تاج فشار آورد تا ساکت بیاید/ چطور وقت می‌کند به این همه کار برسد؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. ورزشی
تاج فشار آورد تا ساکت بیاید/ چطور وقت می‌کند به این همه کار برسد؟

تاج فشار آورد تا ساکت بیاید/ چطور وقت می‌کند به این همه کار برسد؟

مهرخبرگزاری مهر |
رئیس مستعفی سازمان لیگ فوتسال با بیان اینکه از سوی محمدرضا ساکت تحت فشار قرار گرفته بود، گفت: ۱۵ تیرماه به آقای تاج گفته بودم نیازی به حضور ساکت در کمیته فنی نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن انصاریفرد درباره استعفایش از ریاست سازمان لیگ فوتسال و ریاست کمیته فنی فوتسال گفت: روز اولی که برای ریاست کمیته فنی و توسعه فوتسال دعوت شدم، ۲۲ دی ماه سال گذشته بود. خیلی‌ها گفتند این پست ویژه‌ای نیست ولی گفتم که دوست دارم در این رشته کار کنم چون در فوتسال تخصص دارم. صحبت‌های خیلی خوبی با آقای تاج داشتیم. هفت نفر از بهترین متخصصان این رشته را به تاج معرفی کردم تا آنها را به کمیته فنی بیاورد.

رئیس مستعفی کمیته فنی و سازمان لیگ فوتسال ادامه داد: یک گروه متخصص را معرفی کردیم و بلافاصله احکامشان زده شد و کارمان را شروع کردیم. حدود ۹ جلسه خوب با چالش‌های فنی زیادی داشتیم. آقای شکوری دبیر کل فدراسیون می‌گفت این کمیته فنی چقدر پویا است.

انصاریفرد درباره دلایل استعفایش تاکید کرد: آقای کفاشیان که بازنشسته شد، ریاست سازمان لیگ فوتسال به بنده پیشنهاد شد. آقای تاج از همان موقع اصرار داشت کل فوتسال یک سازمان شود؛ یعنی کمیته فنی، کمیته فوتسال و سازمان لیگ «یک کاسه» شود و بنده رئیس سازمان فوتسال شوم. سه جلسه برگزار شد و بی نتیجه ماند؛ البته من هم اصراری نداشتم. خوشبختانه لیگ فوتسال به خوبی برگزار می‌شود. شاید سال‌های گذشته جنجال‌های زیادی بود ولی مدیران باشگاه‌ها و بازیکنان نهایت همکاری را با ما داشتند.

وی یادآور شد: در جلساتی که با آقای تاج داشتم، گفتند آقای ساکت را به کمیته فنی بیاورید. بنده گفتم کمیته فنی ما از افراد متخصص برخوردار است و برایم حاشیه می‌شود و به صلاح نیست. فردای آن روز به آقای تاج پیام دادم که چون کمیته فنی ما کارآمد است و بنده تجربه زیادی در فوتسال دارم، به صلاح مجموعه فوتسال و بنده نمی‌دانم به کمیته فنی بیاید.

انصاریفرد که در برنامه «سلام صبح بخیر» حاضر شده بود، ادامه داد: خود افراد کمیته فنی هم می‌گفتند تا ما هستیم ضرورتی به حضور ساکت نیست و اگر وی بیاید قطع همکاری می‌کنم. این پیام را ۱۵ تیر برای آقای تاج فرستادم. تاج پیام را خواند ولی جواب نداد. اخیرا شنیدم آقای تاج این طرح را به هیات رئیسه برده است. روال قانونی کمیته‌ها اینطور است که اگر کسی بخواهد به کمیته‌ها اضافه شود، رئیس آن کمیته پیشنهاد می‌دهد. اینکه طرح را به هیات رئیسه ببرند درست نیست و من هم آنرا قبول نکردم.

رئیس مستعفی کمیته فنی و سازمان لیگ فوتسال در خصوص دلیل اصرار تاج برای حضور ساکت در کمیته فنی، گفت: دلایل خاصی دارد که نمی‌خواهم آن را بشکافم. دوست داشتم کارم را ادامه بدهم. مجموعه یکدلی داشتیم.

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

انصاریفرد در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است مهدی تاج به خاطر عدم اعتماد به شما تصمیم به حضور ساکت کرده است؟ تاکید کرد: فکر نمی‌کنم اینطور باشد. روز اول این صحبت‌ها نبود. دیشب هم مهدی تاج تماس گرفت و گفت چرا این کار را کردید. آقای تاج گفت ساکت در سازمان تیم‌های ملی هم حضور دارد و هدفمان این است که بتوانیم اردوهای تیم ملی را به خوبی برگزار کنیم و هماهنگی باشد در حالی که به نظرم این را می‌شد در فضاهای دیگری کار کرد.

وی درباره اینکه قرار بود ساکت در کمیته فنی زیرمجموعه‌اش باشد، یادآور شد: بحث این است که بدون اینکه با من صحبت شود، آقای ساکت به کمیته فنی بیاید. من مقابل اجبار ایستادگی کردم و این را به صلاح فوتسال نمی‌دانستم. تصمیم من تصمیم درستی بود و انعکاسش در جامعه مشخص است.

رئیس مستعفی کمیته فنی فوتسال در خصوص اینکه در بیانیه‌اش اعلام کرده بود حضور ساکت باعث تضعیف فدراسیون فوتبال می‌شود، اظهار کرد: اعتقاد دارم وقتی یک مجموعه در فدراسیون فوتبال سالم و بی حاشیه کار می‌کند، باید مدیریتش تقویت شود.

انصاریفرد در پاسخ به این سئوال که چه کسانی علیه شما کارشکنی می‌کردند؟ گفت: نمی‌خواهم اسم ببرم. بعد از پیامی که به تاج دادم، فشارها روی من بیشتر شد. بخصوص کارهایی که از دبیر کل ارجاع می‌شد. افرادی که خط می‌دادند تا عرصه را تنگ کنند.

وی در ادامه بدون نام بردن از ساکت از مسئولیت‌های زیاد او انتقاد کرد و یادآور شد: جبهه‌ای در فدراسیون علیه من و فوتسال بود. فوتسال جایی بود که داشت مستقل کار می‌کرد و از زیر سلطه یکسری افراد که ماموریت‌های زیادی در فوتبال دارند، خارج بود. تاج چه فکری می‌کند که این همه کار را بر دوش یک نفر می‌گذارد که می‌شود با سند ثابت کرد در تمام تیم هایی که بوده، ناموفق بوده است. اصراری که ایشان باید باشد، برایم نامشخص است ولی زیر بارش نرفتم.

رئیس مستعفی کمیته فنی فوتسال گفت: کسی که سرپرست تیم بزرگسالان و رئیس سازمان تیم‌های ملی است و مسئولیت‌های زیادی دارد، چطور وقت می‌کند به کارهایش برسد. آن وقت می‌خواهند در فوتسال هم دخالت کنند. این برایم قابل قبول نیست.

انصاریفرد در پایان گفت: از تمام اهالی فوتسال حلالیت می‌طلبم. من برای دفاع از خودم و فوتسال این کار را کردم. فوتسال نباید دست غیر فوتسالی‌ها باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فوتبالیست‌های ناشنوا در مسیر بازی‌های آسیایی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ بازی‌های آسیایی ناشنوایان قرار است آبان ماه به میزبانی هنگ کنگ برگزار شود. چهار سال پیش فوتبالیست‌های ناشنوا توانستند با اقتدار، عنوان قهرمانی آسیا را به دست بیاورند.

