بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زومیت
  4. تکنولوژی
بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد

بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد

زومیتخبرگزاری زومیت |
بی‌ام‌و 330e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ با یک موتور برقی و قدرت ترکیبی ۲۵۲ اسب‌بخار رونمایی شد.

پس از آشنایی با نسل جدید بی‌ام‌و سری ۳، هم‌اکنون نسخه‌ی جدید و پلاگین هیبرید ۳۳۰e به خانواده‌ی محبوب سدان اسپرت باواریا اضافه شده است. آیا خودروی هیبریدی جدید عملکرد خوبی از تمام جهات ارائه می‌دهد؟ در حقیقت این امر به قوای محرکه‌ بستگی دارد؛ اما روی کاغذ، ارقام ارائه‌شده بسیار چشم‌گیر به نظر می‌رسد.

بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 2

بدیهی است که هسته‌ی اصلی بی‌ام‌و ۳۳۰e، پیشرانه خواهد بود. پیشرانه‌ی چهار سیلندر ۲ لیتری بی‌ام‌و مجهز به توربوشارژر، ۱۸۴ اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند و تنها یک موتور برقی درکنار جعبه‌دنده خودکار هشت سرعته قرار دارد و ۱۱۳ اسب‌بخار دیگر را در اختیار راننده قرار می‌دهد. در مجموع قدرت به ۲۵۲ اسب‌بخار می‌رسد، اما این خودروی هیبریدی جدید دارای ویژگی جالبی به نام اکسترابوست (XtraBoost) است که بی‌شباهت به کارکرد نیتروژن برای خودروهای مسابقه‌ای عمل نمی‌کند. قرار گرفتن بی‌ام‌و ۳۳۰e پلاگین هیبرید در حالت رانندگی اسپرت و فشردن پا روی پدال گاز باعث می‌شود تا ۴۰ اسب‌بخار اضافی برای مدت زمان ۱۰ ثانیه به قدرت خودرو افزوده شود و قدرت خروجی این سدان به ۲۹۲ اسب‌بخار برسد؛ اما به هر حال این قدرت اضافی برای مدت محدودی خواهد بود و نباید انتظار اضافی از آن داشت.

خبری: اخبار حوزه تکنولوژی و فناوری

بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 5

بی‌ام‌و می‌گوید ۳۳۰e می‌تواند صفر تا ۱۰۰ کیلومتربرساعت را در زمان ۵/۹ ثانیه بپیماید و بیشینه سرعت آن به ۲۳۰ کیلومتربرساعت می‌رسد، اگرچه هنوز مشخص نیست که آیا این معیارها با استفاده از قابلیت اکسترابوست به دست آمده‌اند یا خیر. بی‌ام‌و ۳۳۰e همچنین می‌تواند به تجهیزات مختلف تجهیز شود که از جمله می‌توان در نسخه‌ی ام اسپرت (M Sport) به سیستم تعلیق انطباقی و ترمز‌ها اشاره کرد.

بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 7

بی‌ام‌و ۳۳۰e می‌تواند در حالت هیبرید به سرعت ۱۱۰ کیلومتربرساعت برسد؛ با جابجایی به حالت تمام برقی، این سدان قادر خواهد بود با سرعت ۱۴۰ کیلومتربرساعت حرکت کند. باتری لیتیوم‌یون ۱۲ کیلووات ساعت در زیر صندلی عقب و جلوی باک بنزین قرار دارد و در حالت تمام برقی شعاع حرکتی بین ۵۹ تا ۶۶ کیلومتر به بی‌ام‌و ۳۳۰e می‌دهد. باتری فضای صندوق عقب خودروی بی‌ام‌و را کمی کاهش می‌دهد، اما خواباندن و خم کردن صندلی عقب فضای ذخیره‌سازی بیشتری در صورت نیاز در اختیار خواهد گذاشت. البته خودروساز آلمانی برای اولین‌بار مدل تورینگ (Touring) بی‌ام‌و ۳۳۰e را هم عرضه می‌کند؛ هرچند که این مدل تا تابستان سال ۲۰۲۰ وارد بازار نخواهد شد.

بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 9

جزئیات مربوط به قیمت‌گذاری بی‌ام‌و ۳۳۰e در آینده مشخص می‌شود.

بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 11بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 12بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 13بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 14بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 15بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 16بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 17بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 18بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 19بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 20بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 21بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 22بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 23بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 24بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 25بی ام و ۳۳۰e پلاگین هیبرید مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد - 26

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

توصیف یک «شاسی بلند» در سه کلمه: لوکس، پرقدرت و متشخص! (+فیلم و تصاویر)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
با این توضیحات؛ امروز سراغ یک اکس تی۶ مدل ۲۰۲۰ می‌رویم تا زبان طراحی جدید این برند باسابقه در کلاس کراس اوور را بررسی کنیم. اکس تی۶ یک کراس اوور سه ردیفه (صندلی) است که از نظر اندازه میان اسکالید فول سایز و اکس تی۵ قرار می‌گیرد. کابیندر تولید فضای داخلی کابین اکس تی۶ از مواد باکیفیتی استفاده شده که در همان نگاه اول رضایت مشتری را جلب می‌کند. اما ابا این وجود هندلینگ مدل اسپرت و لاکژری تفاوت خاصی با یکدیگر را در آزمون‌های رانندگی نشان نداده‌اند. قیمت مدل مجهز به سامانه تمام چرخ محرک از ۵۵۶۹۰ دلار برای مدل لاکژری و ۵۸۰۹۰ دلار برای مدل اسپرت آغاز می‌شود.

