ماجرای عباس ملک‌زاده، شهردار صدرا چیست؟ +عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آفتاب‌نیوز
  4. اجتماعی

ماجرای عباس ملک‌زاده، شهردار صدرا چیست؟ +عکس

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز |
ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که برخی مدعی هستند مربوط به عباس ملک‌زاده است. این ویدئو که توسط یکی از رسانه‌های خارج از کشور منتشر شده، حاشیه‌های زیادی ایجاد کرده است. برخی نیز معتقدند که فرد موردنظر در این ویدئو، شهردار صدرا نیست و فقط یک تشابه قیافه است.

آفتاب‌‌نیوز :

در هفته‌های گذشته، رئیس‌کل دادگستری استان فارس از بازداشت ۴ نفر از مسئولان شهرداری و شورای شهر صدرا خبر داده بود. با این حال، اخباری مبنی بر فساد اخلاقی برخی مسئولان این شهر نیز اخیرا در فضای مجازی جنجال گسترده‌ای به پا کرده است.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ «عباس ملک‌زاده» شهردار صدرا، خانم «جمالی» مسئول امور قراردادها، «اکبر دانش» مسئول حفاظت فیزیکی و عضو کمیسیون مناقصات شهرداری صدرا، مهندس «میرزایی» معاونت توسعه و منابع و «حسام پرواز دوانی» رئیس شورای شهر صدرا از جمله افرادی هستند که توسط مأموران امنیتی بازداشت شده‌اند.

ماجرای عباس ملک‌زاده، شهردار صدرا چیست؟ +عکس - 4

به گفته موسوی، رئیس‌کل دادگستری استان فارس «تحقیقات قضایی در این خصوص در شعبه ویژه دادسرای انقلاب شیراز در حال انجام است و متهمان تحویل اداره‌کل اطلاعات استان فارس شده‌اند.»

عباس ملک‌زاده دارای مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد شهرسازی است که سوابقی نظیر شهرداری شهر بالاده (والا شهر)، نماینده شهردار و شورای اسلامی شهر شیراز در استانداری فارس، مشاور اجرایی و شهرسازی مدیر کل دفتر شهری و امور شورایی استانداری فارس، مشاور عمرانی فرمانداری شیراز، مشاور عالی و بازرسی ویژه مدیریت توسعه و فنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز را در کارنامه دارد.

در زمان بازداشت این افراد، خبرگزاری ایسنا نوشته بود: طی هفته‌های گذشته تعدادی از مدیران و معاونان شهرداری صدرا از سوی دستگاه امنیتی بازداشت شده بودند و اخیرا نیز شهردار این شهر، بازداشت شد. اگرچه خبر بازداشت این افراد بعد از گذشت چند روز توسط مسئولان تائید شد اما هنوز اخبار رسمی در مورد علت بازداشت و اتهامات این افراد از سوی نهادهای مسئول، منتشر نشده است.

خبری: اخبار اجتماعی روز ایران و جهان | جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

شهر صدرا کجاست؟

ماجرای عباس ملک‌زاده، شهردار صدرا چیست؟ +عکس - 11

براساس گزارش رسانه‌ها، صدرا، از شهرهای جدید کشور است که طی یک دهه گذشته به دلیل موقعیت مناسب و ویژگی‌هایی که داشت مورد استقبال مردم قرار گرفت به‌طوری که جمعیت این شهر از ۳۰ هزار نفر طی مدت سه سال به بیش از ۱۰۰ هزار نفر رسید. این شهر که قرار بود تنها یک شهر خوابگاهی باشد، اکنون یکی از مقصدهای مهم کار و زندگی محسوب می‌شود. شهر جدید صدرا در ۱۵ کیلومتری شمال غرب شیراز قرار دارد.

ماجرای فیلم جنجالی عباس ملک زاده شهردار صدرا چیست؟

همچنین ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که برخی مدعی هستند مربوط به عباس ملک‌زاده است. این ویدئو که توسط یکی از رسانه‌های خارج از کشور منتشر شده، حاشیه‌های زیادی ایجاد کرده است. برخی نیز معتقدند که فرد موردنظر در این ویدئو، شهردار صدرا نیست و فقط یک تشابه قیافه است.

ماجرای عباس ملک‌زاده، شهردار صدرا چیست؟ +عکس - 15

همچنین محمدرضا امیری، فرماندار شیراز در مورد وضعیت شهرداری صدرا گفت: با توجه به بازداشت اخیر شهردار صدرا باید یا استعفا دهد یا حکم قضایی وی صادر شود تا بتوان در مورد جانشین وی اظهار نظر کرد. با دستگاه‌های امنیتی در خصوص عباس ملک‌زاده (شهردار بازداشت‌شده صدرا که ۱۴ مردادماه دستگیر شد)، صحبت کردیم که ظرف ۲ روز آینده پاسخ خواهند داد.

فرماندار شیراز افزود: طبق قانون یکی از کارکنان رسمی شهرداری صدرا باید به‌عنوان سرپرست معرفی تا ظرف ۳ ماه آینده نیز شهردار جدید این شهر منصوب شود.

ماجرای عباس ملک‌زاده، شهردار صدرا چیست؟ +عکس - 18

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها