کاهش تماس‌ها با سامانه ۱۹۰ با توجه به رفع موارد کمبود دارویی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. سلامت

کاهش تماس‌ها با سامانه ۱۹۰ با توجه به رفع موارد کمبود دارویی

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان غذا و دارو از کاهش تماس‌ها با سامانه ۱۹۰ با توجه به کاهش موارد کمبود دارویی در کشور خبر داد. تاریخ انتشار: 08:45 - 23 مرداد 1398 - کد خبر: ۵۴۱۴۵۳
کاهش تماس‌ها با سامانه ۱۹۰ با توجه به رفع موارد کمبود دارویی - 0

کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، با اشاره به فعالیت سامانه ۱۹۰ در کشور در حوزه تامین دارو، گفت: این سامانه در حوزه کمبود دارو یا دارو‌های کمیاب فعالیت داشته و توانسته خدمت رسانی مناسبی به مردم داشته باشد.

وی با بیان اینکه سامانه ۱۹۰ پل ارتباطی مردم با مسئولان در حوزه کسب اطلاع از دارو‌های کمیاب است، افزود: این سامانه تنها مختص سازمان غذا و دارو نبوده و به طور کلی در حوزه بهداشت و درمان پذیرای مردم است.

خبری: آخرین اخبار پزشکی ایران و جهان

جهانپور با تاکید بر اینکه فعالیت سامانه مذکور در یک سال اخیر بسیار خوب بوده است، تصریح کرد: با توجه به کاهش موارد کمبود دارویی تماس‌های مردمی با این سامانه کاهش یافته، اما این ارتباط به صورت مستمر برقرار است.

وی با بیان اینکه وزارت بهداشت درصدد هوشمند سازی سامانه مذکور به ویژه در حوزه دارو‌های کمیاب است، گفت: با توسعه این سامانه بتواند خدمت رسانی بهتر به مردم انجام خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها