کشت‌های گلخانه‌ای در دشتی توسعه پیدا می‌کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
کشت‌های گلخانه‌ای در دشتی توسعه پیدا می‌کند

کشت‌های گلخانه‌ای در دشتی توسعه پیدا می‌کند

مهرخبرگزاری مهر |
دشتی- فرماندار دشتی بر ضرورت توسعه کشت های گلخانه ای در سطح شهرستان تاکید کرد و گفت: مشوق های لازم برای توسعه گلخانه ها در سطح شهرستان پیش بینی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله نادری صبح چهارشنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان دشتی اظهار داشت: یکی از دغدغه اصلی کشاورزان برای اجرای طرح‌های گلخانه‌ای ضمانت‌های بانکی است که انتظار داریم بانک‌های عامل همکاری لازم در این خصوص داشته باشند.

وی با بیان اینکه برای کشت‌های روباز محدودیت ایجاد شود، افزود: در جهت صرفه جویی در مصرف آب باید کشاورزان را به سمت کشت‌های گلخانه‌ای تشویق کنیم و از طرفی نیز برای خود کشاورزان نیز تاثیر گذار است.

نادری با اشاره به اینکه کشت‌های گلخانه‌ای برای افزایش تولیدات تاثیر گذار است، بیان کرد: کشت‌های گلخانه‌ای در دشتی توسعه پیدا می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: مشوق‌های لازم برای توسعه گلخانه‌ها در سطح شهرستان پیش بینی شود که می‌طلبد جهاد کشاورزی برنامه ریزی لازم در این خصوص انجام دهد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رکنارکنا3 ساعت قبل
حتی زمانی که تازه حمام کرده باشید و تازه مو‌های خود را شسته باشید هنوز قسمتی از بدنتان همچنان کثیف است به دلیل آنکه مقدار زیادی آلودگی در آن انباشته شده است آن قسمت هم ناف شماست. ناف یکی از قسمت‌های بدن است که به راحتی نمی‌توان آن را تمیز کرد، بنابراین اغلب انواع باکتری در آن تکثیر می‌شوند. شکل ظاهری ناف به گونه‌ای است که عرق، پرز لباس، سلول‌های مرده پوست، مواد شوینده و صابون را در خود جمع می‌کند. به همین دلیل بهترین مکان برای رشد میکروارگانیسم‌هاست. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلم/ رئیس اسرائیلی اتاق جنگ اقتصادی علیه ایران

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

موسیقی متن محله چینی‌ها؛ جری گلدسمیت

تابناکتابناک1 روز قبل
فیلم سیتمایی «محله چینی‌ها / Chinatown» به کارگردانی رومن پولانسکی محصول سال ۱۹۷۴ است. جیک گیتس کارآگاه خصوصی لس آنجلسی، متخصص در امور افشای خیانت‌های زناشویی توسط زنی که خود را خانوم مالوری معرفی می‌کند استخدام می‌شود تا پرده از راز خیانت شوهر او بردارد. اما خیلی زود خانوم مالوری واقعی به این عمل کارآگاه اعتراض کرده و مشخص می‌شود همگی قربانی ماجرای رازآلودی شده‌اند که هدف اصلی آن بی‌آبرو کردن آقای مالوری بوده. جیک گیتس تصمیم می‌گیرد زن مرموزی که او را ابتدای ماجرا استخدام کرده بود پیدا کند اما با کشته شدن آقای مالوری داستان شکل دیگری به خود می‌گیرد. جری گلدسمیت موسیقی متن این فیلم را ساخت که قطعه اصلی آن را بر روی تصاویری از این اثر می‌بینید و می‌شنوید.

شاهکارهای مهندسان صنعت دفاعی در تحریم

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
پیچیده‌ترین دستاوردهای دفاعی ایران در شرایط ۴۰ سال تحریم و فشار خارجی با سختکوشی متخصصان توانمند ایرانی حاصل شده استبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ساخت انواع تجهیزات پیشرفته دفاعی نام صنعت دفاعی ایران را پرآوازه کرد. یکی از انواع این دستاوردها موشک‌هایی است که مواضع تروریست‌های داعش در سوریه را از فاصله بسیار دور با دقت هدف قرار داد.

لحظه آتش‌ گرفتن خودرو در پمپ بنزین اهواز + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل

ورود تمساح‌ به پایگاه نظامی در امریکا

مهرمهر1 روز قبل
فیلمی به تازگی منتشر شده است که نشان می‌دهد در پایگاه هوایی نیروی دریایی امریکا در فلوریدا به دلیل نزدیکی به مرداب‌ها، تمساح‌ها آزادانه وارد این پایگاه می‌شوند.

نظرها

اخبار بیشتر