کارسدورپ: در رم خوشحال نبودم؛ وقتی برای اولین بار جو رختکن رم را دیدم، بهت زده شدم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
کارسدورپ: در رم خوشحال نبودم؛ وقتی برای اولین بار جو رختکن رم را دیدم، بهت زده شدم

کارسدورپ: در رم خوشحال نبودم؛ وقتی برای اولین بار جو رختکن رم را دیدم، بهت زده شدم

طرفداریخبرگزاری طرفداری |

طرفداری- پس از سپری کردن دو فصل ناموفق در رم، ریک کاسدورپ در انتقالی قرضی به فاینورد بازگشت. او به انتقاد از شیوه تمرینات رم پرداخته است.

کارسدورپ در مصاحبه‌ای با Voetbal گفت:

ترک رم مثل برداشته شدن بار سنگینی از روی دوش من است. در رم به دلایل مختلف تنها می‌مانید. آنجا خوشحال نبودم. در کل زمان تمرینات، هیچ بازیکنی با دیگری صحبت نمی‌کند چون هرکسی مشغول کار خودش است. قبل از شروع هر جلسه از تمرین، برخی بازیکنان با ۵ دقیقه راه رفتن به تمرینات می‌آمدند درحالیکه برخی دیگر مجبور بودند ۲ ساعت در سال بدنسازی مشغول شوند.

خبری: جدیدترین اخبار ورزشی روز دنیا

وقتی به رم رفتم و برای اولین بار جو رختکن را دیدم واقعا بهت زده شدم. این چه جوی است که در رختکن رم وجود دارد؟ من شیوه تیم‌های هلندی را ترجیح می‌دهم. بازیکنان نشاط بیشتری دارند و بیشتر می‌خندند. در رم هرگز اعتماد به نفس نداشتم. وقتی فهمیدم می‌توانم از این تیم بروم، متوجه شدم که همه این تنش‌ها از بین خواهد رفت. بنابراین از این موضوع استقبال کردم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از فدراسیون تکواندو، با اعلام فدراسیون جهانی تکواندو، مسابقات جام‌جهانی از یکم شهریور به مدت ۳ روز و در «ووشی» چین برگزار می‌شود. حافظ مهدوی داور درجه یک بین‌المللی تکواندو کشورمان بر روی شیاپچانگ این رویداد به قضاوت خواهد پرداخت. انتهای پیام/

پاراتیراندازان در راه مسابقات جهانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
ایسناایسنا23 ساعت قبل
رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: هر بار که ما مطالبه‌ای از فدراسیون جهانی داریم یک بدهکاری برای ما ایجاد می‌شود. رئیس فدراسیون بسکتبال هم‌چنین گفت: درباره المپیادها نیز صحبت شد تا فدراسیون‌ها سهمی از این بودجه داشته باشند تا فدراسیون بتواند بهتر برگزار کند. او هم‌چنین درباره این موضوع که بدهی‌های فدراسیون بسکتبال چقدر بوده که هربار اعلام می‌کند طلب ایران از فدراسیون جهانی به دلیل بدهی‌ها پرداخت نشده؟ گفت: هر بار که ما مطالبه‌ای از فدراسیون جهانی داریم یک بدهکاری برای ما ایجاد می‌شود. از طرفی فدراسیون جهانی نقدا پول را نمی‌دهد و می‌گوید اگر خرجی هست ما پرداخت می‌کنیم. رئیس فدراسیون بسکتبال درباره شرایط تیم ملی نیز گفت: شرایط تیم که خیلی خوب است.

فیلم | واکنش آیت الله علوی بروجردی به انتقاد آیت الله محمد یزدی؟

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
استان تاریخی ایران را می‌توان فارس نامید، تمامی جاذبه‌های تاریخی موجود در این استان خود گواه این امر هستند، از تخت جمشید گرفته تا حافظیه و شاه چراغ و …در این مطلب باز هم موضوعی را مطرح می‌کنیم که در نوع خود بسیار هیجان انگیز است و برگی دیگر از تاریخ سرزمین بزرگمان را رو می‌کند، پس همراهمان باشید.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
هفته گذشته در یک درگیری خیابانی در خیابان شمشیری تهران ۷ نفر از اراذل و اوباش با یکدیگر درگیر شده و با استفاده از قمه همدیگر را مورد ضرب و شتم قرار دادند. پس از دستگیری متهمان پرونده، پلیس امنیت متهمان را برای بازسازی صحنه جرم به خیابان شمشیری آورده و به صورت دست بند به دست و پا بند در محل گرداندند.

فیلم/ گل طارمی در یکقدمی بهترین گل سال قطر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر