نایب رییس هیات پرورش اندام تهران: برای اولین بار در مسابقات بدنسازی، ۳۵۰ نمونه آزمایش انجام دادیم!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. سلامت

نایب رییس هیات پرورش اندام تهران: برای اولین بار در مسابقات بدنسازی، ۳۵۰ نمونه آزمایش انجام دادیم!

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: شاید مسابقات بدنسازی سلامت (نچرال) را بتوان سرآغاز مسیر جدید این ورزش دانست؛ مسابقاتی که از این هفته برای اولین بار در کشورمان هم برگزار خواهد شد.

حجم ویدیو: 12.98M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۱:۱۴

به گزارش گروه ورزشی رکنا، شاید تا چند سال پیش برگزاری یک دوره مسابقات بدنسازی عاری از دوپینگ برای ورزشکاران آماتور رویا محسوب می‌شد اما تا چند روز دیگر در فرهنگسرای خاوران شاهد برگزاری اولین دوره مسابقات فیزیک نچرال یا همان سلامت در کشورمان خواهیم بود.

در حاشیه مراسم تجلی از خبرنگاران حوزه پرورش اندام، رضا سلطانی نایب رییس هیات پرورش اندام تهران به عنوان مجری این طرح به ارائه توضیحاتی در این باره پرداخت. سلطانی در پاسخ به خبرنگار رکنا پیرامون شبهاتی که بر گرفتن آزمایش از ورزشکاران وارد شده بود گفت: با هماهنگی مرکز علوم پزشکی شهید بهشتی، بیش از ۳۵۰ نمونه آزمایش فوق تخصصی از ورزشکاران صورت گرفت. البته با توجه به هزینه بالای این آزمایشات سعی کردیم تنها هزینه موادی که مصرف می‌شود از سوی ورزشکاران پرداخت شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار سلامت

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

الفالف1 روز قبل
این وسط «مادر میانجی» سهم اش را می‌گیرد، دلال هم به نان و نوایی می‌رسد. ما در رابطه با رحم جایگزین و اهدا تخمک و جنین، نیازمند قوانین دقیق و سامانه‌ای برای ثبت هستیم. جالب اینجاست که اکثر مراکز معتبر هم کمتر این اقدام را انجام داده و بیشتر مراکز درمانی خصوصی، تخمک اهدایی و رحم جایگزین را می‌پذیرند. مدتی برای متخصصان زنان و زایمان کارکرده‌اند، یا مادر جایگزین بوده‌اند و چم‌وخم کار دست‌شان آمده است. در استرالیا رحم جایگزین مجاز است، اما نه نوع تجاری آن و در انگلستان نیز پرداخت هزینه‌های معقول مجاز شمرده شده است.
سلامت نیوزسلامت نیوز20 ساعت قبل
به گزارش سلامت نیوز به نقل از عصر ایران، بیشتر موارد خارش زیربغل به واسطه شرایط پوستی غیرسرطانی شکل می‌گیرند. با این وجود، لنفوم و سرطان التهابی پستان (IBC) دو نوع سرطان هستند که ممکن است موجب خارش زیربغل شوند. دلایل شایع خارش زیربغلشش شرایطی که در ادامه معرفی شده‌اند از شایع‌ترین دلایل خارش زیربغل محسوب می‌شوند. چه زمانی به پزشک مراجعه کنیم؟ اگر فکر می‌کنید خارش زیربغل نشانه‌ای از سرطان است به پزشک مراجعه کنید. نکته هایی برای پیشگیری از خارش زیربغلبسیاری از دلایل خارش زیربغل قابل پیشگیری هستند.
انتخابانتخاب14 ساعت قبل
غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش از ثبت قرارداد اکران ۲ فیلم «چاقی» و «کلوپ همسران» خبر داد. غلامرضا برجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره خروجی جلسه امروز ۲۷ مردادماه شورا گفت: در جلسه امروز قرارداد فیلم سینمایی «چاقی» به کارگردانی راما قویدل بعد از فیلم «جانان» ساخته کامران قدکچیان در گروه ایران و «کلوپ همسران» ساخته مهدی صباغ‌زاده در گروه ایران بعداز فیلم «چاقی» ثبت شد. وی در پایان گفت: همچنین در جلسه امروز مقرر شد آخرین روز نمایش فیلم سینمایی «تگزاس ۲» ساخته مسعود اطیابی سه‌شنبه باشد و از آن پس تنها در پردیس‌های هفت سالنه نمایش داشته باشد همچنین با توجه به اینکه سقف تعداد هفته نمایش فیلم‌های «سرخپوست» ساخته نیما جاویدی و «ما همه باهم هستیم» ساخته کمال تبریزی خاتمه پیدا کرده این فیلم در سرگروه‌ها تعویض و تنها در سانس فوق‌العاده و پردیس‌های هفت سالنه‌ها امکان نمایش دارند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از عصر ایران، در بیشتر مواقع، خارش زیربغل نشانه‌ای از تحریک، عفونت، یا بیماری پوستی، مانند اگزما یا درماتیت است. با این وجود، لنفوم و سرطان التهابی پستان (IBC) دو نوع سرطان هستند که ممکن است موجب خارش زیربغل شوند. دلایل شایع خارش زیربغلشش شرایطی که در ادامه معرفی شده‌اند از شایع‌ترین دلایل خارش زیربغل محسوب می‌شوند. چه زمانی به پزشک مراجعه کنیم؟ اگر فکر می‌کنید خارش زیربغل نشانه‌ای از سرطان است به پزشک مراجعه کنید. نکته هایی برای پیشگیری از خارش زیربغلبسیاری از دلایل خارش زیربغل قابل پیشگیری هستند.
ایسناایسنا14 ساعت قبل
قرارداد اکران دو فیلم سینمایی جدید در شورای صنفی نمایش ثبت شد. غلامرضا فرجی درباره مصوبات شورای صنفی نمایش در تاریخ ۲۷ مردادماه به ایسنا گفت: قرارداد فیلم سینمایی «چاقی» به کارگردانی راما قویدل برای اکران بعد از فیلم «جانان» در سرگروه ایران ثبت شد و قرارداد فیلم «کلوپ همسران» مهدی صباغ‌زاده نیز در همین سرگروه بعد از فیلم «چاقی» ثبت شد. به گفته وی آخرین روز اکران فیلم «تگزاس» سه شنبه خواهد بود و به جز پردیس‌هایی که هفت سالن دارند، این فیلم به طور کامل تعویض خواهد شد. فرجی افزود: ‌ سقف تعداد هفته‌های اکران دو فیلم‌ «سرخپوست» و «ما همه با هم هستیم» نیز تمام شده و نمایش این فیلم فقط در سانس‌های فوق العاده و پردیس‌های هفت سالنه ادامه دارد. انتهای پیام

نظرها

اخبار بیشتر