تصاویر زیبا از فوران کوه آتشفشان در مکزیک
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف

تصاویر زیبا از فوران کوه آتشفشان در مکزیک

الفخبرگزاری الف |
لحظه فوق‌العاده فوران آتشفشان در کولیما مکزیک، ستون بلندی از دود و خاکستر به آسمان می رود.کولیما از شهرهای کشور مکزیک است که در ایالت کولیما قرار دارد.

در ادامه بخوانید

فیلم/ لحظه وحشتناک انفجار جایگاه پمپ بنزین!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز13 ساعت قبل
دوربین نصب شده روی داشبورد یک خودروی عبوری در خیابان‌های کامبوج، لحظه انفجار پمپ بنزین و فرار مردم را ضبط کرده است. علت این حادثه و میزان تلفات آن اعلام نشده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ساعت قبل
سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از تخصصی شدن فعالیت‌های جوانان عضو در این سازمان خبر داد و گفت: با تخصصی شدن این فعالیت‌ها جوانان عضو می‌توانند هم به هلال احمر در ترویج روحیه بشردوستی، ایثار، تعاون، سازگاری اجتماعی و مسئولیت‌پذیری کمک کنند و هم مسیرهای شغلی خود را در آینده پیدا کنند. ا) هستند و تمام کارهای جوانان عضو این سازمان در همه سطوح کانون‌های یادشده داوطلبانه و بدون چشم داشت مالی و به نوعی همه تشکل هستند. سرپرست سازمان جوانان هلال احمر توضیح داد: کانونهای هلال احمر تشکلهای غیرسیاسی و غیردولتی هستند که برای تلاش به منظور تسکین آلام بشری، تأمین احترام انسان‌ها، کوشش در برقراری دوستی و صلح پایدار در میان ملت‌ها و حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها در قالب ضوابط و آیین نامه ‌های مربوطه به منظور تحقق اهداف سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در مراکز امور جوانان هلال احمر، دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی، حوزهها و مدارس علمیه و روستاهای سراسر کشور تاسیس و فعالیت میکنند. این همایش برای نخستین بار از سوی جمعیت هلال احمر برگزار میشود، طبق برنامه ۵ ساله جمعیت هلال احمر، سازمان داوطلبان متولی احصاء دستاوردهای تشکل‌های مردم نهاد کشور و ارایه گزارشی با همین رویکرد است. در این همایش یکروزه از افراد و تشکلهایی که به خصوص در سیل اخیر (فروردین ۹۸) به صورت داوطلبانه و خودجوش برای خدمات رسانی به مردم سیل زده تلاش کرده‌اند، تجلیل به عمل آمد.

فیلمی از سیل هولناک اخیر استانبول

مهرمهر8 ساعت قبل

حمله به میدان نفتی «الشیبه» عربستان پیامی مهم برای امارات

مهرمهر19 ساعت قبل

پیش‌بینی باران در بیشتر استان‌ها

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
امیر سرکرده در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در نواحی شرقی کشور مانند روز‌های گذشته وزش باد‌های ۱۲۰ روزه را در شمال سیستان و بلوچستان داریم که باعث گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در این منطقه خواهد شد، اما وزش باد در نواحی مرکزی کشور شدت کمتری دارد. وی ادامه داد: در شمال و نواحی شرقی استان اصفهان، جنوب سمنان و همچنین استان قم و مرکزی هم وزش باد پیش‌بینی می‌شود. کارشناس هواشناسی تصریح کرد: از بعدازظهر امروز بارش باران در استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب استان فارس و کرمان و نواحی غربی استان هرمزگان پیش بینی می‌شود، البته در همه این استان‌ها بارش نخواهیم داشت و بارش‌ها عمدتا در نواحی کوهستانی و معمولا به طور موقتی و خیلی پراکنده پیش بینی می‌شود. سرکرده خاطرنشان کرد: دمای هوای امروز تهران در گرم‌ترین ساعات به ۳۵ درجه بالای صفر می‌رسد و آسمان تهران و بقیه نقاط کشور صاف خواهد بود.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

نامه‌نگاری‌های تند و تیز میان آیت‌الله یزدی و صادق آملی لاریجانی

خبری1 ساعت قبل

معرفی یک مستند ایرانی به عنوان نماینده اسکار ۲۰۲۰ و واکنش‌ها به این انتخاب

خبری2 ساعت قبل

اخبار روز بازار مسکن - یکشنبه ۲۷ مردادماه

خبری3 ساعت قبل

ارائه خدمات به کشاورزان و روستائیان از طریق اپلیکیشن

تابناکچند ثانیه قبل

علم الهدی: موسیقی امروز هماهنگ با فسق و فجور است/در زمان ائمه، ابزار موسیقی فقط در مورد لهو و لعب کاربرد داشته است

خبرآنلاین48 دقیقه قبل

نمایش معماری هندوستان در کاخ گلستان

ایسنا50 دقیقه قبل

ترمز رکورد شکنی شاخص کشیده شد/ نماگر بورس در ارتفاع ۲۶۰هزار واحدی

اقتصاد آنلاین50 دقیقه قبل

ارتش سوریه حلقه محاصره تروریستها در اطراف «خان‌شیخون» را تنگ‌تر کرد

مهر50 دقیقه قبل

هند ۴ هزار نفر را در جامو و کشمیر بازداشت کرد

مهر51 دقیقه قبل

دولت اقدام قابل توجهی برای جبران خسارت اصناف سیل‌زده نکرده است

مهر52 دقیقه قبل