پیوست فرهنگی و چرایی ورود بعضی فرهنگ‌ها
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

پیوست فرهنگی و چرایی ورود بعضی فرهنگ‌ها

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
وقتی از پیوست فرهنگی حرف می‌زنیم دنبال این سؤال هستیم که در طول سالها، تمام دولت ها، مسؤلان و بودجه بگیران کشور در کنار فرصت‌های مختلف انواع طرحها، چقدر آسیب ورود بعضی فرهنگ‌ها را جدی گرفتند

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خبری: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | فینال عصر جدید با طعم ماه عسل!

خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل
در ۱۰۰ کیلومتری شیراز، یکی از تاریخی‌ترین و زیباترین شهرهای استان فارس وجود دارد که سال‌های دور میهمان پادشاهی بوده است که علاقه‌های عجیب و غریب و بلندپروازی‌هایش سرنوشت تاریخ را تغییر داد. اگر از قدمت این شهر بپرسید باید گفت که به دوران هخامنشیان و حمله‌ اسکندر و در نهایت به اواخر دوران اشکانی و ابتدای شکل گیری حکومت ساسانیان خواهد رسید.

هنرمندان غدیر به حوزه هنری آمدند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
سینماپرسسینماپرس1 روز قبل
سینماپرس: مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوانان در شب عید سعید غدیر خم با حضور فعالان و دوستداران سینمای کودک و با آرزوی روزگاری خوش برای سینمای کودک برگزار شد. به گزارش خبرنگار سینماپرس سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان بارحضور هنرمندان، اهالی رسانه، مسئولان و خانواده‌های اصفهانی در باغ غدیر افتتاح شد. همزمان با اجرای این قطعه، پرچم روی ضریح حرم حضرت علی (ع) در نجف توسط همسران و فرزندان ۴ شهید مدافع حرم روی صحنه به نمایش درآمد. بسیار خوشحالم که توانستیم سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را با دائمی شدن آن در اصفهان برگزار کنیم. و چه زیباست این شب و امیدوارم هر شب و هر روز ایران ما اینچنین زیبا باشد و به امید داشتن چنین روزهایی جشنواره سی و دوم فیلم‌های کودکان و نوجوانان را آغاز می‌کنیم.
فراروفرارو9 ساعت قبل
به گزارش ایرنا، «مهشید رابطیان» افزود: اوج نیاز به آموزش مسایل جنسی در کودکان در سن چهار سالگی به بعد اتفاق می‌افتد. در این زمان است که کودکان اعضای تناسلی خود را کشف می‌کنند و نسبت به موارد جنسی کنجکاوتر و می‌خواهد اسم و کارکرد آنرا بپرسد و یا اینکه چرا اعضای تناسلی دختر با پسر تفاوت دارد. دوره شش تا ۱۱ سالگیرابطیان افزود: از شش سالگی تا ۱۱ سالگی که دوران نهفته جنسی است و پیش از بلوغ جنسی است. رابطیان گفت: از همه این مسایل مهمتر والدین تلاش کنند فرزند نوجوان خود را در خصوص بهداشت جنسی آگاه کنند. مراقبت هایی که دختران در دوران قاعدگی باید رعایت کنند تا به عفونت مبتلا نشود، هرچقدر فرزندان بزرگتر شدند آموزش جنسی را که یاد گرفتند باید نسبت به بیماری هایی که از طریق جنسی فرزند ابتلا پیدا می‌کند، حتما آگاه سازند و روش جلوگیری از آلودگی به این بیماری‌ها را هم بیاموزد.
صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، هیئت رزمندگان اسلام ۲۲۰ کاروان شادی را به مناسبت عید غدیر از صبح امروز به سراسر استان تهران اعزام کرد که ۱۱۰ کاروان در پایتخت و ۱۱۰ کاروان دیگر به شهر‌های اطراف استان تهران راهی شدند تا در این مراسم مبلغان دینی به بازخوانی خطبه غدیر خم بپردازند و به همراه این مبلغان دینی مدیحه سرایان نوجوان نیز به مدح و ستایش حضرت علی (ع) پرداختند. در این مراسم که کاروان‌های شادی در بوستان‌های سراسر استان تهران حضور یافتند هدایایی نیز به مردم اهدا شد، زیرا هدیه دادن در روز عید سعید غدیر خم از سوی علمای اسلام بسیار سفارش شده است.

عید الله الاکبر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر