رونمایی از خودروهای تاکتیکی قدرتمند با حضور وزیر دفاع + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

رونمایی از خودروهای تاکتیکی قدرتمند با حضور وزیر دفاع + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
خودرو‌های تاکتیکی ارس ۲، امروز با حضور وزیر دفاع در اصفهان رونمایی شد.
رونمایی از خودروهای تاکتیکی قدرتمند با حضور وزیر دفاع + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، پس از موفقیت چشمگیر خودروی نظامی ارس ۱، امروز در اصفهان از ارس ۲ رونمایی شد.

ارس ۲ نسبت از نظر قدرت، سرعت و استحکام، نسبت به نسخه قبلی از برتری بسیار بالاتری برخوردار است.

در این مراسم که با حضور وزیر دفاع برگزار شد، یک خودروی رعد فوق قدرتمند نیز در کنار راس ۲ خوش درخشید.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

بیشتر بخوانید: رونمایی از موشک‌های جدید نقطه زن + فیلم

انتهای پیام/

ارس ۲، افتخار جدید مهندسان ایرانی + فیلم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ گل روز باشگاه رئال مادرید - زین الدین زیدان به وایادولید (۲۰۰۳/۰۴)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

ورود محموله دارو‌های فاسد به صنعا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، در پی اقدامات عمدی ائتلاف متجاوز سعودی برای نگه داشتن محموله ۳۵ تنی دارو در جیبوتی در معرض نور خورشید، این محموله در حالی به یمن رسید که دارو‌های آن فاسد شده بود. به گزارش شبکه تلویزیونی المسیره، سازمان‌های ذیربط در فرودگاه بین المللی صنعا، ۳۵ تن بار دارو‌های فاسد را ضبط کردند؛ کشور‌های متجاوز با نگه داشتن این دارو‌ها در جیبوتی مسبب فساد این دارو‌ها بودند. محموله‌ای که انتظار برای ورود آن به طول انجامید. محمد المرونی نماینده هیئت کل دارو در گمرک فرودگاه صنعا گفت: «با بررسی این داروها، متوجه شدیم فاسد هستند. با باز کردن کارتون دارو‌ها متوجه می‌شوید که ظاهر دارو‌ها غیر عادی است. نماینده سازمان پزشکان بدون مرز در اینجا حضور یافت و از وجود این محموله آگاه شد. این اقدام ظالمانه ائتلاف متجاوز است و به سلامت مردم یمن آسیب زیادی وارد می‌کند.

حجت الاسلام قرآئتی مهمان «بدون تعارف»

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
حجت الاسلام قرائتی: چه فایده داره؟ خبرنگار: از ب بسم الله حال ما رو می‌گیرین، بابا مردم الآن­ می‌گن حاج آقا قرائتی چند سالشونه. حجت الاسلام قرائتی: فامیل قرائتی معناش اینه که پدر در پدر ما معلم قرآن بودند. حجت الاسلام قرائتی: من در ضرب المثل‌ها هم حتی می‌تونم بگم پنج ثانیه هم فکر نمی‌کنم، همون طور دردهنم خلق می‌شه. حجت الاسلام قرائتی: نهخبرنگار: نیستید؟ حجت الاسلام قرائتی: نه، نسبت به گذشته بهتریم، اما نسبت به اونی که باید باشیم؛ خیلی عقبیم. حجت الاسلام قرائتی: آخه هر شبی یه نقطه ضعفی رو نشون می‌ده، قهرا مسئولین باید ناراحت بشن.

وقتی شهید باقری قسم جلاله میخورد

مهرمهر15 ساعت قبل
شهید باقری در صوت ماندگاری که از وی به جا مانده است می‌گوید: برای نتیجه فقط اخلاص عمل فایده دارد، به والله، اگر کسی در این جنگ تاثیر داشته باشه، چه با تجربه چه بی‌تجربه.

نظرها

اخبار بیشتر