انتشار اثر جدیدی از «داوود آزاد» + ویدیو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. فرهنگ

انتشار اثر جدیدی از «داوود آزاد» + ویدیو

ایسناخبرگزاری ایسنا |
یکی از آثار داوود آزاد به نام «قدحی در دست» که متعلق به آخرین آلبوم او است، در قالب موزیک ویدیو منتشر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، آلبوم «تو مست‌تری یا من؟» نام اثری با آهنگسازی جاهد محمدی و آواز داوود آزاد است که مرداد ماه سال گذشته منتشر شد.

در این آلبوم بداهه‌خوانی‌هایی کوتاه و تکنوازی سازهایی چون تنبور و عود در قالب ۱۰ قطعه تصنیف و فضاهای بداهه با عناوین «قدحی در دست»، «قمار دیگر»، «بی پرده نهان مانده»، «خرقه و شراب»، «قدح اندر طرب»، «مست قلندر»، «بداهه نوازی عود»، «یک زمان هشیار نتوانم نشست»، «بداهه نوازی تنبور» و «هو المعشوق» به اجرا درآمده که داود آزاد آهنگسازی تصنیف «یک زمان هشیار نتوانم نشست» را هم بر عهده داشته است.

انتشار اثر جدیدی از «داوود آزاد» + ویدیو - 5

نمونه‌ای از تصاویر پشت صحنه فیلم‌برداری موزیک ویدیو «قدحی در دست»

امسال از اواسط تیر تصویربرداری اولین موزیک ویدیو این آلبوم برای آهنگ «قدحی در دست» به کارگردانی مجتبی چراغی آغاز شد که به زودی منتشر خواهد شد.

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

همچنین دیگر موزیک ویدیوهای این آلبوم با توجه به برنامه‌ریزی در آینده ساخته خواهند شد. تصویربرداری این موزیک ویدیو سمت جاده قم انجام شده و به مدت دو روز به طول انجامیده است.

انتشار اثر جدیدی از «داوود آزاد» + ویدیو - 10

نمونه‌ای از تصاویر پشت صحنه فیلم‌برداری موزیک ویدیو «قدحی در دست»

داوود آزاد خواننده، نوازنده و آهنگ‌ساز ایرانی است. او تا به حال بیش از ۳۰۰ کنسرت در ایران و دیگر کشورهای خارجی برگزار کرده و در مسابقات مختلف موسیقی مانند دومین جشنواره منطقه‌ای موسیقی مقامی فجر آذربایجان به عنوان داور حضور داشته است.

در ادامه بخشی از این موزیک ویدیو را مشاهده می‌کنید:

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساعتی با یک پزشک پیشکسوت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

المپیاد دانش آموزی نانو

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

حجت الاسلام قرآئتی مهمان «بدون تعارف»

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
حجت الاسلام قرائتی: چه فایده داره؟ خبرنگار: از ب بسم الله حال ما رو می‌گیرین، بابا مردم الآن­ می‌گن حاج آقا قرائتی چند سالشونه. حجت الاسلام قرائتی: فامیل قرائتی معناش اینه که پدر در پدر ما معلم قرآن بودند. حجت الاسلام قرائتی: من در ضرب المثل‌ها هم حتی می‌تونم بگم پنج ثانیه هم فکر نمی‌کنم، همون طور دردهنم خلق می‌شه. حجت الاسلام قرائتی: نهخبرنگار: نیستید؟ حجت الاسلام قرائتی: نه، نسبت به گذشته بهتریم، اما نسبت به اونی که باید باشیم؛ خیلی عقبیم. حجت الاسلام قرائتی: آخه هر شبی یه نقطه ضعفی رو نشون می‌ده، قهرا مسئولین باید ناراحت بشن.

وقتی شهید باقری قسم جلاله میخورد

مهرمهر16 ساعت قبل
شهید باقری در صوت ماندگاری که از وی به جا مانده است می‌گوید: برای نتیجه فقط اخلاص عمل فایده دارد، به والله، اگر کسی در این جنگ تاثیر داشته باشه، چه با تجربه چه بی‌تجربه.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
اکثرشان از شهرستان‌های مختلف به عشق دیدن احسان علیخانی و داوران برنامه آمده‌اند و اصلا قرار نیست حتی مهمان برنامه هم باشند! این تابلو‌ها مسیر برنامه «عصر جدید» را نشان می‌دهد که آغاز برنامه از کجا بوده و به کجا رسیده است. چیزی به آغاز برنامه نمانده، گروه سیاه پوش ماه عسل اینجا هم حضور دارند و با سرعت مشغول به کار هستند. اعلام آماری از‌ترین‌های برنامه عصر جدید نیز بخش دیگر این برنامه بود. اولین آسیب دیدگی برنامه گروه آکروبات آقای قنبری بود که در ویدئوی ارسالی دندان‌های خود را از دست داد.

نظرها

اخبار بیشتر