قوانین ایران ضامن واردات است+ فیلم

الفالف1 روز قبل
این همان کاری است که از آن با عنوان «شکار مغزها» یاد می‌کنند. ما نیازمند اقتصادی هستیم که از نفت جدا شود و به دنبال این باشد که بر روی نیروی انسانی جوان سرمایه‌گذاری کند. وی ادامه داد: بر این اساس ما تلاش داریم تا سرمایه‌گذاران سنتی را به سمت سرمایه‌گذاری در حوزه‌های نوین دانش‌بنیان هدایت کنیم. زیرا این جوانان ایده‌هایی را ارائه می‌دهند که مردم پشت آنها هستند و ارتباطی با رانت دولتی ندارند. این روش تکثیر نخل از روش کشت بافت است و در ایران تنها یک شرکت به دانش فنی آن دست یافته است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل
یک طراح ایتالیایی یک تخت خواب طراحی کرده که ویژه علاقه‌مندان به تلویزیون است و می‌تواند الگوی خواب کاربر و سطح دمای اتاق را نیز بررسی کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
ایرنا: طرحی ناتمام از لئوناردو داوینچی هنرمند ایتالیایی دوره رنسانس زیر یکی از بحث‌برانگیزترین تابلوهای نقاشی‌ وی کشف شد. به نقل از گاردین، گالری ملی لندن که میزبانی نمایشگاهی از آثار این هنرمند را برعهده دارد، پس از تحقیقات علمی روی تابلوی بانوی صخره‌ها، به این اثر ناتمام دست یافت. محققان گالری لندن دریافتند طرح‌های اولیه لئوناردو برای این تابلو با نقاشی تکمیل شده، اختلافات قابل توجهی دارد. به گفته سخنگوی این گالری، چرایی ناتمام ماندن این اثر اولیه به دست لئوناردو، هنوز یک راز است. وی یادآور شد این گالری از مدت‌ها قبل معتقد بود این اثر، کار دستیاران لئوناردو بوده و احتمالا فقط طرح اصلی به عنوان اثر لئوناردو قابل شناسایی است.

نظرها

اخبار بیشتر