خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. سیاسی
خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی امروز را اینجا مشاهده کنید.

به گزارش افکارنیوز،

صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی امروز (چهارشنبه ۲۳ مرداد) را در ادامه مشاهده می‌کنید.

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 2

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 5

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 7

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 9

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 11

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 13

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 15

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 17

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 19

خبری: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 22

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 24

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 26

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 28

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 30

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 32

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 34

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 36

خروج متهم ارزی به مقصد نجف/ پیشخوان - 38

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
به گزارش مشرق، محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی و فعال رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود نوشت: دستگاه قضائی، اکبر طبری معاون دفتر رئیس پیشین قوه قضائیه را بازداشت کرده و در حال رسیدگی به اتهامات و تخلفات اوست. این که یک معاون دفتر رئیس پیشین قوه قضائیه مرتکب تخلفات و زد و بند هایی شده باشد، اتفاق کوچکی نیست و باید با دقت و قاطعیت رسیدگی شود. در عین حال، با وجود اهتمامی که الحمد لله در قوه قضائیه و مشی آیت الله رئیسی دیده می‌شود، نیاز ی به ملتهب کردن افکار عمومی و ایجاد حواشی غیر قضایی ندارد. و اتفاقا در فضای توام با آرامش و وقار و خویشتنداری، حق و عدالت و مصلحت بیشتر مراعات می‌شود. اما اکنون زمان آن نیست که آن دلخوری‌ها -ی ولو بحق- بهانه ملتهب کردن فضای عمومی و ساختن موج هایی شود که بهره بردار نهایی آن دشمنان و بدخواهان هستند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین20 ساعت قبل
مفتیه طلیب، مادر بزرگ ۹۰ ساله رشیده طلیب، نماینده‌ای از کنگره آمریکا به کشمکش‌ها میان دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا و بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از یک سو با نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا از سوی دیگر در خصوص سفر نوه‌اش به کرانه باختری واکنش نشان داد. اعتمادآنلاین| مفتیه در کرانه باختری با تمسخر اظهارات اخیر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا و نفرین کردن او گفت: ترامپ می‌گوید رشیده نمی‌آید، خدا ترامپ را نابود کند، قلب من می‌گوید او می‌آید. رژیم صهیونیستی روز پنج‌شنبه تحت تاثیر فشارهای ترامپ قرار گرفت و به رشیده طلیب و همکارش ایلهان عمر، نماینده دموکرات کنگره آمریکا اجازه سفر به کرانه باختری را نداد؛ هر چند که ابتدا با این سفر موافقت کرده بود. بسام طلیب، عموی رشیده طلیب نیز در این رابطه گفت: از سال ۲۰۰۶ رشیده را ندیده است. رسانه‌های عبری‌زبان اعلام کردند، با درخواست سفر رشیده به کرانه باختری در راستای عدم ترویج تحریم اسرائیل موافقت شد.

نفتکش آدریان دریا در حال ترک جبل الطارق است

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک؛ نفتکش ایرانی گریس ۱ که اوایل هفته مجوز ترک جبل الطارق را پس از یک ماه توقیف دریافت کرد، در حال ترک منطقه است. این نفتکش بدست تفنگداران دریایی انگلیس با اتهام واهی ناقض تحریم‌های اتحادیه اروپا ضد سوریه توقیف شده بود. جوزف بارل کفیل وزیر خارجه اسپانیا ادعا کرد آن کشتی به درخواست آمریکا توقیف شده بود که از مدتها قبل سعی در محدود کردن صادرات نفت ایران داشته است. دولت جبل الطارق متعاقبا تایید کرد واشنگتن در آخرین دقایق بر اساس ادعاهایی درخواست کرده بود روند آزادی کشتی ایرانی توقیف شده متوقف شود. تصویر مقابل حرکت گریس ۱ را به سمت مقصد خود نشان می‌دهد.
خانه ملتخانه ملت1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عبدالرضا مصری زنگ پایان نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۷ مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی را رأس ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه به صدا درآورد. نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه بعدی مجلس رأس ساعت ۸ صبح روز یکشنبه، ۳ شهریورماه با ادامه دستور کار هفتگی برگزار می‌شود. /پایان پیام
ایسناایسنا19 ساعت قبل
فرمانده کل سپاه تصریح کرد: معتقدیم براساس آیات الهی وقتی جهاد می‌کنیم خداوند راه پیروزی را به ما نشان می‌دهد. وی افزود: میدان نبرد ما را در درخشش نور ولایت به اطمینان قلبی رسانده است. این کشور همه ارکان قدرت خود را بسیج کرده و به صحنه آورده و هر آنچه می‌توانسته در همه ابعاد فراهم کرده است. سلامی با تاکید بر اینکه ایمان بر ابراز و امکانات پیروز است، اظهار کرد: هرچه هم که به ابراز و سلاح پیشرفته مجهز شوند بازهم بر ایمان پیروز نمی‌شوند و این ایمان است که به ابزار روح می‌دهد و وقتی ابراز با انسانی مومن ترکیب می‌شود، به یک نیروی قدرتمند بدل می‌شود. سلامی با اشاره به اینکه معنویت، توکل و توسل ملاک کار سپاه است، اظهار کرد: سپاه غیر از این نیست و ما فقط اینگونه پیروز می‌شویم، پس این دید را در قلب خود تثبیت کنیم.

داستان محاکمه مصدق / آیا نخست‌وزیر بی‌گناه بود؟ (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
پایان نخستین روز پس از کودتا، مصدق را به این ساختمان آوردند. مصدق مدتی در باشگاه افسران زندانی بود و بعد، او را به کاخ سلطنت‌آباد بردند؛ همان‌جایی که در تالار آئینه‌اش محاکمه او جریان یافت. داستان دادگاه مصدق، از پاییز سال کودتا در این‌ ساختمان آغاز شد؛ در کاخی که ناصرالدین شاه بنایش کرد و در دوره پهلوی تحت اختیار ارتش بود. سرتیپ «امیرحسین آزموده» هم که از مخالفان سرسخت مصدق بود، دادستان دادگاه بود و مدام به مصدق در دادگاه توهین می‌کرد. مصدق خود را هنوز نخست‌وزیر می‌دانست و به همین دلیل دادگاه نظامی را فاقد صلاحیت برای محاکمه خود اعلام کرد: «تا قبل از توقیف، نخست‌وزیر بودم و اکنون هم هستم.

نظرها

اخبار بیشتر