تحلیلگر برجسته جهان عرب: اگر امارات و عربستان مقابل ایران کوتاه نیایند با سر سقوط می‌کنند + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

تحلیلگر برجسته جهان عرب: اگر امارات و عربستان مقابل ایران کوتاه نیایند با سر سقوط می‌کنند + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
قدرت ایران در پاسخ به تجاوز کشورهای سلطه‌جو موضوع صحبت‌های کارشناس الجزیره و تحلیلگر برجسته جهان عرب شده است.
تحلیلگر برجسته جهان عرب: اگر امارات و عربستان مقابل ایران کوتاه نیایند با سر سقوط می‌کنند + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، کارشناس الجزیره و تحلیلگر برجسته جهان عرب با اشاره به قدرت نظامی ایران و پاسخ کوبنده جمهوری اسلامی به کشورهای غربی گفت: اگر امارات و عربستان سعودی مقابل ایران کوتاه نیایند با سر سقوط می‌کنند.

بیشتر بخوانید: کنایه مجری شبکه سعودی به سکوت انگلیس در برابر اقدام ایران + فیلم 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقدام جنون آمیز راننده تریلی در بزرگراه + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران21 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک راننده تریلی با حرکت معکوس در یکی از بزرگراه‌های چین، جان خود و دیگر راننده‌ها را به خطر انداخت. او پس از تلاش بسیار برای دور زدن در بزرگراه، سرانجام موفق شد بدون ایجاد حادثه، چند صد متری را به صورت معکوس حرکت کند اما در نهایت توسط پلیس متوقف شد. انتهای پیام/
اقتصادنیوزاقتصادنیوز20 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، محمد کشتی‌آرای در مورد آخرین وضعیت بازار طلا و سکه گفت: با توجه به عدم تغییر قیمت اونس جهانی و ثبات در بازار ارز داخلی، تقاضا برای سکه و طلا در روزهای اخیر کاهش داشته و تعادل نسبی در بازار برقرار است بطوریکه نرخ انواع سکه نسبت به روزهای چهارشنبه و پنجشنبه تغییر قابل محسوسی نداشته است. وی ادامه داد: در حال حاضر حباب سکه به ۸۰ هزار تومان رسیده است که در سه سال اخیر بی‌سابقه بوده است. باید توجه داشت که بیشترین سطح حباب در این بازه زمانی ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان بود. این کارشناس بازار طلا و سکه در مورد آخرین نرخ اواع سکه گفت: در حال حاضر نرخ هر قطعه سکه تمام با طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، سکه تمام با طرح جدید ۴ میلیون و ۱۸۵ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۳۹۰ میلیون تومان و سکه‌های گرمی نیز ۹۷۰ هزار تومان است. به گفته وی؛ نرخ هر مثقال طلا یک میلیون و ۸۰۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۱۶ هزار تومان است.

نظرها

اخبار بیشتر