نماهنگ «زنگ تابستون» در قدردانی از خلاقیت منتشر شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. فرهنگ

نماهنگ «زنگ تابستون» در قدردانی از خلاقیت منتشر شد

ایلناخبرگزاری ایلنا |
نماهنگ «زنگ تابستون» با موضوع کار و تلاش و خلاقیت نوجوانان در ایام تابستان با اجرای گروه سرود وصال منتشر شد.

نماهنگ «زنگ تابستون» در قدردانی از خلاقیت منتشر شد - 2

به گزارش ایلنا، مرکز موسیقی «مأوا» نماهنگ «زنگ تابستون» با موضوع کار و تلاش و خلاقیت نوجوانان در ایام تابستان را با اجرای گروه سرود «وصال» منتشر کرد.

در این قطعه که به تهیه‌کنندگی علی شمس در فضای مجازی منتشر شده، مهدی استخر شاعر، سید میثم سجادی کارگردان، امید روشن بین آهنگساز و تنظیم کننده، زهرا سلیمی دستیار کارگردان، امیرحسین باقریان، محمدامین غفاری خوانندگان و گروه هنری «آسمان» به عنوان مجری طرح، گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند.

نماهنگ «زنگ تابستون» از اینجا ببینید و بشنوید و دانلود کنید؛

در خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم1 روز قبل
موسوی، راوی کتاب، خاطرات ارزشمندی از دوران اسارت در عراق و همچنین در دست کومله دارد. بعد از اتمام جنگ، بنیاد حفظ آثار و حوزه هنری به فکر ثبت خاطرات جنگ افتادند و من نیز کم‌کم بخشی از کارم را به خاطره‌نویسی دفاع مقدس اختصاص دادم. بعد از انجام مصاحبه‌ها، با کمک حوزه هنری، مستند داستانی از خاطرات موسوی تهیه شد. از اردوگاه‌های عراق تا زندان‌های کومله؛ داستان جذاب فرار اولین اسیر ایرانیخاطرات موسوی از چند وجه حائز اهمیت است؛ نخست اینکه او اولین اسیری است که موفق شد از اردوگاه‌های عراق فرار کند، همین نکته کتاب را خواندنی می‌کرد. رفتار ایرانی‌ها با اسرای عراقی کاملا با آنچه در اردوگاه‌های عراق رخ داد، متفاوت بود.

