تیراندازی سردار پاکپور با تیربار گرینوف
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر

تیراندازی سردار پاکپور با تیربار گرینوف

مهرخبرگزاری مهر |
فرمانده نیروی زمینی سپاه با تیربار گرینوف، ایستاده ۴۰۰ گلوله را در دوره آموزشی نیروهای سپاه در شرق کشور شلیک میکند.

در ادامه بخوانید

دستگیری اراذل و اوباش در جنوب پایتخت

مهرمهر22 ساعت قبل
پلیس ۳ نفر از اراذل و اوباشی که چند شب پیش با استفاده از سلاح سرد از جمله قمه و شمشیر، مخل امنیت منطقه جنوب غرب تهران شده بودند، دستگیر کرد.

تقویت بنیه دفاعی عراق از راهبرد‌های اصلی ایران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وی بر اهمیت ارتقاء توان و بنیه دفاعی نیرو‌های نظامی و انتظامی عراق در مقابله با تهدید‌ها تاکید کرد. امیر سرتیپ حاتمی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اهمیت ارتقاء توان و بنیه دفاعی نیرو‌های نظامی و انتظامی عراق در مقابله با تهدید‌ها تصریح کرد: تقویت بنیه دفاعی عراق یکی از راهبرد‌های اصلی جمهوری اسلامی ایران است. وزیر دفاع با بیان اینکه همواره همکاری با وزارت کشور عراق برای ما حائز اهمیت بوده است، گفت: امنیت عراق را در امتداد امنیت خودمان می‌دانیم و به همان اندازه که برای ثبات و امنیت خودمان تلاش داریم، امنیت عراق نیز برای ما مهم است. آقای «یاسین طاهر الیاسری» وزیر کشور عراق نیز در این دیدار با تقدیر و تشکر از مقاومت و ایستادگی و حمایت جمهوری اسلامی ایران از عراق در مقابله با گروه‌های تروریستی گفت: همکاری نظامی امنیتی میان دو کشور از اولویت‌های اصلی دولت عراق به شمار می‌رود. وزیر کشور عراق با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران اولین کشوری بود که در نبرد عراق با داعش در کنار مردم عراق ایستاد، گفت: در اذهان سیاسیون و نظامیون عراقی شکل گرفته و نهادینه شده است که ایران می‌تواند تکیه گاه قابل اطمینانی در مواقع بحران باشد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین| «مولود چاووش اوغلو» وزیر امور خارجه ترکیه در سخنانی ضمن تاکید بر ادامه حمایت آنکارا از سودان، موضع ترکیه در ارتباط با تحولات سودان را برقراری صلح و آرامش عنوان کرد. وزیر خارجه ترکیه این سخنان را پس از سفر اخیرش به سودان و دیدار با ژنرال عبدالفتاح البرهان، رئیس شورای نظامی انتقالی و عمر ذهاب فاضل محمد، سرپرست وزارت خارجه سودان عنوان کرده است. به گفته چاووش اوغلو، او در این سفر بر ضرورت مصالحه بدون دخالت در امور داخلی سودان تاکید کرد. موضع‌گیری وزیرخارجه ترکیه درباره سودان پس از آن اعلام شده که شورای نظامی انتقالی و ائتلاف نیروهای «آزادی و تغییر» سودان سرانجام متن نهایی «اعلامیه قانون اساسی» این کشور را به امضا رساندند که بر اساس آن قرار است پس از طی مرحله انتقالی، انتخابات سراسری برگزار شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
به گزارش مشرق، محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی و فعال رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود نوشت: دستگاه قضائی، اکبر طبری معاون دفتر رئیس پیشین قوه قضائیه را بازداشت کرده و در حال رسیدگی به اتهامات و تخلفات اوست. این که یک معاون دفتر رئیس پیشین قوه قضائیه مرتکب تخلفات و زد و بند هایی شده باشد، اتفاق کوچکی نیست و باید با دقت و قاطعیت رسیدگی شود. در عین حال، با وجود اهتمامی که الحمد لله در قوه قضائیه و مشی آیت الله رئیسی دیده می‌شود، نیاز ی به ملتهب کردن افکار عمومی و ایجاد حواشی غیر قضایی ندارد. و اتفاقا در فضای توام با آرامش و وقار و خویشتنداری، حق و عدالت و مصلحت بیشتر مراعات می‌شود. اما اکنون زمان آن نیست که آن دلخوری‌ها -ی ولو بحق- بهانه ملتهب کردن فضای عمومی و ساختن موج هایی شود که بهره بردار نهایی آن دشمنان و بدخواهان هستند.

نظرها

اخبار بیشتر