بازی و سرگرمی؛ گیمزکام ۲۰۱۹: تریلر بازی Disintegration

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری - این بازی در جریان رویداد گیمزکام ۲۰۱۹ منتشر شد و قرار است سال ۲۰۲۰ منتشر شود. Disintegration برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. این بازی شباهت زیادی به بازی Titanfall دارد.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، باوجود این که برخی از رسانه‌ها از مصدومیت علی دشتی هافبک تیم استقلال خبر داده بودند، این بازیکن در لیست سفر به تبریز قرار گرفت. در همین خصوص باشگاه استقلال با رد خبر مصدومیت این بازیکن اعلام داشت: دشتی در سلامتی کامل تمرینات را پشت سر گذاشته و بدون مشکل تیم را همراهی می‌کند و در صورتی که سرمربی تیم نیاز به استفاده از این بازیکن داشته باشد، مشکلی از این بابت وجود ندارد. تیم استقلال در اولین هفته از لیگ برتر و در دیداری که از ساعت ۱۸ روز جمعه اول شهریور برگزار می‌شود، میهمان ماشین سازی تبریز است.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
تیم الاهلی عربستان در هفته اول لیگ این کشور مقابل تیم تازه لیگ برتری شده العداله متوقف شد. به گزارش «ورزش سه»، لیگ حرفه‌ای عربستان از امروز کلید خورد و در هفته نخست تیم الاهلی با هدایت برانکو ایوانکوویچ مقابل العداله قرار گرفت. این بازی در ورزشگاه خانگی تیم برانکو برگزار می‌شد و باتوجه به این که حریف تیمی تازه لیگ برتری شده بود، انتظار می‌رفت سبزپوشان جده به آسانی پیروز شوند. در شرایطی که هواداران این تیم در حال جشن و پایکوبی بودند اما حرکت زیبای بازیکن تیم العداله از سمت راست و پاس رو به جلو باعث شد تا سیسه بازیکن تعویضی تیم میهمان گل مساوی را بزند و شوک عجیبی به تیم برانکو وارد کند. این گل در دقیقه ۸۷ به ثمر رسید و تا پایان بازی نیز الاهلی نتوانست نتیجه را جبران کند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | وینگر با کیفیت و ملی‌پوش پرسپولیس ادعایی بسیار جنجالی را مطرح کرد. ورزش ۱۱ - مهدی ترابی که یکی از مهره‌های کلیدی سرخ‌های تهران به حساب می‌آید و گابریل کالدرون نیز علاقه‌ای ویژه را به او دارد، در ادعایی بسیار جنجالی مدعی شد که برخی افراد به دنبال پایین کشیدن سرخ‌های تهران می‌باشند. مهدی ترابیترابی در ادعای عجیب خود اظهار داشت: ترابی: امیدوارم کالدرون نتایج برانکو را تکرار کند؛ تعریف‌های کالدرون مسئولیتم را سنگین‌تر می‌کند. امیدوارم سرباز خوبی برای پرسپولیس باشم. در این مدت هم خودم چیز‌های زیادی از کالدرون یاد گرفتم. امیدوارم او بتواند نتایج قبل را تکرار کند. شهرآورد برای همه یک دیدار خاص و ویژه است و نمی‌شود گفت این بازی مثل بقیه دیدارهاست. خیلی‌ها می‌خواهند قهرمانی را از ما بگیرند و پرسپولیس را پایین بکشند، ولی ما تا آخر می‌جنگیم.
ایلناایلنا1 روز قبل
رئیس برند آل اشپورت در خاورمیانه به ابهامات درباره طراحی و تهیه البسه ورزشی تیم‌های لیگ برتری و تیم ملی فوتبال ایران پاسخ داد. دوباره تاکید می‌کنم طراحی که برای پیراهن تیم شهر خودرو انجام شده است یکی از بروزترین و آخرین دیزاین‌های کمپانی آل اشپورت است. برای مثال ما الان طرح یوزپلنگ که برای نقش بستن آن روی پیراهن تیم ملی مدنظر است یک طرح اختصاصی است و شرکت‌هایی مثل آل‌اشپورت، نایکی یا آدیداس آن را در کاتالوگ سالانه خود ندارند. پاسخ به کپی آل اسپورت از لباس منچستریونایتد و تاتنهامدر دنیا ممکن است برندها الگوبرداری کنند اما کپی نمی‌کنند. این طور پیش بینی شده که دوباره طرح یوزپلنگ به پیراهن تیم ملی برگردد.

نظرها

اخبار بیشتر