تماشا کنید؛ موتورسیکلتی که در سیمان خیس گیر کرده است!

چرخانچرخان1 روز قبل
شاید تاکنون نمونه این‌طور اتفاقات عجیب را درجایی دیده و از کسی شنیده باشید اما این موتورسیکلت هایابوسا که در دیترویت آمریکا، داخل سیمان خیس گیرکرده است، در نوع خود یک شاهکار محسوب می‌شود. همان‌گونه که مشاهده می‌کنید، راننده این موتورسیکلت نگون بخت، بدون توجه به علائم جاده‌ای برای کارهای ساختمانی، به‌گونه‌ای به داخل سیمان رانده است که لاستیک عقب موتور کامل درون آن گیرکرده است. هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه مدت‌زمانی این موتورسیکلت، داخل سیمان گیرکرده است وجود ندارد اما همان‌گونه که در فیلم دیده می‌شود، یک نفر در حال تماس گرفتن برای بیرون آورد موتور از این سیمان‌ها دیده می‌شود. اگرچه معلوم نیست که این حادثه چگونه اتفاق افتاده است اما بر اساس همین ویدئو کوتاه می‌توان متوجه شد که جاده در قسمت مورد نظر، با علائم ترافیکی مخصوص، بسته‌شده است. پس ممکن است که راننده، توجه‌ای به آن‌ها نکرده و یا فکر نمی‌کرده که سیمان خیس، انتظار یک راننده حواس‌پرت را می‌کشد!

فیلم | خسارت نیروی امنیتی به اپل استور برای گرفتن یک مگس!

خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
در ۱۰۰ کیلومتری شیراز، یکی از تاریخی‌ترین و زیباترین شهرهای استان فارس وجود دارد که سال‌های دور میهمان پادشاهی بوده است که علاقه‌های عجیب و غریب و بلندپروازی‌هایش سرنوشت تاریخ را تغییر داد. اگر از قدمت این شهر بپرسید باید گفت که به دوران هخامنشیان و حمله‌ اسکندر و در نهایت به اواخر دوران اشکانی و ابتدای شکل گیری حکومت ساسانیان خواهد رسید.

آتش گرفتن خودروی خوش شانس‌ترین مرد جهان! + فیلم

رکنارکنا18 ساعت قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، سرنشینان یک خودروی سواری در برزیل، در بهترین زمان ممکن از آن خارج شدند. آنها لحظاتی قبل از آتش گرفتن خودرو از آن پیاده شدند اما اقبال آنها به اینجا ختم نشد. درست در همین لحظه، یک کامیون آتش نشانی که از کنار آنها عبور می‌کرد که با دیدن شعله‌های آتش، ماموران عملیات اطفاء حریق را آغاز کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
فروش اقساطی ۳ محصول ایران خودرو به صورت اقساطی با تحویل فوری ویژه ۳۰ مرداد اجرایی می‌شود. به گزارش خبرنگار عصر ایران شرکت ایران خودرو اعلام کرد طرح فروش اینترنتی اقساطی محصولات این شرکت از ساعت ۱۱ صبح چهارشنبه ۳۰ مرداد در وبسایت فروش ایران خودرو به نشانی esale. ikco. ir آغاز خواهد شد. در این طرح خودروهای پژو ۲۰۶ صندوقدار، پژو پارس TU۵ و پژو ۴۰۵ به صورت اقساطی با تحویل ۳۰ روزه انجام می‌شود. شرایط و توضیحات روش فروش اعتباری: در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک‌های طرح «سامانه صیاد» را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. ضمنا «چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا» از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و …) وجود ندارد.
برنابرنا23 ساعت قبل
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، در توییتر خود نوشت: بازداشت چند نفر در ایران خودرو یک ظاهرسازی تکراری است. به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، «حشمت الله فلاحت پیشه»، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، در توییتر خود نوشت: «بازداشت چند نفر در ایران خودرو یک ظاهرسازی تکراری است. رانت خودرو به حدی فراگیر است که آن را به مصون‌ترین قلعه در مقابل قوانین کشور تبدیل کرده است. تا زمانی که فهرست بهره‌مندان از هزینه‌های تحمیلی به مردم اعلام نشود، این رانت خونین ادامه دارد.»

نظرها

اخبار بیشتر