تیزر جدید «پستچی پابلو نرودا» رونمایی شد/ببینید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. فرهنگ

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان اردبیل گفت: ۶ پروژه اداره کل میراث فرهنگی استان با اعتباری بالغ بر ۳۶ میلیارد تومان در سفر رئیس جمهور به اردبیل به بهره برداری می‌رسد. وی افزود: این پروژه‌ها شامل هتل، هتل آپارتمان، واحد پذیرایی و آبدرمانی و اقامتی است که در شهرستان‌های اردبیل، نیر و مشگین‌شهر مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. پل معلق هیر در سفر رئیس جمهور به بهره‌برداری می‌رسدمدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ادامه داد: پروژه پل معلق تمام شیشه‌ای هیر نیز بخشی از این طرح‌ها می‌باشد که در جریان سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. فلاحی با اشاره به اهمیت این پروژه‌ها در توسعه گردشگری استان و ایجاد اشتغال در منطقه، تاکید کرد: کل میزان اشتغالزایی این پروژه‌ها ۸۹ نفر است که رقم اشتغالزایی غیرمستقیم آن به مراتب بیشتر از آن خواهد بود.

کلافه؛ رضا یزدانی

تابناکتابناک1 روز قبل

یکی از شادترین روز‌های انقلاب بازگشت آزادگان بود

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
سردار رحیمی در مراسم تقدیر از خانواده جانبازان، آزادگان و شهدا هشت سال دفاع مقدس در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: باورمان این است که سهم اصلی تمام موفقیت‌ها در طول ۴۰ سال متعلق به خانواده ایثارگران و آزادگان است. وی گفت: نیروی انتظامی امروز تصمیم گرفت که به پاس تمام رشادت‌ها و مقاومت‌های این عزیزان در طول اسارت همانند سال‌های گذشته از این عزیزان تقدیر کند. فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: یکی از اولویت‌های ویژه ما توجه به خانواده ایثارگران است که حداقل در طول سال یک بار آن‌ها را پذیرایی و هر دو ماه یک بار نیز نشستی با این عزیزان برای حل مشکلات آن‌ها داریم.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
موسوی، راوی کتاب، خاطرات ارزشمندی از دوران اسارت در عراق و همچنین در دست کومله دارد. بعد از اتمام جنگ، بنیاد حفظ آثار و حوزه هنری به فکر ثبت خاطرات جنگ افتادند و من نیز کم‌کم بخشی از کارم را به خاطره‌نویسی دفاع مقدس اختصاص دادم. بعد از انجام مصاحبه‌ها، با کمک حوزه هنری، مستند داستانی از خاطرات موسوی تهیه شد. از اردوگاه‌های عراق تا زندان‌های کومله؛ داستان جذاب فرار اولین اسیر ایرانیخاطرات موسوی از چند وجه حائز اهمیت است؛ نخست اینکه او اولین اسیری است که موفق شد از اردوگاه‌های عراق فرار کند، همین نکته کتاب را خواندنی می‌کرد. رفتار ایرانی‌ها با اسرای عراقی کاملا با آنچه در اردوگاه‌های عراق رخ داد، متفاوت بود.

برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در فیروزکوه تقدیر شدند

5+
نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشورنهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور2 ساعت قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین8 ساعت قبل
استان تاریخی ایران را می‌توان فارس نامید، تمامی جاذبه‌های تاریخی موجود در این استان خود گواه این امر هستند، از تخت جمشید گرفته تا حافظیه و شاه چراغ و …در این مطلب باز هم موضوعی را مطرح می‌کنیم که در نوع خود بسیار هیجان انگیز است و برگی دیگر از تاریخ سرزمین بزرگمان را رو می‌کند، پس همراهمان باشید.

نظرها

اخبار بیشتر