همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. اقتصادی

همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |

به مناسبت روز ملی تشکل‌های اقتصادی، همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه عصر سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و رضا رحمانی وزیر وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل اتاق بازرگانی برگزار شد.

همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 1همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 3همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 4همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 5همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 6همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 7همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 8همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 9همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 10همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 11همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 12همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 13همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 14همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 15همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 16همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 17

در سایت خبری بخوانید: بروزترین اخبار اقتصادی ایران و جهان

همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 19همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 20همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 21همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 22همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 23همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 24همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 25همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 26همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 27همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 28همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 29همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 30همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 31همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 32همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 33همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 34همایش تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه - 35

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عصر ایرانعصر ایران20 ساعت قبل
در مورد برند چری نیز خودروهای «تیگو ۵» و «تیگو ۷» به عنوان محصولات شاسی بلند به صورت شرایط ویژه با پیش پرداخت ۵۰ درصدی و اقساط ۱۲ ماهه بدون بهره قابل خریداری هستند. مدیران خودرو شرایط فروش ویژه محصولات چری و ام وی ام در قالب طرح عید تا عید را تمدید کرد. به گزارش عصر ایران، روابط عمومی شرکت مدیران خودرو اعلام کرد: با توجه به استقبال هموطنان از طرح فروش عید تا عید و به منظور تامین بیشتر رفاه حال هم وطنانی که موفق به تهیه مدارک لازم ثبت نام با توجه به تعطیلی‌های اعیاد گذشته نشده‌اند، شرایط ویژه عید تا عید خود را به مدت محدود تمدید کرده است. از جمله مزیت‌های مهم طرح فروش عید تا عید مدیران خودرو، تحویل فوری، پیش پرداخت مناسب و تسهیلات بلند مدت کم بهره است که در مورد محصولات چری امکان خرید ١ ساله و بدون بهره نیز موجود است. در طرح ویژه عید تا عید امکان ارائه محصولات از ۲ برند «ام وی ام» و «چری» فراهم است.

انتقادات تند جوان نخبه‌ از وضع کشور در حضور رهبرانقلاب +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
همشهریهمشهری23 ساعت قبل
جواد حق‌شناس در این باره گفت: متقاضیان دریافت مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر می‌توانند از شهریور در سامانه طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کنند. جواد حق شناس معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: دولت ۴۰۰هزار واحد مسکونی برای تامین مسکن اقشار ضعیف را در دستور کار قرار داده که از این تعداد ساخت ۱۰۰ هزار واحد آن بر عهده بنیاد مسکن است. بعد از ۱۰ روز استان‌های دیگر به آن اضافه و متقاضیان نیز به دو دسته افراد دارای زمین و افراد فاقد زمین تقسیم شده‌اند. معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی درباره تسهیلات در نظر گرفته شده برای این طرح گفت: با توجه به توافقاتی که صورت گرفته متوسط تسهیلات تا ۷۵ میلیون تومان با سود ۱۸ درصد است، این تسهیلات نیاز به سپرده‌گذاری ندارد و تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان نیز می‌رسد، البته در کنار این تسهیلات، تسهیلات جعاله نیز پرداخت می‌شود. وی ادامه داد: تسهیلات ۷۵ میلیون تومانی یا به‌صورت تسهیلات خرید به خریدار پرداخت می‌شود یا اینکه تسهیلات به انبوه‌سازان پرداخت می‌شود و انبوه‌سازان می‌توانند این تسهیلات را به خریدار انتقال دهند.
رجانیوزرجانیوز23 ساعت قبل
رنج دمایی در سرما از ۴۰- الی ۷۰- درجه سانتی گراد و در گرما تا ۲۵۰+ درجه سانتی گراد می‌باشد. رنج دمایی این وان‌ها ۴۰-، ۶۰- و ۸۰- درجه سانتی گراد می‌باشد. ظرفیت تولید یخ دستگاه‌های یخساز حبه‌ای آرمینکو ۱۲۰ و ۳۰۰ کیلوگرم یخ در ۲۴ ساعت می‌باشد. هم چنین یخساز حبه‌ای رایج‌ترین نوع ماشین یخساز می‌باشد. یخساز پودری آرمینکو ظرفیت تولید ۶۰ و ۱۰۰ کیلوگرم یخ پودری در طی یک شبانه روز را دارا می‌باشد. قیمت یخساز در شرکت آرمینکو نسبت به کارایی و حجم یخ تولیدی متفاوت می‌باشد؛ ماشین یخساز تجاری قیمت مناسب‌تری نسبت به ماشین‌های یخسازی صنعتی دارند.
موجموج13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری موج یزد، علی علیخانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای یزد افزود: یکی از پروژه‌های مهم و اولویت دار مسیر نیوک به ندوشن است که امید است با ابلاغ اعتبارات استانی و مساعدت از طریق اعتبارات ملی بتوانیم این پروژه را به میزان اعتبارات و تا آنجا که ممکن است به پیش ببریم. وی تصریح کرد: وضعیت پروژه‌های دیگر مناسب است و فعالیت اجرایی آنها در حال انجام است. وی همچنین با اشاره به تخصیص مبلغ۶۵۰ میلیون تومان از محل اعتبارات شهرستانی و متمرکز استانی به جاده فولاد- نیوک اظهارداشت: اجرای پروژه بسته به اعتبارات اختصاص داده شده به شهرستان و اداره کل به صورت فازبندی انجام می‌شود و درمجموع درشهرستان میبد اجرای حدود ۱۲ کیلومتر از پروژه‌ها در برنامه کاری پیش بینی شده که امید است با تامین اعتبارات امانی و اعتبارات دیگر در یک یا ۲ فاز تعریف شده به پیش برده شود.

پارک تفریحی آلمان پس از آتش‌سوزی +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین23 ساعت قبل
آتش سوزی مهیب در بزرگترین پارک و مجموعه تفریحی آلمان موسوم به «اروپا پارک» چندماه اخیر منجر به مصدوم شدن هفت مامور آتش نشان شد. در این ویدیو تصاویری از این آتش سوزی را مشاهده می‌کنید؛

نظرها

اخبار بیشتر