مرگ فجیع ۲۷۰ نفر به دلیل باران‌های سیل‌آسا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

مرگ فجیع ۲۷۰ نفر به دلیل باران‌های سیل‌آسا

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: طی دو هفته گذشته بیش از ۲۷۰ نفر در مناطق مختلف هند بر اثر باران‌های موسمی و سیل‌های ناشی از آن جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش رکنا، به نقل از اسپوتنیک، طی دو هفته گذشته باران‌های موسمی و سیل‌های ناشی از آن، بیش از ۲۷۰ قربانی داشته است.

در اواخر ماه ژوئن باران‌های موسمی به مناطق جنوبی و غربی هند رسید که منجر به جاری شدن سیل در تعدادی از شهر‌ها شد که در کل، چند صد هزار نفر ناچار به تخلیه منازل خود شدند. به گفته کارشناسان، باران‌های موسمی فعلی از مخرب‌ترین آن‌ها در ۱۰ سال گذشته بوده‌اند.

در خبری بخوانید: اخبار حادثه ی امروز تهران

لازم به ذکر است که عملیات جستجو و نجات در ایالت‌های آسیب دیده ادامه دارد و نیرو‌های مسلح نیز به این عملیات اعزام شده‌اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

بازی با مرگ مرد میانسال هنگام وقوع سیل! + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
مرد میانسال هندوستانی که حین وقوع سیل در عملی خطرناک قصد عبور از عرض یک رودخانه خروشان را داشت بر اثر شدت جریان آب در رودخانه غرق شد. قربانی پس از جاری شدن سیل قصد داشت با عبور از عرض رودخانه خود را به سمت دیگر رودخانه برساند که جانش را از دست داد. در ابتدای ویدئو، قربانی در حالی که عده زیادی نظاره‌گر او هستند در تلاش برای عبور از عرض رودخانه دیده می‌شود. این ویدئو، مرد را در حالی که پس از انتقال توسط جریان آب به بخش‌های عمیق رودخانه در حال جدال با مرگ است، نشان می‌دهد. بارش شدید باران موجب جاری شدن سیل در چند منطقه در هندوستان طی هفته‌های اخیر شده بود.

فیلم/چرا سلبریتی‌ها از بازداشت نوشین جعفری به وحشت افتاده‌اند؟

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
پس از دستگیری نوشین جعفری بسیاری از اهالی سینما در اقدامی هماهنگ به حمایت از او پرداختند و وی را تنها یک عکاس معمولی معرفی کردند. آیا دستگیری یک عکاس معمولی می‌تواند تنها دلیل این همهمه مجازی باشد؟

فیلم/ دختر است دیگر!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ اوضاع بحرانی فاضلاب در اهواز

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 ساعت قبل

فرود اضطراری هواپیما در بزرگراه‌های اصلی کرواسی +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
فرود اضطراری هواپیمایی کوچک بر روی یکی از بزرگراه‌های اصلی کرواسی رانندگان را غافلگیر کرد. این هواپیما حامل یک زن و مربی پرواز او بود که به‌دلیل نقص فنی هواپیما مجبور به فرود اضطراری شدند.

دستگیری اراذل و اوباش در جنوب پایتخت

مهرمهر22 ساعت قبل
پلیس ۳ نفر از اراذل و اوباشی که چند شب پیش با استفاده از سلاح سرد از جمله قمه و شمشیر، مخل امنیت منطقه جنوب غرب تهران شده بودند، دستگیر کرد.

نظرها

اخبار بیشتر