کلافه؛ رضا یزدانی

تابناکتابناک1 روز قبل
فارسفارس1 روز قبل
معاون دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان مرکزی از برگزاری اولین کمپ کارآفرینی با حمایت مرکز آموزش علمی و کاربردی و نمایشگاه اشتغال و دستاوردهای علمی و پژوهشی علمی کاربردی در آذر ماه خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، رحیم رضایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از دو دهه قبل که جای خالی دانشگاه‌های مهارتی در راستای تربیت نیروهای متخصص احساس می‌شد، دانشگاه‌های نسل سوم یا دانشگاه‌های کارآفرین با محوریت دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه فنی و حرفه‌ای راه‌اندازی شد. وی تصریح کرد: با توجه به نیاز دستگاه‌های اجرایی و فراوانی مشاغل فنی و نیاز به آموزش‌های مهارتی در راستای اشتغال، دانشگاه جامع علمی کاربردی با ویژگی‌های خاص نظام علمی کاربردی از جمله داشتن الگوی برنامه‌ریزی درسی، چالاکی و انعطاف‌پذیری تشکیل شد. معاون دانشگاه علمی و کاربردی استان مرکزی با بیان اینکه در دانشگاه جامع علمی کاربردی با تجزیه و تحلیل حوزه‌های شغلی سرفصل دوره‌ها مشخص و دوره‌های آموزشی آغاز شد، ادامه داد: این دانشگاه با استفاده از همکاری و ظرفیت بالای نیروی انسانی صنعتگر مدیر و صاحب‌نظر در حوزه‌های مختلف شغلی به عنوان مدرس سهم بسزایی در توسعه مهارت و کارآموزی دارد. وی گفت: در استان مرکزی در ۳ مرکز جهاد دانشگاهی، ماشین‌سازی و هپکو اراک دارای دفاتر کارآفرینی هستیم، مرکز کارآفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت هپکو در سال ۹۵ و مرکز جهاد دانشگاهی در سال ۹۶ و ۹۷ به عنوان مرکز برتر کشور انتخاب شدند.
مهرمهر1 روز قبل
عمرانی با بیان اینکه باستان شناسی نیازمند دستیابی به اولویت‌های کاری است، عنوان کرد: برای مطالعات باستان شناسی و سیر تحول و روند جریان فرهنگی بایستی اطلاعات مربوط به همه دوره‌ها موجود باشد. رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری یادآور شد: در طرح‌های پژوهشی مربوط به پژوهشکده باستان شناسی باید پژوهشکده‌های دیگر اعم از مردم شناسی، زبان شناسی و …همکاری داشته باشند. وی به واحدهای غیر رسمی پژوهشکده اشاره کرد و افزود: نجات بخشی، مجوزها، برگزاری همایش‌ها و نشست‌ها، دبیر خانه دائمی گردهمایی باستان شناسی، نقشه باستان شناسی، همکاری‌های بین المللی، کتابخانه و مرکز اسناد به عنوان واحدهای غیر رسمی این پژوهشکده به شمار می‌روند. شیرازی در ادامه تعداد اعضای هیات علمی و کارشناسان پژوهشی این پژوهشکده را ۴۸ نفر اعلام کرد. رییس پژوهشکده باستان شناسی خاطر نشان کرد: سال گذشته در مجموع ۳۰ عنوان مقاله در مجله‌های علمی و پژوهشی، ۲۱ مقاله در سایر مجله‌ها و ۱۴ نسخه کتاب توسط کارشناسان این مرکزتالیف و گردآوری شده است.
نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشورنهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور50 دقیقه قبل
آیین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با تقدیر از ۳۰ برگزیده در خلخال برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل، مراسم اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان‌های خلخال و کوثر با حضور فریدون بابایی، فرماندار خلخال؛ محمد صادق محمدی، معاون فرماندار شهرستان کوثر؛ اکرم علی پور، کارشناس فرهنگی و دبیر نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در اداره کل استان؛ بخشداران بخش‌های تابعه شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهرستان، کتابداران و برگزیدگان جشنواره و جمعی از اهالی فرهنگ دوست شهرستان، روز پنج شنبه ۲۴ مردادماه در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان خلخال برگزار شد. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این دانشمندان بزرگ پایبندی به مسئولیت دینی و اجتماعی بوده است. در ادامه این مراسم رئیس اداره کتابخانه‌های شهرستان خلخال با تشریح روند برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان‌های خلخال و کوثر گفت: در بخش آنلاین و مکتوب بیش از ۴۵۰۰ نفر شرکت کردند که از بین شرکت کنندگان ۳۰ نفر در این شهرستان‌ها به عنوان برگزیده انتخاب شدند. در ادامه این مراسم ۴ نفر از کتابداران فعال و همیاران کتابخانه در برگزاری جشنواره به نام‌های داریوش حسین پور، غلامرضا قنبرزاده، عیسی علیزاده و محمد منافی تقدیر شدند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
در همان روز برادرم سردار نجفعلی کریمی به شهادت رسید و یکی دو ساعت بعد قدرت‌الله و ولی‌الله شهید شدند. متولد سال ۳۶ هستم و بعد از من نجفعلی سال ۳۹ به دنیا آمد و بعد از او قدرت‌الله سال ۴۱ و ولی‌الله سال ۴۴ به دنیا آمدند. یعنی هر سه شهید فرزندان آخر خانواده بودند؟ بله، هر سه نفر هم به اقتضای جوانی و توانایی جسمی‌شان بیشترین سابقه جبهه را در خانواده ما داشتند. سردار شهید نجفعلی کریمی بعد از من دنیا آمده بود. به سایر اعضای خانواده هم این خبر رسید، اما هیچ کدام موضوع شهادت قدرت‌الله و ولی‌الله را به پدر و مادرمان نگفتیم.

نظرها

اخبار بیشتر