فیلم| روحانی: هرگز نباید از مذاکره فرار کنیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصادنیوز
  4. اقتصادی

فیلم| روحانی: هرگز نباید از مذاکره فرار کنیم

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز |

اقتصادنیوز؛ برئیس‌جمهوری در جلسه امروز هیئت دولت گفت: هیچگاه نباید از مذاکره فرار کنیم. در شرایط مناسب، همواره آماده مذاکره و تعامل هستیم. گاهی با مذاکره و گاهی با ایستادگی؛ باید مسیر خود را تا پیروزی ادامه دهیم.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فرود اضطراری هواپیما در بزرگراه‌های اصلی کرواسی +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین18 ساعت قبل
فرود اضطراری هواپیمایی کوچک بر روی یکی از بزرگراه‌های اصلی کرواسی رانندگان را غافلگیر کرد. این هواپیما حامل یک زن و مربی پرواز او بود که به‌دلیل نقص فنی هواپیما مجبور به فرود اضطراری شدند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
تنش‌های گسترده بین ایران و امارات متحده تاکنون علاوه بر فرصت‌های دیپلماتیک، فرصت‌های اقتصادی بسیاری را از بین برده است. در دوره‌های مختلف ما با نوسان این رابطه اقتصادی مواجه بوده‌ایم اما هرگز شاهد قطع شدن این رابطه نبوده‌ایم. نوع برخورد مسئولان اقتصادی امارات و صرافی‌های آنجا با ایران چنان بد بود که باعث کاهش بخشی از سرمایه‌گذاری خارجی امارات در آن سال‌ها شد. گزارشات تاجرانی که سال‌ها از ایران در امارات فعالیت می‌کردند حاکی از بی ثباتی گسترده در تصمیمات و رویکردهای آنها بود. به‌نظر می‌رسد در آینده تعاملات ما درحوزه‌های نفتی و غیر نفتی دوباره افزایش یابد و راه افتادن برخی کانال‌های مالی در این حوزه، تاییدی بر صحت این رویکرد در بین حاکمان امارات است.

بررسی موضوع بهره برداری از معادن سنگ و موانع و راهکارهای پیش رو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
اگر پهنه‌ای را به بخش خصولتی واگذار کنیم مشکلی در بخش اکتشاف حل نکرده‌ایم. در این لحظه باید گفت بزرگنمایی یک بخش و زیر سوال بردن زحمات سنگ برها و تولید کنندگان درست نیست. او با تکذیب گفته‌های شریفی دبیرکل انجمن سنگ کشور افزود: در حال حاضر بسیاری از واگذاری‌های پهنه‌ها و معادن در دست خصوصی هاست. علیزاده نایب رئیس کمیسیون منابع طبیعی مجلس در استودیو گفت: متأسفانه در دولت، طوری بنا گذاشته شده که شمشیر دو لبه در دست منابع طبیعی قرار می‌گیرد و به غیر از مجلس و وزارت صمت کسی نمی‌تواند جلوی تصمیم منابع طبیعی را گرفته و کاری انجام دهد. شاید لازم باشد کمی قانون را شل کنیم و از قدرت منابع طبیعی بکاهیم زیرا منابع طبیعی هر طور که دلش می‌خواهد عمل می‌کند.
ایسناایسنا13 ساعت قبل
به دنبال اعلام مصوبه سازمان صنعت، معدن و تجارت کشور مبنی بر قیمت عرضه مرغ گرم در سراسر کشور به مبلغ ۱۲۹ هزار ریال، این کالای تولیدی مازاد مصرف در استان یزد در این استان و شهرستان‌های تابعه‌ی آن کمیاب شده است ولی در عین حال مسئولان همچنان بر رعایت قیمت مصوب کشوری تاکید دارند و از برخورد جدی با متخلفان می‌گویند. به گزارش ایسنا، کم‌ شدن گوشت مرغ گرم در برخی شهرستان‌های یزد مانند ابرکوه، گلایه مردم و واحدهای صنفی عرضه‌کننده این محصول و همچنین اصناف وابسته را به دنبال داشته است. مدیر یکی از فروشگاه‌های عرضه مرغ در ابرکوه در این رابطه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا مدعی شد: در حال حاضر قریب هشت روز است که حتی یک کیلو گوشت مرغ هم وارد شهرستان نشده و این روزها اکثر کسانی که توانایی دارند از شهرهایی همچون اقلید، آباده، سورمق در استان فارس، مرغ را با قیمت‌های ۱۵۰ و ۱۶۰ هزار ریال تهیه می‌کنند. صاحب یک رستوران هم که چند روزی است تعداد مشتریانش به کاهش یافته است در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا مدعی شد: بیش از یک هفته است که در هیچ ‌یک از واحدهای صنفی عرضه گوشت مرغ این کالا وجود ندارد و برخی افراد به اقتضای کسب و کارشان مجبورند با تحمل هزینه رفت ‌و آمد، گوشت مرغ مورد نیازشان را از استان‌های مجاور تامین کنند. «سید مسعود میرحسینی» رییس اداره صمت ابرکوه در این خصوص در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: ستاد تنظیم بازار کشور قیمت گوشت مرغ را به طور سراسری ۱۲۹ هزار ریال اعلام کرده و این قیمت در جلسه‌ای که روز چهارشنبه‌ی هفته پیش نیز در محل استانداری یزد برگزار شد، تأیید و مصوب شد.
صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
آقای رحمانی ادامه داد: این یک تکلیف برای خود و همه ارکان وزارت صنعت، معدن و تجارت است که با همه قوا و توان خود پای کار و پشتیبان تولید کشور باشیم. آقای رحمانی افزود: ضرورت حفظ وضعیت موجود تولید و اشتغال باید مواردی همچون فعال سازی ظرفیت‌های خالی واحدها، توسعه تولیدات و ساخت داخل تعمیم داده شود. وی گفت: توجه دقیق به مطالبات صنعتگران و بهره گیری از ظرفیت‌های تشکل‌های بخش خصوصی راهبرد وزارت صمت به شمار می‌آیند و باید در سطح استان‌ها مورد عنایت ویژه مدیران قرار گیرد. وی ادامه داد: استان‌ها در رصد و پایش اطلاعات واحد‌های صنعتی دقت بیشتری داشته باشند و مانع سواستفاده‌های احتمالی شوند. باید تمرکز کنیم که ظرفیت‌ها را ارتقاء دهیم و واحد‌های فعال را نوسازی و همچنین افزایش ظرفیت یا طرح‌های توسعه‌ای برای واحد‌های موجود آن‌ها را داشته باشیم.

بلک اس؛ هیولای اینفینیتی به خیابان‌ها می‌آید! (+تصاویر)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
همین مساله بهانه‌ای شده تا رسانه‌های مطرح جهان در حوزه خودرو باردیگر پروژه بلک اس را مورد توجه قرار دهند. بنابراین بلک اس با استفاده از فناوری فرمول۱ خود تا ۴۰ درصد برابر ۱۶۳ اسب بخار توان بیشتری را ارائه داده است. درپوش موتور عضلانی با خطوط مشخص قسمت دیگر از عناصر مهم تشکیل دهنده نمای جلوی بلک اس محسوب می‌شود. بلک اس در نمای عقب نیز یک اثر هنری خودرویی محسوب می‌شود. در تصویر مربوط به کابین بلک اس، لوگوی برند او ام پی ریسینگ جلب توجه می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر