آغاز پویش «مشق احسان»
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

آغاز پویش «مشق احسان»

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
پویش مشق احسان با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در هفتمین نمایشگاه نوشت افزار ایرانی با عنوان ایران نوشت برگزار شد

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در وبسایت خبری بخوانید: آخرین اخبار فرهنگ و هنر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
سوگیری بخش قابل توجهی از رسانه‌ها در حوزه‌های غیرسیاسی نیز تحت تأثیر گارد سیاسی آن‌ها قرار دارد. به عنوان یک نمونه ملموس، سفر خارجی «رامبد جوان» و نحوه پرداختن شبکه ماهواره‌ای «من و تو» به ماجرا، قابل بررسی است. تصویر رامبد در شبکه من وتو (قبل از مصاحبه) اما پس از آنکه رامبد شایعه مهاجرت از ایران را تکذیب کرد و طی مصاحبه‌ای از قصد خود برای تولید فصل جدید خندوانه خبر داد، ورق برگشت. تصویر رامبد در شبکه من وتو (بعد از مصاحبه) نظرسنجی کانال تلگرامی من وتوآیا واقعا مردم ایران با تولید و پخش فصل جدید «خندوانه» مخالفند؟! برنامه‌ای که در دوره‌های متوالی از سوی افکارعمومی به عنوان محبوب‌ترین جنگ تلویزیونی انتخاب شده است.

پایان جشنواره نمایشهای آیینی و سنتی

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
گزارش تصویریپایان جشنواره نمایشهای آیینی و سنتینوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی که به مدت یک هفته با اجرای ۱۵۱ اثر در کاشان و تهران برگزار شد، امشب پایان می‌یابد
تسنیمتسنیم18 ساعت قبل
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، ابوالفضل توکلی کارگردان مستند «نامه‌های شنیدنی» درباره این مستند گفت: مراسم پاسداشت استاد سعید مظفری دوبلور پیشکسوت و رونمایی از مستند پرتره ایشان دوشنبه با حضور مدیران شبکه مستند، بزرگان عرصه دوبله، اهالی رسانه و جمعی از هنر دوستان در فرهنگسرای این سینا برگزار می‌شود. تهیه‌کننده و کارگردان مجموعه مستندهای پیشکسوتان صدا و دوبله افزود: برای ساخت مستند سعید مظفری دوبلاژ پیشکسوت به دیدار ایشان در واحد دوبلاژ رفتم و خودم را معرفی کردم، خوشبختانه آقای مظفری پس از تماشای مستندهایی که قبلا ساخته‌شده با مستند پرتره‌ای درباره خودشان موافقت کردند. از رضا آفتابی و حامد عزیزی تشکر می‌کنم که به‌عنوان مدیران دوبلاژ اجازه دادند روند دوبلاژ فیلم‌ها را تصویربرداری کنیم. او با درخواستی از مدیران دوبلاژ برای ضبط داخلی در استودیوها و فیلم گرفتن از پیشکسوتان گفت: خواهشمندم بپذیرند تا بتوانیم از این بزرگان در زمان حال، وقتی دوبله می‌کنند، فیلم داشته باشیم. آیین پاسداشت از سعید مظفری و رونمایی از مستند «نامه‌های شنیدنی» روز دوشنبه ۲۸ مرداد ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰:۳۰ در فرهنگسرای ابن‌سینا واقع در شهرک غرب، بلوار ایران‌زمین برگزار می‌شود و ورود برای عموم آزاد است.

کلافه؛ رضا یزدانی

تابناکتابناک21 ساعت قبل
تسنیمتسنیم22 ساعت قبل
موسوی، راوی کتاب، خاطرات ارزشمندی از دوران اسارت در عراق و همچنین در دست کومله دارد. بعد از اتمام جنگ، بنیاد حفظ آثار و حوزه هنری به فکر ثبت خاطرات جنگ افتادند و من نیز کم‌کم بخشی از کارم را به خاطره‌نویسی دفاع مقدس اختصاص دادم. بعد از انجام مصاحبه‌ها، با کمک حوزه هنری، مستند داستانی از خاطرات موسوی تهیه شد. از اردوگاه‌های عراق تا زندان‌های کومله؛ داستان جذاب فرار اولین اسیر ایرانیخاطرات موسوی از چند وجه حائز اهمیت است؛ نخست اینکه او اولین اسیری است که موفق شد از اردوگاه‌های عراق فرار کند، همین نکته کتاب را خواندنی می‌کرد. رفتار ایرانی‌ها با اسرای عراقی کاملا با آنچه در اردوگاه‌های عراق رخ داد، متفاوت بود.
موجموج18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، نشست خبری هیات مدیره خانه سینما در آستانه برگزاری مجمع عمومی این تشکل صنفی در محل ساختمان شماره یک خانه سینما برگزار شد‌. در ابتدای این نشست همایون اسعدیان ضمن بیان شرایط برگزاری مجمع عمومی خانه سینما تصریح کرد: هیات مدیره تلاش کرده یک مجمع عمومی که هیچ تردید حقوقی نداشته باشد را برگزار کند و قرار نیست هیچکس از خانه سینما برود و هیچ خدماتی از هیچ کدام از اعضا سلب شود. حتی به نمایندگی از شورای‌عالی تهیه کنندگان، سیدضیاء هاشمی در جلسات ما در مورد مجمع عمومی حضور داشته و شرایط حضور را هم به ایشان گفته‌ایم و حتی پیشنهادات تهیه کنندگان را هم از همین طریق شنیده‌ایم. حتی سایتی که با بودجه آقای شمقدری برای زدن خانه سینما تاسیس شده الان به دلسوزان خانه سینما تبدیل شده‌اند! البته اعتقاد قلبی و شخصی من این است که حضور این دو صنف در هیات مدیره مفیدتر خواهد بود.

نظرها

اخبار بیشتر