فیلم/ اشاره روحانی به وعده‌های انتخاباتی سال۹۶
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. سیاسی

فیلم/ اشاره روحانی به وعده‌های انتخاباتی سال۹۶

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
رئیس جمهور: زندگی مردم توأم با سختی است؛ اما مسیر اقتصادی طی ماه‌های اخیر روند مثبت و باثباتی یافته است.

دریافت ۴ MB

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

سخنان یک جوان در مواجهه با رهبر انقلاب

تابناکتابناک1 روز قبل
یکصد و پانزده نفر از مدال‌آوران المپیادهای علمی کشوری و جهانی به همراه اعضای تیم ملی والیبال جوانان ایران چندی پیش با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. در جریان این دیدار یکی از مدال آوران المپیادهای علمی خارج از روال درخواست سخن گفتن را مطرح کرد و نقدش را نسبت به وضعیت کشور و آنچه فرار از مغزها خواند، مطرح کرد. این سخنان و پاسخ رهبری را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
مادورو در یک سخنرانی تلویزیونی تأیید کرد که مذاکراتی مخفی میان آنها با دولت آمریکا برای حل‌وفصل درگیری‌های این دو کشور در جریان بوده است. به گفته این استاد دانشگاه، اگر ارتباط صرفا بین دولت‌های ترامپ و مادورو باشد، مخالفان تضعیف خواهند شد. بااین‌حال با وجود حمایت گسترده بین‌المللی، گوایدو نتوانسته مادورو را از قدرت برکنار کند و ارتش را به سوی خود بکشاند. در این میان کشورهایی مانند روسیه، چین و ترکیه که روابط تجاری بیشتری با دولت ونزوئلا دارند در این درگیری‌ها از مادورو حمایت کرده‌اند. بسیاری حتی بر این باورند که بدون حمایت روسیه، مادورو نمی‌توانست این‌چنین درباره مخالفان و حامیان بین‌المللی‌شان مقاومت کند.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
مدیر ارتباطات دفتر نخست وزیر دانمارک در مورد لغو سفر ترامپ گفت: تصمیم رئیس جمهوری آمریکا بسیار تعجب برانگیز است. «هل تورنینگ» نخست وزیر سابق دانمارک نیز در این مورد گفت: ترامپ با این رفتار خود به مردم دانمارک و گرینلند توهین کرد. «راسموس جارلوف» وزیر سابق مالی و تجارت دانمارک نیز با انتقاد از این رفتار رئیس جمهوری آمریکا گفت: من به عنوان یک شهروند دانمارکی از این بی احترامی ترامپ بسیار ناراحت شده‌ام. جارلوف افزود: ترامپ چطور به خود اجازه می‌دهد که در مورد خرید منطقه گرینلند سخن بگوید. سخنگوی کاخ سفید نیز تایید کرد که بازدید ترامپ از دانمارک لغو شده است.
موجموج20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری موج یزد، سردار اکبر فتوحی فرمانده اسبق سپاه الغدیر در یادواره ۱۵ شهید گمنام شهرستان میبد که در پایگاه پهپادی حضرت نبی اکرم (ص) برگزار شد، اظهار داشت: شهدا، افرادی بودند مانند ما ولی تفاوت آنها در این بود که دستور خدا را با دقت اطاعت کردند و ولایتمداری را در حد اعلی به جا آوردند، که شهادت در راه خدا به این واسطه نصیبشان شد. وی با اشاره به مقام والای شهدا در نزد خدا، افزود: باید از این مقربان درگاه الهی بخواهیم که ما را از غرور، تعصب، حزب‌بازی، سیاست‌زدگی و خودسری جدا کنند و اخلاص و معرفت و تقوا را نصیب ما کنند، چون آنها به واسطه مقامشان، این توانایی را دارند. سردار فتوحی بیان داشت: برخی بر خلاف رویه شهدا، به جای اینکه ولایتمدار باشند و اوامر رهبری را اطاعت کنند، خودسری می‌کنند و دم از مذاکره با آمریکا می‌زنند در حالی که سال‌ها نتیجه بی ثمر این مذاکرات را دیده‌اند. وی با اشاره به ترس برخی از هیبت آمریکا و سایه جنگ، تصریح کرد: اگر آمریکا قدرتی داشت و می‌توانست جنگی را شروع و به پایان برساند، در یمن، لبنان و در سوریه مستقیم وارد جنگ می‌شد، در حالی که با یک تذکر رهبری تهدید ورودش به جنگ سوریه را فراموش کرد. سردار اکبر فتوحی گفت: آمریکا بارها مانند واقعه طوفان شن طبس، هدف قرار گرفتن پهپاد پیشرفته‌اش و اسارت تفنگداران دریایی‌اش طعم شکست از انقلاب را چشیده است و می‌داند که اگر باز هم با ایران اسلامی درگیر شود به نابودی خودش می‌انجامد.
ایسناایسنا17 ساعت قبل
رییس سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه فرار مالیاتی به معنای خیانت و دست کردن در جیب ملت و بیت المال است، گفت: کسانی که اصل بدهی مالیاتی خود را تا تاریخ ۳۰ مهر ماه امسال پرداخت کنند خوش حساب به شمار می‌آیند و جرایم مالیاتی آن‌ها نیز بخشوده می‌شود. رییس سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه فرار مالیاتی جرم است و کسانی که از پرداخت مالیات فرار می‌کنند سر و کار آن‌ها با دستگاه قضا است، گفت: یکی دیگر از مهم‌ترین اهدافی که در سازمان امور مالیاتی دنبال می‌شود، بحث مقابله با فرار مالیاتی است. فرار مالیاتی به معنای خیانت و دست کردن در جیب ملت و بیت المال است. به دلیل ویژگی هایی که در اقتصاد خوزستان وجود دارد، زمینه برای فرار مالیاتی فراهم است. اگر ۱۰۰ درصد درآمدهای مالیاتی کشور وصول شود، تقریبا نصف حقوق و مزایای کارکنان حاکمیت فراهم شده است.

فیلم/ شعرخوانی در مدح امام کاظم (ع) در محضر رهبر انقلاب

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر